• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

5. októbra 2016 
tak budem mať tretie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. jan 2010 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
že príjmeš mou rúúúži??? :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Pri 2 som o tom ešte nerozmýšľala až teraz po 3... :sunglasses:
15. jan 2010 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...no .... veď to .... že nie som nejako veeeľmiii donútená :slight_smile: - ale AK tak po treťom by som sa nad tým začala zamýšlať intenzívnejšie
15. jan 2010 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zatial beriem ATK...no beriem? častejšie zabúdam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
15. jan 2010 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja zatiaľ nemám kedy - buď sú deti hore - alebo je muž v práci :angry: - ale občas sa to podarí :dizzy_face:
15. jan 2010 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No nič idem ja...mm už volal, že sa teší :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: dúúúfam, že Nataly bude dlllllho hore :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
15. jan 2010 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...som pozerala nejaké triko s dlhým rukávom pre Juráša -... no to ti je samý kostlivec .... alebo je to kombinácia biela a tmavo modrá... to nikdy neviem s čím to mám prať :confused: :rolling_eyes:
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: doooooobréééééééééé.... :grinning:
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: - idem upratať .... sa mi táááák nechce ... ale idem - Pa Lucka
vosky - čo meješ - vy nem tak?
15. jan 2010 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby poradte mi co mam urobit,...vsetky pismenka mi ukazuje take male ze potrebujem lupu....co mam stlacit na pc...teda ukazuje mi len kona a farmu v malom ostatok je ok...
15. jan 2010 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:fearful: :confused: :confused: :frowning2: -neviem
15. jan 2010 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som vysadila antiku bo žerem tbl.na chudnutie a nemala by som kombinovať ...
a včera po 2tyždnoch sex...no sa mi normalne nechcelo.. :grinning: .lebo tie tablety možu znižiť libido...
alebo skús vypnúť a zapnúť PC
:grinning: :grinning: :grinning: ...vosky... :grinning: :grinning: ja som tak intenzívne kojila Jurka :sweat_smile: - ale potom to stálo za to :grinning: :grinning: :grinning:
15. jan 2010 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. jan 2010 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som skusila nejde to aj tak...
15. jan 2010 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musim matkovi pozhanat staru klavesnicu, lebo potom neviem co mam robit :grinning: :grinning: ....ale take blchy, ako mam teraz na obrazovke....no do osalenia...
15. jan 2010 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Traki...zkus....vpravo nahoře otevři nabídku Stránka a najeď na velikost textu a změň :wink:
15. jan 2010 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz mi to ideeeee
15. jan 2010 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte maminy, mate uz niektora drobca v sportovom kociku?
15. jan 2010 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aceraka - tak ja som nad tým rozmýšlala, ale .... .. nie je veľmi ani prečo ju dávať do iného kočíka....som chcela aby sa jej lepšie sedelo a aby videla....) ale je vonku vždy keď spí - zaparkovaná na dvore ....(cca v lepšom prípade 5 hodín denne) ... nechce sa mi to teperiť z povaly :sweat_smile: ... inak sa mi zmestí ešte do hlbokého :wink: ...aq to tam má kožušinový fusak :sweat_smile:
15. jan 2010 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam ..... :wink:
15. jan 2010 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
do hlbokeho sa nevmestime.....a sportovy je super.... :wink:
15. jan 2010 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. jan 2010 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zmurka pekna vyroba :grinning: :dizzy_face: , a k teme z druhej strany...aj mojmm bol hrdina , ze tria dost...a je nas o jedneho viacej... :grinning: :grinning: :grinning: ...ej ale dobre sa stalo, nasho matka nikomu nedame, velmi ho lubime :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , ...a lubili by sme aj dalsie ale dalsie uz nebudu.... :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. jan 2010 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
....a isala mi ta mamina / ta fotka toho dietatka co som tu dala...tak je to cierne uhlie :grinning: ....maju problemy z bruskom :confounded:
15. jan 2010 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Traki - on sa takto k tomu neprizná - ale vidím, aký je - že nem viac - a keby bolo - tak ja s tým mám menší "problém" ako on (on už pred Zuzankou - že ako to my vymyslíme aby sme to utiahli a tak .....) Ale stať sa môže - aj keď nám to tak fungovalo so 6 ročnou pauzou :wink: A to si ja osobne myslím že finančne sme taký stred - že aj 3 by sme uživili.... :grinning: :grinning: :grinning:
15. jan 2010 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...no ešte že tak - sme mali katastrofické scenáre :grinning: :grinning: :grinning:
15. jan 2010 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry vecer slnecnice a komety :slight_smile:
antikoncepcia? my pouzivame gumenych strazcov, sa mi nechce jest pravidelne tabletky.
gratulujem ondrejkovi.
traky, tiez som netusila, ze mas svokru tak blizko. :slight_smile:
ven chuuudatko, snad nam nevykrvacas uplne, nech uz neboli.
blani, uz dufam negrckas.
ani, evicka je zlata slecna .
sportovy kociar pouzivame, matko je v nom spokojny.
15. jan 2010 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok