Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

inneska
14. jan 2010

tak už spíte....my ešte nie...ale ideme...zhasíname, vypíname všetko a spí sa...dobrú nocku 🙂

pirinka
14. jan 2010

traky dík 😀 😀 😀 . To víš na fotce jsem ještě před x...kily 😀 😀 😀 . Kolikrát si říkám, že tam ty videa ani nemůžu dát, protože tam vypadám jak cuchta...ale nakonec převáží mateřské pudy, jelikož to tam dávám kvůli naší malé že 😀

dobrou jestli už chrníte. Já ještě straším 😅

ani3012
15. jan 2010

Dobré ránko!
Piatok - 15 Január 2010

k1k2k3k4k5 ........................15.7.............................................Ondrejko má dnes 6 mesiačikov 😵

Meniny oslavuje: Dobroslav (Dobrotín, Domoslav, Loránt, Múdroslav, Domoslava)
Meniny oslavuje v ČR: Alice

Všetko najlepšie 🙂 🙂 🙂

ftip:
Ako ti ide obchod?
- Ďakujem, zle. Denne mám deficit dvesto korún.
- A z čoho žiješ?
- Každú sobotu mám zatvorené. 😅

brinzulka
15. jan 2010

Katus TT vsetko najlepsie Ondrejkovi a poriadne oslavte...

Andrejko ma rano po ockovani 37,6...uvidime..ako bude pocas dna...

a Vas pozdravujeme

ani3012
15. jan 2010

brin neboj..ono to býva tak prve dva dni a 37,6 ešte nieje veľa. Síce na ráno je to dosť.No držím palce,nech už viac nestúpa a nožička nebolí.... 😲 ( fúkací)

traktor
15. jan 2010

dobre ranko 😵 ondrejkovi vsetko najlepsie 😵

traktor
15. jan 2010

...nikdy som to tu nerozoberala...ale teraz len tak zabrdnem do toho....tema svokra......moja svokra vedie ....- dnesne rano ....cas okolo 8 hodiny....mm isiel s matkom ku nej do izby ked kukala telku, ...a ze aha matko babka....tak ta *babka* sa ani neotocila len zahundrala, ....ja mu nie som babka som teta.....ma tu niekto este lepsiu svokru ako ja????

brinzulka
15. jan 2010

ani...vcera bol mrzutko...dnes to pokracuje...aj ja by som bola, keby ma pichali 2krat...prve sme presli v pohode...tento krat sme jak opicky...pestujeme sa a vyhrieva ma...mrkoce....Ale vydrzime...ved aj ostatne julovciatka zvladli...

traktor
15. jan 2010

brin tak nech teplotka rychlo ustupi....a tiez si myslim ze to je este nizka teplotka, ono to prejde 😉

blani2
15. jan 2010

Dobré ránko, bambulky,

já jen skok..moc děkujeme za včerejší gratulace k půlročku 🙂 Jste zlaté. Vše nej Odřejkovi.

My měli včera dobrodružné odpoledne a večer. Já žaludek jak na vodě, 3x jsem zvracela a lítala s půjmem. Vlastně jsem se z wc nehla...V noci jsem jakžtak fungovala, ale moc jsem spaní nedala. Ráno jsem se probudila s bolestí snad všech kloubů v těle...Jsem z toho nervozní jako pes, mám panický strach, že nakazím Kubíka, k tomu dnes jedem k pradědovi na vík a příští týden máme být na prazdninách u mamky (babky). Včera jsem jedla maso se smetanovou omáčkou....tak se jen modlím, že šlo o dietní chybu.

Držte pěsti a mějte se tu krááásně, já se vrátím 😎

traktor
15. jan 2010

blani ahoj, co to, zeby crevna chripka...ach jo, co to za rok, kazdy den je tu niekto chory 😖

brinzulka
15. jan 2010

trak-ber to ako polutovanie, ze chudatko nase...moja sa vyskerila na maleho, ked bolo andreja, ze zabudla-tak bolo vyriesene...tatovi dala flasu a kazala otvorit ...
inak jej davam deti, ked potrebujem surne niekam, alebo ked ide na postu...nabalim jej aj nasu

brinzulka
15. jan 2010

a trak napisala by som par veci, co ma bolia-ale k comu to...chcem na to zabudnut a ohovaranim si nepomozem...ja s nou nemam dobry vztah-no co...svokra...by sme tu spravili celkom fain proti svokr.klub

blani-chripajzna? snad bude uz len dobre

traktor
15. jan 2010

tak nasa nikdy a to hovorim fak ze NIKDY neostala s detmi, ked sme si ich urobili mame sa starat...ale toto mi nevadi....vzdy sme vychadzali slusne,,,ale toto co povedala dnes ma zaskocilo?prekvapilo?....skratka clovek bez kuska citu....lebo aj ten tulpas ked pozrie na krasne male mimco, tak sa ottulpasi....a stane sa z neho clovek na mekko...

traktor
15. jan 2010

len mi ju mame doma, sice o poschodie nizsie ale mame....a ani by som to mozno neriesila, nech si trhne nohou....ale....pride maly zo skolky a on zvykne pristku nej dat jej pusu a ide hore.....skratka on nic neriesi, je to spokojne dieta....a sa obavam, co mu povie.... 😅

traktor
15. jan 2010

dobre stacilo, potrebovala som sa len skratka vypisat...nie to dusit v sebe....zmena temy..... nas je krasne pocasie....slniecko svieti.... 😉 amm ma pred 24....tak cakame nech len nabehnu peniazky na ucet / jeho aj moje/ a tesco tras sa 😀 😀 😀

k1k2k3k4k5
15. jan 2010

Dobre ranko 🙂
dakujeme za gratulacie. Uz tu nie je ziadne babo 15.7.? Dnes je aj Ondrik zatial nejaky spokojnejsi, zeby sipil oslavu? 😀 rano sme si normalne polezali trochu v posteli a hned nemrncal 😀 potom trochu posledoval pracku .. to je hracka 😀 ideme von, pekny den vsetkym
brin- nech Andrejkovi rychlo prejde teplota

lucia32
15. jan 2010

Ahojky...dočítané....
traken, tak aj u vás starší svokta? teda myslím v dome...som myslela, že vy sami 😀
ASj my to tak máme, pod nami svokrovci 2ks, ale s nimi sa celkom dá...akurát, že už sú staršieho dáta a Nataly keď ich vidí tak reve 😀 , tak vždy len na chvíľku zbehneme, alebo oni vybehnú 😎
Jáj a ani neviem čo som už čítala....aha...
Blani...tak sa budem modliť, aby to bola len tá omáčka, chrip chripi nič moc 😝
Ondrejkovi všetko naj k 6 mesiačkom....
A tá foto s čierno pomaľovaným chlapčekom, ja si myslím, že to bolo čierne uhlie...
A kerky Juráškové nambr van 😀
A naša srnka je tiež protivko, včera poobede už vôbec nespala, zaspala o pol 8, o 9 hore rev...na ruky, skončili sme v posteli, hrali sa do pol 11, potom som ju udrndala v kočiari, piť už nechcela, len zo 2 razy cucla kaše, zobudko s griavčaním okolo 2, scucla kašu...zas sme drndali, o pol 5 zas opakovačka, tak sme vytiahli, rozbalili a malá citlivé bruško, sa mi zdalo, tak sme pomasirovali a urobili mliečko a ona všetko vypila jak piraňa a sa chcechtala, tak ja už fakt neviem, ale má citlivé ďasná a mastíme kamistadom, ani si na nich nechce dať šahať 😝
Tak neviem, či tú kašu na noc vynechať, či sú to tie zuby, ale doteraz nám pekne spala, ked sa kaše nacucala okolo pol 10 vstala až okolo 5...tak asi ešte chvíľu počkám, či to bude ten zub či nie a asi vysadím nočnú kašu...Stačilo???? 😅

lucia32
15. jan 2010

katka12345 ahoj 🙂

lucia32
15. jan 2010

To čierne uhlie ako tableta...carbocit, či ako sa to volá...nemyslela som, ako že je kotelník 😀

traktor
15. jan 2010

lucia nooo, co narobim....ona je pod nami, svokor uz nezije ale bolto uzasny clovek, a svokra az po jeho smrti ozila 😀 ,....zeby som jej obrusila rozky? 😀 ....nic s tym nenarobim....dom na nas + svokra ako bonus bola

traktor
15. jan 2010

...a niekedy by si tie bonusy radsej mohli nechat... 😀

lucia32
15. jan 2010

to jo, my sme zatial podnajomnici, svokroš 2 ks a dom ako bonus žiaden 😀

lucia32
15. jan 2010

Aňuš čav 🙂

vendulacky
15. jan 2010

Ahojky,

tak já si včera zažila druhej porod🙂 Měl tu někdo taky tak bolestivou první mrchu? Normální kontra, řvala jsem o epidurál a nic🙂 Ne fakt, žádná prča, normálně jsem nemohla fungovat...a v noci nemohla spát, po 2 hodinách jsem šla pochodovat po baráku. Prášky nezabíraly...bylo to divný, nic ze mě neteklo a při tom ty kontra a pak po několika hodinách úleva a vyteklo ze mě asi půl litru 😒 ☹ A to se opakovalo i v noci...zatím dobrý, snad už to nepřijde, pač to je fakt hnus a tečka. Doufám, že je to poprvý a naposledy, nikdy jsem neměla bolestivý krámky, nikdy jsem si nemusela vzít prášek..

blani, at jsi brzo fit, taky žádnej šlágr 😒

luci, to budou možná ty zoubky nebo zkus kašu vynechat 2 noci a uvidíš...
já dávám ted malý na lžičku okolo půl šestý a v půl sedmý už jen mlíko...vydrží do 2, pak dám mlíko a tahne do 7

lucia32
15. jan 2010

Vendy ahoj...no u mna krámky pohoda, možno to má na svedomí konizace 😝
Aj ja dúfam, že sú to zúbky...skúsim dať na noc aj panadol, predtým bola kaša v pohode...

simonito
15. jan 2010

Ahojte 🙂

Vendul...ty brďo fuuuuj.....takže říkáš,že se mám na co těšit,jo? Chuděrko...tak snad už se to nebude opakovat a podobné bolesti zažiješ zase až u porodu 😅 Já mívala bolestivou menses ale s práškama se to upravilo,takže teď bez prášků bojím bojím....doufám,že to přijde až za několik měsíců 😎

Když už jsme u toho ...maminky,co už neplánujete mimča,jak to řešíte s ochranou? Má někdo těleso????Hoďte sem reference,dík 🙂

zmurkaz
15. jan 2010

Ahoj Ahoj Ahoj 😵 😵 😵

K1-5 - garulko Ondrejkovi
Brin - fúúúú fúúúúú fúúúúúúúú .... zajtra - pozajtra ani nebudete vedieť 😉
Traky - ale akááá "teta" - sa pomýlila - jažibaba 😀 😀 😀 😀 - a nem dobrý bonus 😠
Balni - ☹ - čajíčkovať, dietkovať,.... a bude dobre 😉
Lucia - dík, Juráš sa snažil 😀 😀 😀 ... a Naty bude mať hádam len obdobie... 😉
Vendy - to ja som mala vždy bolestivé, po Jurkovi som mala na deň presne a bez bolesti - tak som zvedavko čo bude po Zuzanke 😕
Simi - no my už akože neplánujeme a zatiaľ nie je kedy riešiť 😠 😢 😔 ...ale keď tak si "dávame pozor" 😀 😀 😀 😀 a medziobdobie sme vykryli ochranou ....a budeme to tak aj riešiť do budúcna....som chcela "telelso"- pretože nič iné ani nemôžem - tie moje choroby besné 😀 😀 😀 ale nakoniec sme sa rozhodli nič (som ani nnič nikdy nebrala... asi som konzerva 😝

ani3012
15. jan 2010
https://www.youtube.com/watch?v=ROMFIwm_FZQ


včera som narýchlo natočila Evičku ( o 23 hod. 😝 )

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre