• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
jaj lucim to poznam....tak toto sa vola upratovanie?...hm hm...a ja ze preco mame tolko deti......no ked mame tolko prachu..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. jan 2010 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo ste si išli kontrolovať chumáče? :grinning: :grinning: :grinning: prachu? :confused:
15. jan 2010 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu, ked drobci, tak aj my ... mali sme ... po spenatovom zemiaku ... a po mrkvovom zemiaku ... tak teraz som dala zemiaku pauzu.
dnes to slo 3x , na obed som az plachtu menila, co nejak davka vypadla, aj serblik dostal svoju davku podvecer, a aj po spanku nedavno. :slight_smile: inak tak 1x denne.
nemoze to mat vztah s tymi zubkami?
15. jan 2010 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...joj - beriem späť - som si nevšimla šípočku :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
15. jan 2010 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj zuzu...co su to vlasy?.....ja idem kupit lestidlo....vies pride leto tak slnko je velka konkurencia, aj ja chcem krasne svietit..... :grinning: :grinning: :grinning: ......a vazne vlasy - v s a d e....otrasneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
15. jan 2010 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lu waw,moj maly nekadil od nedele,somsa s nim dnes nacvicila ale nakoniec to islo,ešte mi to takto ani raz nespravil som sa vydesila :confused:
Lucim - podľa mňa má ...a neviem ako vy ale my sme ešte v podstate na 90% kojený tak môže veľa kakať....
Traki - :grinning: :grinning:
no zdravim vospolok :wink:

my sme uz tiez po prvej mrkvicke, dnes sme kakali na 16ty den, hustejsie ako inokedy...
je to brutal s tym nasim kakanim

v pondelok sme boli (to asi uz vsetky viete) na tych fitloptach aj s babami a potom som hovorila nasej fyzioterapeutke co sme tam robili a mi zakazala vyslovene aby som davala maleho sediet na tu loptu :frowning2: a ta cvicitelka cvicila cviky do sedu jedna radost :unamused:

a odisiel mi chrbat, definitivne je v haji

bola som si kupit predvcerom na doma pre mna tu fitloptu (celkom dobre mi to robila na ten moj chrbat), len mi ju este nemal kto nafukat :(
15. jan 2010 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matko kaka kazdy den...nie je problem, klop , klop, klop, klop...papame kojime, ....nech nam todlho vydrzi.... :slight_smile:
15. jan 2010 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babyzuz - :frowning2: ... ja som mala seknuté .... no otras!!!!! 2 dni nič .... a potom týždeň som sa tvárila, že OK ...ale nebolo to ok ....fuj
15. jan 2010 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj bab, no co clovek to nazor...jeden odporuci, druky zatrhne...tak si vyber.....a to je vo vsetkom tak.....
15. jan 2010 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babyzu,to akože 16 dni nekakal??
15. jan 2010 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu08, ano....
my kakame od 3 mesiaca cca kazych 14 dni +- (dovtedy kakal do kazdej plienky)
15. jan 2010 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no snad sa to spraví ked ste nabehli na zeleninku,a chuti chuti?
15. jan 2010 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heh az teraz som si vsimla, ze ta asi ani nepoznam, tak ahoj zuzu :wink:
15. jan 2010 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzanky :grinning: :grinning: :grinning:
15. jan 2010 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neva,ja sem až tak často nechodim,väčšinou padnem polomrtva do postele,ale dnes som vyhrala ja ,mlady zaspal skor :grinning:
15. jan 2010 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zatial jedol len 3x mrkvicku, par lyziciek, tot vsio
1x mu chutila velmi, potom uz menej

kedy mam pridat nieco ine? niekde sa pise po 3 dnoch, niekde po tyzdni....?
15. jan 2010 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som pridala po 3dnoch zemiak a malo to väčši uspech ako mrkva samotna
15. jan 2010 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuz chuuudatko moje fuuuuu fuuuu na chrbatik . a cmukam dejva.
a ja si myslim, ze na t&ch fitkach si deticky super zacvicia, stale au s oporou maminy, tak to musi byt dobre ...
a na chrbat aj mne pomahala , aj v tehu. a ja som svoju fitku fukala na pumpe kedysi. :slight_smile:

jooo a vlasy? padaju mi ale aj rastu ... vazne, ked si zdvihnnem ofinu, mam tam poriadnu mini ofinku novych vlasov, tak som sa prestala bat. :slight_smile:
15. jan 2010 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...že vám to toho skáčem .... :sweat_smile: ...u nás mal väčší úspech zemiak s mrkvou .... a aj mne sa vidí, že po 3 dňoch ... ale ja pridávam tak na 5 deň .... neviem.... sa mi to zdá po 3 dňoch rýchle :wink:
Aj Jurášovi nášmu som to tak..... a prežil to :grinning: :grinning: :grinning:
15. jan 2010 o 23:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuz ja som nove pridavala tak po 3 dnoch. zemiak viac chutil, menej vychadzal.
najvacsi uspech mala zatial broko .. a potom karfiol. :slight_smile:
15. jan 2010 o 23:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to pridavate stale k tej mrkve? alebo mrkva, potom cisty zemiaka a tak? alebo kombinujete?
15. jan 2010 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lu,tak to som rada že v tom nie som sama,volakedy som si v zime vystačila so svojimi vlasmi,ale tuto zimu to čapica istí :slight_smile: asi je tento rok tuhšia zima :grinning:
15. jan 2010 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuz kupila som mrkvovo zemiakovu flasticku. :slight_smile:
ja dom dávala mrkva , potom mrkva + zemiak ... a v nedeľu budem dávať zemiak + brokolica....
len mi furt nie je jasné, či existuje nejaká miera, koľko toho má dietko denne zjesť - akože teoreticky :wink:
A kde je traky? :confused:
15. jan 2010 o 23:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lu ty si cislo, viem, ze ty to mas nasprtane, ze je to ok a dobre, ale ked mne to nejak hlava nespracovava ze by som mu to mala davat len z flasticky, ja mam v mojej hlave, ze treba varit cerstve :sweat_smile:
15. jan 2010 o 23:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrý večer kočičky...jdu si hodit koupel a pak ještě nakouknu, ne že všechny zdrhnete :wink:
15. jan 2010 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zmurky,ja som rada ked zje aspon 5,6lyžičiek aj to robim okolo toho opičky aby otvoril usta
15. jan 2010 o 23:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok