Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

inneska
14. jan 2010

že whisky 😝 😝 😝 😝 😝 pre mňa je to ako mydlová voda...ale ked to niekomu chutí, tak nech sa páči.. 🙂

voski...snád teplotka rýchlo klesne 😉

mon...dobre pochodte u očnej, nech je očenko ok 😉

samy...super videjko s havou 😉 a príjemné tulkanie 😉

lenula, majka...krásne bambulky máte, vážne 🤐 🤐 🤐 🤐

luci...bol unavený, ale spať nechcel..a takto to dopadlo..aj včera mi takto plakal od srdca...nedalo sa mu pohnúť v kočíku, unavko a dôvod na plač ako vyšitý 😀

traktor
14. jan 2010

AHOJTE 😵 , krasne fotecky 😉 , a majka tak aj u vas dnes gitaraM? aj u nas 😀 , matko papal obedik a atko mu hral na gitare...potom ju pouzil ako bubon a bubnoval...a matko vsetko spapal 😀 😀

inneska
14. jan 2010

tuším aj ja prerobím kočík na šporťák, nech má chlapec rozhlad...bo už neobleží len tak 😀

traktor
14. jan 2010

in krasna stolicka, tak nech v nej erickovi chuti papat 😉 , vosky nech su tie žuby uz von...a teplotka raz dva klesne 😉

traktor
14. jan 2010

mi v sportovom...na prechadzke kuka jak divy okolo seba, ked zaspinka len ho spustim a hotovo 😉

traktor
14. jan 2010

a co to whisky?....nem poznam tu chut...raz som v svojom zivote vyskusala vodku, a siom myslela ze zomriem...odvtedy som nemala v ustach ziaden alkohol , liker , sampus...nic...ja ficiiim na vode 😀

inneska
14. jan 2010

traky...achoooj 😉 dakujeme 🙂 ja erikovi spievam, ked nechce papať..zatial zaberá 😀

a dnes erik dostal svoju prvú klávesnicu od PC 😀 mm doniesol nefunkčnú z práce...ked ho to baví ťukať do písmeniek 😀

traktor
14. jan 2010

tak super....aj matko miluje klavesnicu...tak som pokupila baterky do klavirikov a teraz mame veselo... 😀 😀 😀

lucim
14. jan 2010

aj u nas drahy , gitara a matko .... idem kuk, ci mam fotku stiahnutu do pc 🙂
traky , ja som tu sila, ze za tou tvojou abstinencoiu bude nejaky dramaticky zazitok 😀 a ahooooojcek. 🙂
ma s tou klabosnicou pre matka inspirujete ... len neviem, ci tu staru este mame ... pri vedl. pc, co sa uz nepouziva jedna je, ale ta je vlastne nova.
co rpbim ja pri krmeni? aha, lietalo, a dnes som piskala na hracku 🙂
matko tiez zo sportaku rad vykukava a tiez ho potom len sklopim na lezato ... ale vcera v tom obchodaku bol uplne super, lebo bol volny, nemal bundicku a mohol sa hybat. 🙂

traktor
14. jan 2010

a musim napisat.....matko sa od toho viacnasobneho ockovania velmi zmenil...stal sa z neho BOJKO....stale sleduje kde som, este aj ked sa hra a sedi mi na nohach, stale skontroluje ci som pri nom...vecne ma chyta.....aj k mm pojde ale len na chvilku hned sa pyta ku mne oprie si hlavku....a to predtym miloval ked sa s nim mm salil.... ☹ matko je stale taky spachtos, jedak, smejko....len prostebojko...a vraj si dieta nezapameta bolest....

traktor
14. jan 2010

lucim ja uz sa tak tesim ked uz bude teplejsie a nebude treba vetrovky...uz mi to lezie / a nie len mne/ na nervy...vecne obliekat, vyzliekat...a v kociku je ako sardinka strepany....a to je dost siroky kocik...len fusak + oblecenie...ja chcem teplooooooooooooooooooooooooo

lucim
14. jan 2010

traky nie je to proste len teraz take obdobie? matko je tiez na mne coraz naviazanejsi ... aj sa vyblazni, aj sa necha nosit, ale musi ma mat pod dohladom a unavu aj nervy aj dasienka aj vsetko riesim ja, lebo inych vtedy nechce.

traktor
14. jan 2010

nie, a ked vidi niekoho v bielom plasti / mama robi v skolke/, len tak tichunko stonka...tak preto si myslim, ze to nie je prechodne obdobie....

lucim
14. jan 2010

aha, tak to fakt mozer byt strach z tej ihly 😒 chuuuda, tak skoro, ja som si moju fobijku vybudovala az v tich rokoch.

traky, aj ja sa tesim na teplejsie obdobie .. aj uz mame fesacke gatuse pokupene ... aj nebude treba tolko babusit .. ale matysek nastastie vyborne spolupracuje pri obliekani, on sa tusim na nase cesty tesi. 🙂 (velmi davno sme neboli len tak na peso v dedine, kedze denne chodime do mestecka.
dnes sme boli v novej autosedacke.

lucim
14. jan 2010

v 6rokoch - sestka mi obcas nepise.

traktor
14. jan 2010

si zober, ze ked bude teplo to uz budu riadne velky fesaci...sa tesim.... 😉 ja som si ho dnes po dlhsej dobe uzila skocikom vonku....lebo mi ho furt dievcata ukradnu....tak sme presli celu dedinu, nakupili sme...jaj fajne bolo.... 😀

traktor
14. jan 2010

in super fotky.... 😀 😀 😀 😀

inneska
14. jan 2010

aj ja chcem teplooooooooooooo....

ale tiež našťastie erik spolupracuje pri obliekaní...ale mňa to moc nebaví...kolko krát ma aj prejde chuť niekam ísť len pri pomyslení na obliekanie...ale čo pre neho nespravím 😵

traky...dúfam, že maťka ten strach prejde..chudaťko maličké naše..posielame pusinku 😉

inneska
14. jan 2010

traky..ty ma vždy stihneš vyšmejdiť skôr ako to sem dám 😀

traktor
14. jan 2010

in co mam zo sebou urobit? 😀 😀 😀

traktor
14. jan 2010

https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?..., tak tu som sa pobavila , aj niekto iny ma problem z pravopisom.... 😀 😀 😀

lucim
14. jan 2010

tak sa priavame do gitaroveho klubu 🙂 https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

lucim
14. jan 2010

ale mna traky nestihla vysmejdit, lebo sledovala teba inn ... idem ta okuky 🙂

traktor
14. jan 2010

krasne 😀 😀 😀 a stihla len som dlho kukala 😀 😀 😀

lucim
14. jan 2010

inn parrraaaada, prave sa zamyslame, ze si aj my pozhaname staru klavesnicu, kedze my sme vyhodili ... teda odovzali do zberneho domu. 🙂

zmurkaz
14. jan 2010

Ahojky ahojky ahojky.....

..fotos krááásne , stolička OK.... gaťáše 😵 ... whisky nem rozumiem.....

oslávencom 3x hurááá

lucim
14. jan 2010

traky tewn inzerat hihihih v bystrici sa vsetko makkci, dokonca nie len ť, ale aj v anglictine ... nenapisala cars ale carsh (citaj karš) 😀 😀 😀
a diiik 🙂 - drahy ani nevie,. ze je na webe. 🙂

zmurkaz
14. jan 2010

No a my bojkotujeme mrkvu so zemiakom furt 😝

zmurkaz
14. jan 2010

Traky ja si myslím že Maťko má také obdobie... ešte furt dočítavam 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre