• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
zmurka nevzdavaj sa a do uuuuuuuuuuuuuuuuuuuutoku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. jan 2010 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zmur ahoooooooooj :slight_smile:

ozik - prikrmy pre nase deturence kojene - co na nich pisu ze od 6 mes. maso-zeleninove, su s kuskami ... ale kedze moje dieta len pozvolna prijima mixovanu zeleninku, rano mi nechcel tie kusky co tam boli - tak som to mixla ponornym mixerom a bolo to lepsie ... na kusky si zvykneme casom. :slight_smile: deti na UM to zuvanie urcite trenovali dlhsie. :slight_smile:
14. jan 2010 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Traky - tak nič - obdobie to nebude -malinký :astonished: -cmukací....
Lucim - dobrá foto :grinning: :wink:
14. jan 2010 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak jsem vás konečně dolouskala, uf :sweat_smile:

všechno nejlepší oslavencům
fotečky a videa jsou super...lenula, ta vaše společná s malou je moc krásná :dizzy_face:

traky; teda jako by nestačilo, že si malej tolik vytrpěl a ještě z toho bude mít chudinka trauma?! :fearful: . Snad to brzy přejde. Mišička malej...posíláme mu pusinku, cmuk :slight_smile:

a jinak brin...my taky ještě stále kojíme :slight_smile: . Občas večer zkoušíme kaši, ale většinou bez úspěchu a příkrmy plánujeme až na oslavu 6 měsíců místo dortu:wink:
14. jan 2010 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matko musi mat kusky....pretoze ak je to viac hladke, mu to dviha zaludok.....on uz chce chlapsku stravu nie babetkovsku :grinning: :grinning:
14. jan 2010 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Som dočítala ... no preto ja nekupujem .... 1. zje mi minimálne množstvo, 2 mám sa s tým ešte prplať a mixovať :confused: a 3 financie... 4. by som musela nasadnúť a ísť kúpiť :sweat_smile:
traky...môžeš šmejdiť(pôvodne som napísala šmajdiť :grinning: že by odvodené od šmajdu :grinning:)aspoň ked to tu nestihnem dať, tak ma zastúpiš :slight_smile:

lu...tatik je dobrý gitarista a maťko ešte lepší poslucháč :wink: a náš dedo ma ešte za úlohu pohladať nejaké staré dialkové :grinning: nech neberie naše...dnes si šťukol na TA3 a a dal max. hlasitosť...sme skoro zrádnika dostali :grinning:

zmuri...dakujeme..keby si skúsila inú trávu?? :grinning:
a dakujem za pusinky...rano odovzdam :wink: :dizzy_face:
Traky - šak vytiahni poriadnu slaninu a cibulou ... mu dávaš kašičky :grinning: :grinning: :grinning:
14. jan 2010 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inn - čo som to napísala :confused: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
14. jan 2010 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jinak jsem podnikla útok na tesco a vzala jsem plíny, bryndáky a chtěla jsem i příkrmy do zásoby, ale těch jsem nakonec moc nebrala. Našla jsem tam jeden masovo-zeleninový, ten měl být snad už od 4 (nebo 6 teď nevím) měsíců a byl v něm napsaný rajčatový protlak :fearful: ? Tak jsem ho vrátila šupem zpátky. A pak mě taky překvapilo, že do hodně příkrmů rvali hroznovou šťávu?! To můžou už takhle malí jo?
14. jan 2010 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj piriiiii, uz idem vyhladat tie tvoje linky :slight_smile:
zmur, traky :grinning: :grinning: :grinning:
traky, ten bazarik na konovi ma nebavi, ja k tomu potrebujem vyhladavac ... podla velkosti napr. :unamused:
14. jan 2010 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je super ako sa tu rozoberaju prikrmy...a este koooolko budu...ved su tu deti rozdielne vekom aj 3 mesiace :slight_smile: , ale nam to neva ved sme julovciatka :grinning: :dizzy_face:
14. jan 2010 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zmurka...no akurat, aby mne neostalo...si chalan pocka, kym na neho pride šora :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. jan 2010 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traki :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. jan 2010 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim ani mna nebavi, len som si hladala jednu babu, co som od nej brala perfektne veci pre matka- uplne ako nove a za skvelu cenu...a teraz ponuka teplakovu supravu, tak rozmyslam ci skocim po nej ci nie.... :grinning: :grinning:
14. jan 2010 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14. jan 2010 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zmuri :grinning: :grinning: ja len ked nem ten zemiak, mrkvu, tak inú bylinožravú potravu, trávu :grinning:

inak, včera a dnes som rozmrazovala erikov obed...sa mi to nepáči moc také zmrazené..musím to potom aj tak ešte raz mixovať, lebo je to akési také...asi fakt najlepšie čerstvé variť :slight_smile:
14. jan 2010 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
piri, esterka je chechtadlo zlatucke, ... pustam si len kusky, moj pomaly net by to nestihal, ale ste zlatunki vsetci. :slight_smile:
14. jan 2010 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mne chýba na koníkovom bazáre vyhladávač..je to o nerv to preklikávať....preto uprednostňujem MMB, MMA :slight_smile:
14. jan 2010 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inn - :grinning: :grinning: :grinning: - hádam na "to" naozaj nedôjde :confused: .... :grinning: :grinning: :grinning:
14. jan 2010 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To ja som dnes a včera žehlila .... a akosi som zistila, že sa mi veci vôbec nehýbu - furt nosíme skoro to isté... :sweat_smile:
14. jan 2010 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kde je pir?kdesi ju pustas? teda esterku
14. jan 2010 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim ahoooj :slight_smile:
vyhledej, my budeme rádi, když se na tu naši treperendu taky někdo koukne :grinning:

a je fakt, že bazar na MK ani mě nijak nenadchl. Po pár pokusech něco najít ztrácím nerv a vracím se na oblíbený mmb :grinning:
14. jan 2010 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nenapiseme adminkam, nech to do toho bazaru pridaju?

piri uz som kuklaaaaaaaa :slight_smile: hezkyyyyyyyy a velaaaaaa :slight_smile:

zmur, na fb , vcera v noci ala linky na yt, najdi si v jej profile. :slight_smile:
14. jan 2010 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to sa pítala traky :slight_smile:
14. jan 2010 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
BOŹEEEEE - čo som to napísala!!!!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: pýtala ... prepáčte :fearful: :frowning2:
14. jan 2010 o 23:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj kocicky prepacte, som vas nejako pomiesala :grinning:
14. jan 2010 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuj ste sa rozpisali...uz nejdem docitavat, este musim pozberat pradlo a povesat dalsie a pojdem haji

tak vsetky prichodzie za poslednu hodku pozdravujem a zaroven zelam dobru nocku vsetkym :slight_smile:
14. jan 2010 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co sa furt ospravednujete vsak ste medzi svojimi :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. jan 2010 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok