• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
Tak dobrú majka :wink: a posielam pusku Tamarke :dizzy_face:
14. jan 2010 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a hodte mi do ip pod cim to mam hladat....viete, chapete....co so mnou? :grinning: :grinning: :grinning:
14. jan 2010 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majka dobru a tiez posielame pusu tamarke, a pre dnesok to dovolime aj zmurke....ale aby bolo jasne , len pre dnesok :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face:
14. jan 2010 o 23:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...no buď to boli černice ..... alebo to rozžužlal tuhu z pera... :fearful:
14. jan 2010 o 23:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja odbieham k erikovi...stále buntoší...

zmuri..juráško ti už spí? :slight_smile: či stále vymýšla?
14. jan 2010 o 23:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej pirinka ...krasne... :wink: a očuj, ty si uplne ina ako na fotke....mas milion podob.... :grinning: :grinning: :grinning: a tak dalej, vsak vies... :grinning: :grinning:
14. jan 2010 o 23:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim dikyyyy :slight_smile:

traky :grinning: ...tady je poslední fotka z alba na FB, aby se ti to líp hledalo. Jinak ty odkazy na YT mám v profilu na zdi. Jsou tam asi tři videa a další si pak můžeš zkouknout přímo na YT podle uživatele :slight_smile:

zrovna stahuju další :sweat_smile: . To je tak, když si matka vzpomene po dvou měsících, že by mohla taky uložit videa co :wink:
14. jan 2010 o 23:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inn - spí - mamina už prišla od segry - tak ju hneď obsadil :grinning: :grinning: :grinning: - sa sám vypýtal dole spať - a sa nevrátil :grinning: :grinning: :grinning: - tak asi spí :wink:
Ale máme pokrok - jedávame už jak "ľudia" :grinning: :grinning: :grinning: - v kuchyni -bo on "musel" pri rozprávke :angry: - a to keď mal detský kanál - tam bola furt voláka.... a upratuje bez revov a hnevaníc a presviedčania :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. jan 2010 o 23:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No a som si všimla, že keď nie je muž doma, tak poslúcha viac :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :confused:
14. jan 2010 o 23:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne to príde ako tuš :confused:

video iné ako foto, a ked počujem hlas, tak úplne iný ako v predstave :grinning:
14. jan 2010 o 23:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem kojo....

žmuri..tak nastal pokrok, sa teším :wink:
14. jan 2010 o 23:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo - alebo mali niekde prváka a sú do toho teraz také bombičky - a toho sa najedol :fearful:
tak posli mm za dvere.... :grinning: :grinning: :grinning:
in a to si nevidela este mna....tak si radsej len pekne predstavuj.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. jan 2010 o 23:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nebudem davat matkovi pit tus :angry:
aj ked ... moj bratranec ako deco ... raz nam vylial atrament do akvarka a raz sa hostil tusom, aj nohami a rukami a potom prebehol po celom byte. :grinning:
Traky - šak sme mali variantu a obdobie.... že kým som neuspala deti tak musel byť muž v garáži alebo u našich :confused: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: - bo potom vymýšlal aj 2 hodky a takto som ho mala zaspatého za 10 min :wink:
lucim - :confounded:
14. jan 2010 o 23:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som jej napisala, ze od coho je ten maly....samozrejme som jej ho najprv pochvalila.... :grinning: :wink:
14. jan 2010 o 23:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zmur gratulko, to je fakt uspech, len nech to tak ostane :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. jan 2010 o 23:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chudak, ...sam...opusteny....a v garazi.... :grinning: :grinning:
14. jan 2010 o 23:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traki - a od čoho?
Lucim - dík - uvidíme :wink:
aj ja ti gratulujem.... :slight_smile:
Traky - čoby chudák - dobre mu tam je - mu tam nikdo nepíli uši čo má robiť :grinning: :grinning: :grinning: - a u našich mu dajú furt volačo jesť :grinning: :grinning: :grinning:
14. jan 2010 o 23:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak este mi nenapisala....vies, tu uz kazdy spi...len julove maminy su besne do pisania :grinning: :grinning: :grinning:
14. jan 2010 o 23:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zmurka...ved ja viem, ze je mu dobre...to ja len kvolitebe.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. jan 2010 o 23:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky - ti raz napíšem traky a raz traki :grinning: :grinning: :grinning: - ale sa my dve chápeme že? :grinning: :grinning:
14. jan 2010 o 23:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No .... prišiel mi mangelík ... chce ísť na net.... :frowning2: .... tak mu splním čo mu na očiach vidím :grinning: :grinning: :grinning: a pustím ho sem :wink:
Tak pa zajtra -alebo kedy :dizzy_face: :dizzy_face:
14. jan 2010 o 23:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zmurka, volaj ma ako chces....ja ti budem vzdy rozumiet :grinning: :grinning: :grinning: , a idem aj ja lebo uz je zase dalsi den, papa dobru nocku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. jan 2010 o 00:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru nocku hviezdy :slight_smile:
15. jan 2010 o 00:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok