Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucia32
16. jan 2010

Ani...tak sme tu na striedačku? 😀 Mne nejak blbol explorer, tak som odinštalovala a inštalovala nanovo...mi nechcelo otvárať faktúry v maili a furt mi vypisovalo blbiny...teda posledných 5 dní 😝

zmurkaz
16. jan 2010

Trakinaaaaaaaaaa - všetko najsamlepšejskééééé 😵 😵 😵 😵 😵

A samozrejme aj ostatným oslávencom 😵 😵 😵

lucia32
16. jan 2010

čau kerkárka 😀

zmurkaz
16. jan 2010

Ahoj Lucka 😵 😵 😵 ... a všetkým želám dobrú chuť k obedu 😝 🙂

zmurkaz
16. jan 2010

...kerku ešte mám .... mi akosi dobre drží ....asi budem musieť použiť cirokovu kefu 😀 😀 😀 😀 😀

jennna
16. jan 2010

ahojte dievčatá..som tu dlho nebola, čo máte nové????

ja som úplne zničená....Dianka začala hrozne zle spávať....večer ťažko zaspáva, má unavené očká, stále si ich šúcha, mrnká a nie a nie zaspať...a ked sa podarí, tak spinká do polnoci a potom je každú chvíľu hore...chce na cecík...bolo to každé dve hodiny, no do tohto rána každú hodinu.... 😝

inneska
16. jan 2010

ahojte 🙂

skôr než čokolvek iné, tak gratulkujemeeee všetkým všetkým všetučkým dieťatkám..a spešl od nás pusa pre 😵 M A Ť K A 😵

za včera sa ospravedlňujem za celodennú absenciu...doobeda sme boli kočíkovať s dubnickými koníkovkami(potrebovali sme povybavovať, tak sme si navzájom robili babysiterky)😀 a poobedie som sa kolo erika točila, až bol večer...a večer bolo kopec noviniek na farme, tak som sa venovala jej 😅 pls..nebite ma 😀

a kúpili sme nočník..tak som na neho erika posadila..v pančuškách..posedel 10 sekúnd, predklonil sa, dal sa na ruky a kufroval od neho preč 😀

a ako spomínala včera traky, tak sme spolu volali..úúúúplne iný hlas by som jej dala..ale bola zlatá, aká bola mierne zmätená z toho, že som jej zavolala 😀

a dnes som varila a upratovala...erik spal vonku pri tatovi , ktorý sa zase vrtal v aute 🙂 ale už je hore...spal 2,5 hodky, čo je u nás neuveritelné 😀

inneska
16. jan 2010

jennka...asi to bude zase nejaké obdobie 😒 aj eri mi tak zaspáva..2 hodiny bude oči žmoliť, mrnčať a spať ani za svet...potom sa vyreve a do minuty spí 😅 včera sa zobudil o 23..o 1 sme ešte veselo mrnčali a nie a nie zaspať...a volala som aj s kamoškou, jej malý robí presne to isté(je o 6 dní mladší od erika) 😒

traktor
16. jan 2010

baby dakujeeeeem a ja som si az teraz uvedomila aky je datum 😅 ....som ja teda ale..... 😀 ...tak uz sme 7 mesacny...ej ako to ide... a matko sa nam uz krasne stavia...teda ked sa niecoho chyti...tym padom je pre seba aj velmi nebezpecny lebo furt si dakte treskne hlavu.....kupim mu prilbu?....lucia, tak hod daky osvedceny receprus, co vam chuti....take mesko sa aj dlhsie vari, ci je to tak ako z bravcovym?.....a in ....ze mierne zaskocena? este teraz mi preskakuje hlas 😀 😀 😀 , aj som normalne chrapotila, akoby som bola chora...a to som uplne zdrava...teda uplne ?ktovie 😀 😀 😝 ...ale som veeeelmi rada , zo som ta pocula, ty mas zas taky ukludnujuci , velmi prijemny hlas...nechces byt liecitelka, alebo nieco take.... 😉

samayka
16. jan 2010

no ahojte cicušky

v prvom rade vššššeeetkoooo naj naj oslávencom 🙂

jenka - uf.. držím palec nech je to len dočasné a rýchlo sa dostanete do starých kolají... viem čo to je to čo opisuješ. my sme to mali prosím pekne od narodenia do vianoc - čiže 6 mesiacov... od vtedy sa sýkorka neskutočne polepšila, až sa bojím že zarieknem... ale ona mala stavy keď sa budila aj po 20 min spánku a bola v noci aj 1,5 hodiny hore - že pravé poludnie... nechýba mi to 🙂)))

a pssssssssssssssssssst.. ale dostali sme predĺženú materskúúúúú!!! juuuuj ten náš tato je ale sviňuch že nás opustil...

traktor
16. jan 2010

sam tak ten vas tato by si zasluzil....chudiatko, aspon ze ti dali tu matersku...

traktor
16. jan 2010

.....😀

voskovka
16. jan 2010

samay-asi som pozadu..ale že opustil???a kedy,ako? 😕

voskovka
16. jan 2010

heej.kde ste?????

inneska
16. jan 2010

samy 😉 good job ...

traky...no už na FB som chválila, ako krásne papáte 😵 😵 😵 v tomto ste popredu..erik papá ako prasiatko 😀 máme gumový podbradník, ale aj tak celé rukávy a všetko naokolo je od jedla...má vo zvyku stále si dávať ruky do úst a potom to tak vyzerá...minule sme sa prezliekali na kompletku..body, pančuchy aj ponožky...a zelenina aj vo vlasoch bola 😀
no a ten môj hlas...ešte že sa sami seba nepočujeme tak ako ostatní 😀 teda, už viac ludí mi povedalo, že mám príjemný hlas, ale ked sa počujem na videu, tak sa idem pod zem zahrabať 😀

inneska
16. jan 2010

voski...elúšik má takého neporiadneho tatina, by zaslúžil...

traktor
16. jan 2010

in 😀 😀 😀 ...a ja som rada ze matko konecne otvara pusinku 🙂 , pretoze doteraz len tak jemnucko, ledva tam lyzicka vosla....asi to bude tym ze papal ovocnu vyzivku 😀 😀 😀

traktor
16. jan 2010

...a ti poviem na videach mas uplne iny hlas ako v telefone....som zvedava ako to je nazivo.. 😀 😉

ani3012
16. jan 2010

inn ani môj sa nevyznamenal ☹ . tým chlapom v poslednom čase nejako hrabe......

ani3012
16. jan 2010

traky to ty kŕmiš ? Ty kokso! Jak do miešačky 😀 😀 😀 Matejko je krásny! Musíte mať z neho radosť 😵 😵 😵

inneska
16. jan 2010

traky...erik zatial ovko nepapal..tak možno bude aj mne také vrátka otvárať 😀 no uvidíme ako budeme znieť naživo(aj vyzerať)😀

ani...škoda, že sa chlapi nedajú reklamovať a nevzťahuje sa na nich 2 ročná záruka ..

voskovka
16. jan 2010

ok,už viem...dakujem za info.... 😀
moj drahy išiel zase na vyjazd....asi najmem detektiva 😠 😀

traktor
16. jan 2010

ani neviem...ja?...asi som to bola ja...sa nepodobam 😅 ...darmo 10 naviac je 10 naviac. 😀 😀 ...a tie vlasy....musim sa ostrihat...ale zatial to stipec isti 😀

ani3012
16. jan 2010

inn môj by bol už 6 krát po záruke 😀

traky: a to si potom ako vyzerala,než si zostala tehu? 😕 Fúkol silnejšie vietor a bola si v obchode,nie?

vosky: čo oči nevidia,srdce nebolí.ja som zistila všetko len blbou náhodou ( a že ich bolo...) 😒

ani3012
16. jan 2010

traky,zabudla som pripísať smajla 😀

traktor
16. jan 2010

ani posediacky to este ide....ale ked sa postavim a otocim 😀 😀 😀 😀 , nabiju sa baterky a odfotim......ja som zena mnohych tvari....teda tela 😀 😀 😀 😀 ....

lucim
16. jan 2010

AHOJTE PUSINECKYYYYYY
trakulikovi matkovi a sarinke veeeeeela veeeela cmukov, aj ostatnym zelame vsetko naaaaaJ. 😵 😵 😵 😵

traky juuuj, som sa z chuti zasmiala na videjku, ale fakt to matko super laduje, to je rychlost 😀 a si tam zlata 🙂

samy gratulko, ze na teba socialny system mysli 😀 😵 🙂

inn ericko sa ti vyprdol na nocnik 😀

voskovka
16. jan 2010

moje drahe dieta po hodinovom reve ešte nespi.... 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre