• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

5. októbra 2016 
jééé -aj my sme mávali o takomto čase najlepší deň :wink: - a krásne sa smeje
15. jan 2010 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ani: pekné videjko, Evulka je už velká kočka...

Tak naša srnka bola uchpatá...horko ťažko sa vykakinala za asistencie babušky :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže na pár dní vyradujeme banán a kašu :stuck_out_tongue_closed_eyes: a kúpila som čípky a sirup od bolesti...my tie zuby oblbneme a aj bruško ak bude treba :stuck_out_tongue_closed_eyes:
žmur ahoj...
... hádam bude už spokojnejšia :wink:
15. jan 2010 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Lucka
15. jan 2010 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak čo Juráš? Už poslúcha?
15. jan 2010 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no - no - no .... som to tu tuší včera večer písala.... v niečom je to lepšie a v niečom na rovnako :wink: ...ale asi to bol vrchol a teraz je taký ukľudnenejší .... asi potreboval dostať :grinning: :grinning: - aby vedel kedy je dosť :wink:
15. jan 2010 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zmurky...dík za rci :wink: já bych taky brala nic...ale vsadím se,že když člověk zrovna nijak zvlášť nechce,tak by byl hned v tom :grinning:
15. jan 2010 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Simi - to vieš, asi my sme tá výnimka :slight_smile: - keď sa rozhúpeme a ideme na to, tak to víde.... a keď si "dávame pozor" tak to náhodne funguje.... ale nikdy nehovorím nikdy ... možno nám to ešte ukáže :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. jan 2010 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
TT a okolie mame kam na kavu :dizzy_face: :dizzy_face:
http://www.babys.sk/kontakt.html
15. jan 2010 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa už len na šťastie spoliehať nemôžem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. jan 2010 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a teleso je len na 99% :dizzy_face:
15. jan 2010 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a je vôbec niečo na 100%? ... som len zvedavko .... ale asi aj tak zostaneme pri teórií "šťastia" :grinning: :grinning: :grinning: - dom je veľký :grinning: :grinning: :grinning:
15. jan 2010 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Brin :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. jan 2010 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nesexovať??? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
15. jan 2010 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nem dobrá metóda!!! :sweat_smile:
..pozerám si nahrávky keď sa Jurko narodil :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. jan 2010 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
....sa mi vybila baterka .... :angry: ....ale aspoň dooupratujem - zajtra máme návštevu .... tak to zoberiem tak festovnejšie :grinning: :grinning: :grinning:
15. jan 2010 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a čo sterilizácia? občas nad tým uvažujem...ja som hlava deravá, zabúdam brať HAK :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. jan 2010 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...ale sa mi nechce .... čím mám menej roboty, tým viac sa flákam :sweat_smile:
15. jan 2010 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja ti Lucka neviem.... nie je cesty späť .... aj keĎ v určitom veku ti to asi je jedno.... :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
15. jan 2010 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zmurki...ja ich mám( deti) na kazetách ešte a video som odniesla do práce, aby nezavadzalo, kazety už asi rok nesiem pretočiť na CD :grinning: , ale rada by som si ich pozrela znova, máme len jedno videjko na CD, keď mala Bianka 5 rokov...rozkošná :grinning:
15. jan 2010 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...
15. jan 2010 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
žmurki...v dnešnej dobe sa dáš umelo oplodniť :grinning: , Keď mám peniaze na dalšie deti, mám aj na umelé...môj názor :wink:
15. jan 2010 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vosky ahoj :slight_smile:
15. jan 2010 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hojík,
tak já už od asi 6ti nedělí beru proti miminkovské prášky AZALIA, ale chystám se ted na kontrolu a nechám si napsat asi něco jiného, páč je mám brát furt v kuse ale ted jsem asi tak týden špinila a bylo mi jako bych to měla dostat.. No a stejnak už nekojím tak se můžu vrhnout na jiné prášky..
Já chtěla těleso, jenže nevím za jak dlouho bude v plánu další piškot, tak by mě bylo pak líto peněz kdybych ju vytáhla třeba o 2 roky dřív.. Jinak po dalším mimču ještě v 6ti nedělí určitě tělísko.. A tak mi to i dr říkal, že se to musí stihnout dát v 6ti nedělí, anebo až po kojení začneš normálně krámovat..
Já ´bych teda v klidu nebyla kdyby si můj jen dával pozor.. :slight_smile:
15. jan 2010 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..no ja som pozerala cez kameru - to mám ešte na tej malej páske :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....sa musím dokopať to nejako spracovať :wink:

...Lucka neviem.... ja akosi nemusím antikoncepciu (aj nemôžem) a radikálne zásahy nemám rada .... a umelé oplodnenie... keď nie je vajíčko tvoje? .... tak to by som si už aj z detského domova zobrala.... neviem - jedno je teoreticky uvažovať - druhé reálne konať - ak by som bola v situáciíí ....asi by to bolo iné (teraz je to tak u nás že kvôli môjmu zdravotnému stavu neee 3. - ale keby sa prihodilo - tak by sa s Božou pomocou donosilo a vychovalo.... by musel pomôcť celá rodina...)
15. jan 2010 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...to ja sa môžem na môjho spoľahnúť ... ten sa bojí mať ďalšie viac ako ja :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. jan 2010 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zmurka, vajíčko je tvoje, vajká sa ti normálne tvoria, akurát nedoputujú do maternice, pretože cesta je prerušená a spermijky sa k nim tiež nedostanú, bo cesta prerušená :stuck_out_tongue_closed_eyes: , takže ak by si chcela ďalšie, vycucnú ti vajko z vaječníka a oplodnia mužovou spermiou v skúmavke...akurát som rozmýšľala čo robia vajíčka vo vajcovode, ked nemôžu ďalej putovať? Oddychujú? :grinning:
15. jan 2010 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zmurka aj môj nechcel a hla ho!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
15. jan 2010 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...hop - moja neznalosť :sweat_smile: .....a asi sa fintia - až by náhodou nejaký.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. jan 2010 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok