Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
15. jan 2010

broko samotnu, karfiol aj sam aj so zemiakom .... je vo flasticke. 😝
my uz prikrmujeme skoro mesiac, uz som dala aj masovo-zeleninovy prikrm, ale s takym striedavym uspechom. a vacsinou mi to zje az ked prideme z prace, doobeda ma zvycajne okasle, ci skor brrrrrrrr eeeeee ne. 🙂 a uz mame aj kontakt a lepkom za sebou, raz boli pridane cestovinky, a vcera v tom prikrme boli ovsene vlocky podla zlozenia.

zuzu neboj, existuju aj pricesky. 🙂

zuzu08
15. jan 2010

lu,maš recht,ked ich može nosit lopezka!čo sme horšie? 🙂

lucim
15. jan 2010

zuz sak vies moja, ja si furt vykopem info aj z pod zeme, 🙂 a na druhej strane som lenivko , kym su to len take mini mnozstva, tak sa mi s tym vazne nechce hrat ... a vies moja, tie dusicnany ma mataju, tak zatial flastickujem. 🙂
tusim predvcerom som to tu pisala - matko z toho prikrmovania ma aj tak zatial len istu formu hry, nezasyti ho, dokonca v noci si pyta kojenie ovela castejsie.
😵

babyzuzana
15. jan 2010

babulky som nakukla konecne, ale idem uz spat, lebo som od vcera u nasich (dosli sme kvoli kontrole klbikov) a zajtra uz idem s Davidom naspat rano
a tu mi strasne zle spava, nevieme si vysvetlit preco, budi sa kazde 2 hodiny na jedlo, pomedzi to stona, place, nahadzujem mu dudel aj 5x za noc, co on vobec nie je nauceny doma na dudle a tak, takze veselo
ked bude aj takato noc ako vcerajsia, tak som zvedava ako prejdem 300 km 😉

zuzu08
15. jan 2010

tak pokojnu nocku prajem a pozor na ceste!

zmurkaz
15. jan 2010

som sa zabudla na FB - som tam našla dobrúúú kamošku zo strednej ... 🙂
Zuzu 08 - no veď aj mne tak ☹ - ale sa furt chlácholím tým,k že ani Juráš nezjedol veľa - teda zjedol ako ona - a tak normálnejšie začal po roku 🙂

zmurkaz
15. jan 2010

a ja varím čerstvé 🙂

zmurkaz
15. jan 2010

Pa babyzuz 😉

zuzu08
15. jan 2010

ja varim tiež čerstvé,mam kopu zeleniny by mi bolo luto kupovať ked mam svoje

zmurkaz
15. jan 2010

aj ja mám svoje ... a si myslím, že aj keď kúpim napr. brokolicu - tak to si ju pozriem, ako vyzerá a kde ju kúpi - nepotrebujem mať nejakú obrovskú .... tak to nemôže tak uškodiť ;)

zmurkaz
15. jan 2010

Tak ... mužík mi prišiel .... idem OFF

zmurkaz
15. jan 2010

a som vám nenapísala krásne sníčky a pa 😉 😵 😵 😔

zuzu08
15. jan 2010

zmury a kedy zacnes aj masko?vidim ze su priblizne rovnako stare tie nase dietky

zuzu08
15. jan 2010

tak som to nestihla zmur,pa

pirinka
15. jan 2010

tak jsem tu....a tady nikdo jako již tradičně 😉

tak jen dodatečně zdravím všechny oslavence včerejší i dnešní....ať rostou a sílí pěkně do krásy 🙂

traky; teda to je hláška roku od tchýně 😠 . Mi to připomnělo Bohdalku...ta taky nechtěla aby jí vnuci říkali babičko, ale Jiřinko 😅 . Asi si babky myslí, že to jedno oslovení jim změní AD v občance 😝

ven; teda ty si užiješ chudáku. Já měla jen takové běžné menší bolesti při první znovumrše....a byla jen jeden den

a za antiko necháváme vydělat gumárenským společnostem...ale ty z Půchova to asi nebudou 😅

no nic, půjdu asi hají, abych tu netrpěla samomluvou...už takhle dost blbnu a tohle by byla poslední kapka 😀

dobrou všem

traktor
16. jan 2010

dobre sobotne ranko, zmurka kde som? no tu 😀 ...nie spadol mi net....tak som ho nechala a isla sa sprch ., lebo poslednu dobu sa akosi malo o seba staram 😀 furt som tu az do druheho dna...a piri...* svokra * kapitola o sebe....ale aspon mi nema co - aj ked ona si samozrejme vzdy najde- vycitat, nikdy mi z detmi nepomahala, nestrazila, nic....skratka ked sme si ich urobili mame sa starat....ale aspon ked uz budu velky a budu zbojnici / co uz su 😀 /, budu papulovat / co uz 😀 /.....tak viem, ze si za to mozem sama....a ze ake by boli milucke, tichucke, kludnucke ...keby mi s nimi pomahala svokra.... 😀 😀 😝

traktor
16. jan 2010

a ked dnes niekto oslavuje tak prajem vsetko najlepsie 😵 😵 😵 zoznam ako stale neskor doda nasa uzasna ,sikovna a skvela kronikarka ani 😉 😵

traktor
16. jan 2010

....a chcem sa opytat, mm doniesol maso z diviaka, mate s tym niektora skusenost, ako ho pripravit, nejaky receptik, a tak....ja sa s tym stretavam prvy krat, ....kukam nanho a neviem co s nim.....teda s tym masom... 😀 😉

ani3012
16. jan 2010

Sobota - 16 Január 2010

Matejko má dnes presne 7 mesiačikov 😵 😵 😵
traktor...................16.6..................Matejko

Sára,Jakub a Luky majú 6 mesiačikov
raona.....................16.7..................Sákra
zuzulka7.................16.7.................Jakubko
majuska29..............16.7..................Lukáško

Všetko najlepšie ♥♥♥

Meniny oslavuje: Kristína
Meniny oslavuje v ČR: Ctirad a tiež aj :
Ctislav, Honor, Ranek, Ctirada, Ctislava

aj k meninkám všetko naj naj naj!

vtip:
Poštár zazvoní pri dverách.
Otvorí mu 12-ročný chlapec s pivom v ruke a cigaretou v ústach.
Zaskočený poštár sa ho pýta:
"Sú rodičia doma?"
Chlapča si potiahne z cigarety, odpije z piva a hovorí:,
" Čo myslíš,sú?"

ani3012
16. jan 2010

Traky čo tak poskoromne?
všetko najlepšie Matekoví 😲 😲 😲 (cmukací)
a stým divočákom ti nepomôžem 😒

lucia32
16. jan 2010

Dobré ránko...

ani3012
16. jan 2010

ahoj lucinka ! 🙂

lucia32
16. jan 2010

Jééééé traktoristkin synáčik má dnes 7 mesiačikov, tak všetko NAJ...cmukací 😀
Traky ja robím mäsko z diviny, čo by si si predstavovala?

lucia32
16. jan 2010

😲 😲 😲 cmukacííííí....

lucia32
16. jan 2010

Traky...chceš to ako nejakú delikatesu, či k zemiačikom? My síce najčastejšie z jelena, ale divina ako divina...aj ked diviačik je skoro ako svinka domáca, len mňamkejšia 😉

lucia32
16. jan 2010

ste sa ma zľakli? 😝
A s tým čierným uhlím som mala pravdu, vidíte aká som ja skúsená maminka? 😀 😝 😝 😝
Nesmrdí tu niečo? 😅
Včera sme vynechali kašu aj banán, a na noc dali panadol čípok a babika nám lepšie spala, spinkala od 7 do 7 s 2 zobudeniami, pili sme lem mliečko, po 120 ml 😉 , o 3 sa mi aj trochu pogrckala, vlastne len mliečko jej vyliezlo až na podlahu 😝 , museli sme prezliekať a už keď sme boli vyzlečení, tak začala aj tlačiť, tak sme opäť prebaľovali...ale inak to bolo lepšie ako posledné dni....dúfam, že bude len lepšie 🙂

ani3012
16. jan 2010

jáj Luci,mala sa mi zobudila a teraz je na mne a chce ťukať do klávesov.Držím ju za ruky a zatial uspesne tukam

ani3012
16. jan 2010

ppppppppppppppppppppppppppppppppp_a-----------------U NBNNN_NNNNNNNNalccccccccccxy >>>>>>>>>>>YYHY --------I

ani3012
16. jan 2010

a baby všimli ste si akú zdrobnelinu som dala malej Sárke? 😀 😀 😀 Mi preskočili písmenka!
Sa ospravedlňujem raone a aj SÁRKE 😅 😉

ani3012
16. jan 2010

opúšťam PC,idem Patrikovi pustiť rozprávku.
Zatial pá!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre