Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

zmurkaz
14. jan 2010

Tak dobrú majka 😉 a posielam pusku Tamarke 😵

traktor
14. jan 2010

a hodte mi do ip pod cim to mam hladat....viete, chapete....co so mnou? 😀 😀 😀

traktor
14. jan 2010

majka dobru a tiez posielame pusu tamarke, a pre dnesok to dovolime aj zmurke....ale aby bolo jasne , len pre dnesok 😀 😀 😀 😵

traktor
14. jan 2010

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage..., no povedzte mi , co dali tomu dietatu jest....

zmurkaz
14. jan 2010

...no buď to boli černice ..... alebo to rozžužlal tuhu z pera... 😨

inneska
14. jan 2010

ja odbieham k erikovi...stále buntoší...

zmuri..juráško ti už spí? 🙂 či stále vymýšla?

traktor
14. jan 2010

jej pirinka ...krasne... 😉 a očuj, ty si uplne ina ako na fotke....mas milion podob.... 😀 😀 😀 a tak dalej, vsak vies... 😀 😀

pirinka
14. jan 2010

lucim dikyyyy 🙂

traky 😀 ...tady je poslední fotka z alba na FB, aby se ti to líp hledalo. Jinak ty odkazy na YT mám v profilu na zdi. Jsou tam asi tři videa a další si pak můžeš zkouknout přímo na YT podle uživatele 🙂

zrovna stahuju další 😅 . To je tak, když si matka vzpomene po dvou měsících, že by mohla taky uložit videa co 😉

zmurkaz
14. jan 2010

Inn - spí - mamina už prišla od segry - tak ju hneď obsadil 😀 😀 😀 - sa sám vypýtal dole spať - a sa nevrátil 😀 😀 😀 - tak asi spí 😉
Ale máme pokrok - jedávame už jak "ľudia" 😀 😀 😀 - v kuchyni -bo on "musel" pri rozprávke 😠 - a to keď mal detský kanál - tam bola furt voláka.... a upratuje bez revov a hnevaníc a presviedčania 😅 😵 😵

zmurkaz
14. jan 2010

No a som si všimla, že keď nie je muž doma, tak poslúcha viac 😀 😀 😀 😀 😕

inneska
14. jan 2010

mne to príde ako tuš 😕

video iné ako foto, a ked počujem hlas, tak úplne iný ako v predstave 😀

inneska
14. jan 2010

idem kojo....

žmuri..tak nastal pokrok, sa teším 😉

zmurkaz
14. jan 2010

nooo - alebo mali niekde prváka a sú do toho teraz také bombičky - a toho sa najedol 😨

traktor
14. jan 2010

tak posli mm za dvere.... 😀 😀 😀

traktor
14. jan 2010

in a to si nevidela este mna....tak si radsej len pekne predstavuj.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lucim
14. jan 2010

ja nebudem davat matkovi pit tus 😠
aj ked ... moj bratranec ako deco ... raz nam vylial atrament do akvarka a raz sa hostil tusom, aj nohami a rukami a potom prebehol po celom byte. 😀

zmurkaz
14. jan 2010

Traky - šak sme mali variantu a obdobie.... že kým som neuspala deti tak musel byť muž v garáži alebo u našich 😕 😅 😀 😀 😀 😀 😀 - bo potom vymýšlal aj 2 hodky a takto som ho mala zaspatého za 10 min 😉

zmurkaz
14. jan 2010

lucim - 😖

traktor
14. jan 2010

tak som jej napisala, ze od coho je ten maly....samozrejme som jej ho najprv pochvalila.... 😀 😉

lucim
14. jan 2010

zmur gratulko, to je fakt uspech, len nech to tak ostane 🙂 😵 😵

traktor
14. jan 2010

chudak, ...sam...opusteny....a v garazi.... 😀 😀

zmurkaz
14. jan 2010

traki - a od čoho?
Lucim - dík - uvidíme 😉

traktor
14. jan 2010

aj ja ti gratulujem.... 🙂

zmurkaz
14. jan 2010

Traky - čoby chudák - dobre mu tam je - mu tam nikdo nepíli uši čo má robiť 😀 😀 😀 - a u našich mu dajú furt volačo jesť 😀 😀 😀

traktor
14. jan 2010

tak este mi nenapisala....vies, tu uz kazdy spi...len julove maminy su besne do pisania 😀 😀 😀

traktor
14. jan 2010

zmurka...ved ja viem, ze je mu dobre...to ja len kvolitebe.... 😀 😀 😀 😀

zmurkaz
14. jan 2010

traky - ti raz napíšem traky a raz traki 😀 😀 😀 - ale sa my dve chápeme že? 😀 😀

zmurkaz
14. jan 2010

No .... prišiel mi mangelík ... chce ísť na net.... ☹ .... tak mu splním čo mu na očiach vidím 😀 😀 😀 a pustím ho sem 😉
Tak pa zajtra -alebo kedy 😵 😵

traktor
14. jan 2010

zmurka, volaj ma ako chces....ja ti budem vzdy rozumiet 😀 😀 😀 , a idem aj ja lebo uz je zase dalsi den, papa dobru nocku 😵 😵 😵

lucim
14. jan 2010

dobru nocku hviezdy 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre