Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
16. jan 2010

inn jasnacka, skoro stale ma ruku v puse. a ked nie ruku, tak cokolvek. 😝

nika251
17. jan 2010

Ahojte. Vau, aky nezvyk ze tu nikto nie je.
Ja len chcem nahlasit prvy zubok ktory som objavila dnes rano. Jaj, aky len bude zlatucky s jednym zubiskom 😵 😵 😵

voskovka
17. jan 2010

ahojte...my zase desnu noc....ja už neviem.nevyspata som minimalne tyžden... 😖

ani3012
17. jan 2010

Nedeľa - 17 Január 2010

Dnes majú Chiara a Vojtíšek presne 6 mesiačikov 🙂
vinka..................17.7...................Chiara
mifinka...............17.7...................Vojtíšek

Všetko najlepšie 😵 😵

Meniny oslavuje: Nataša,Antal
Meniny oslavuje v ČR: Drahoslav,Drahoš

Aj k meninkám všetko naj 😲

Kalendárium:
Medzinárodný tlačiarenský týždeň
(Medzinárodná asociácia tlačiarenských pracovníkov a – IAPHC, od 1928, IAPHC od 1944)

ftip:
ide blondinka po ulici a pyta sa chodca:
-Co to tam hore svieti?
Chodec odpoveda:
-Mesiac.
Blondynka:
-Januar ci februar?

ani3012
17. jan 2010

ahoj Nika a vosky.
vosky Adamko štrajkuje? 😕

ani3012
17. jan 2010

nika a gratulujem ! Už aj vy ste utiekli z klubu bezzubých? 😀

voskovka
17. jan 2010

on tak desne spava...a nervozny...ja si myslim že zo zubov....ale ešte tak 2tyždne v kuse a už budem musieť kupovať redbully pre seba...

ani3012
17. jan 2010

😀 😀 😀
a Dávidko bol aký keď bol maličký ? Ja to mám opačne: Patrik živel a Evička zlatíčko. 🙂

lenullla
17. jan 2010

Nika, gratulujem k prvemu zubku 🙂

Inak gratulko všetkym oslavencom 😉

lenullla
17. jan 2010

Hmmmm, nikoho tu niet 😕

nina41
17. jan 2010

Ahojte 😵
Oslavencom prajeme všetko najlepšie aj včerajšim 😵 😵 😵
Aj ja sa hlasim do klubu-dnes som prvy krat dostala mrch.

voskovka
17. jan 2010

ani-davido spava od 2m 12hodinovky...a zostalo mu to doteraz...a adam-uplny opak.. 😠

jennna
17. jan 2010

baby dakujem za včerajšie odpovede!!!!

ale nám ten čas letí veru...už sú tu prvé 7mesačné bábätká....

Dianka ešte úplne sama nesedí...ale opretá už veľmi pekne....ale posledné tri dni sa zapiera na nohy...vystreté na špičkách....a zbožňuje, ked ju hopsáme a spievame "od valašky od zeme...." 😀 😀 😀 ... vtedy strieda jednu nôžku s druhou a rehoce sa......

jennna
17. jan 2010

vidím, že tých ťažko zaspávajúcich bábätiek je tu čoraz viacej.....

my sme ešte v klube bezzubých.....ale možno sú už na ceste, ked tak zle začala spávať, či???

bola som dnes v tescu...ako po vyrabovaní....regály prázdne....
to že sú akcie na detský tovar určite viete.....

raona
17. jan 2010

Ahojte babule...

dakujeme za gratulka, sme tu davno neboli, vcera sme oslavili pol rocik, zacali sme s prvym mrkvickovym prikrmom, celkom v poho papala, len sa obcas zatvarila, ze fffuuuj mami, co mi to davas... 😀
Sarinka uz usedi aj sama, zubky este nemame, ani jeden nevysiel... No a co sa tyka zaspavania, to mi ani nehovorte, bo ja mam nocneho vtaka 😀 kupem o pol osmej, o osmej papka, zaspinka,... stihnem si tak zuby umyt, precitat par emailov alebo umyt riad a do dvadsat minut je herecka vyspana... a potom funguje dalsie dve tri hodiny.. taaakze neni o com, ja sa ju potom nesnazim ani uspavat, pokial nevidim, ze je totalne unavena... a aj tak potom zaspi na prse...

v tescu sme akurat tak stihli kupit plienky, aj to stihla kamoska a ked som ja isla v piatok do tecsa, nemali uz ziadne mliecne kase 😠

ani, dik za zdrobneninku 😀

tak asi tolko od naaas..
a co tu vy noveho??

traktor
17. jan 2010

...a dakujem za vcarajsok 😉 , a dnes gratulujem oslavencom - tak vsetko najlepsieeeeee

lenullla
17. jan 2010

traky, to muselo byt veeeeeelmo velmo chutnucke 😀 sam papal?? 🙂

traktor
17. jan 2010

aj sam, aj som ho krmila 😉 ...u nas je to od vcera take rychle/ pozri video 😀 😀 /, normalne nestiham....a vecne je hladny... 😀

traktor
17. jan 2010

a papal vo vodicke uvarenu mrkvu, karfiol, ruzickovy kel, fazulkove lusky, zeler a struhane cesto + trosku masielka, a mixovala som to tak na hrubsie...a uplne hustemu nalozila za plnu misku...a bolo mu malo 😀 ...a teraz chrape ako drevorubac 😀

jajona
17. jan 2010

Ahojte,
trošku som vás sčitla a zároveň dala na prvú stranu 😉

vosky: o spaní ani nehovor. Matúško spáva horšie ako bábätko. Dnes sme boli hore 5 krát. Vždy si trošku cucne z jedného prska a o 1,5 h - 2 h to isté. Tiež som rozbitá.

Že by bol hladný?! Ja neviem. Mám kúpenú aj ryžovú kašu, od ukončeného 4. mesiaca, ale bojím sa mu dať, aby ho bruško nechytilo.
Viem, že niektoré ju už dávate dávno. Tak poraďte.

My pôjdeme už o chvíľu kupkať. Tak sa majte zatiaľ a "dobré spanie".

jajona
17. jan 2010

traky: a malý je zlatunký 😵

zaba2707
17. jan 2010

ahojte babulky ... tak fifo uz spi ... ako by aj nie ked naposledy spal okolo 14,00 a od vtedy ani za toho svateho nie a nie a pritom upistany unaveny ale spat nieeeeeee nehrozi .... tak som zvedava co bude teraz. Juuuuj nechcem zakriknut a dufam, ze nezakriknem ale on normalne 4. den kaka celkom saaaaaaaam 4 dni po sebe sa posral umieram stastim bez seba 😀 od zajtra chceme zacat zasa raz s prikrmami 😉 tak uvidim ci budeme uspesnejsi ... uvarim mu uz sama kaslem na tie kupovane tie mi vobec nechce. Skusim mrkvu zemiak a karelab som zvedava co mi nato povie mlady panko 🙂

zaba2707
17. jan 2010

zajtra rano chcem skocit sa s nim ukazat dokine na kontrolu a ak povie ze mozme ist medzi deticky tak pojdeme zajtra aj mi do Budatka zacvicit si s nasimi julovymi drobcami 🙂

zaba2707
17. jan 2010

nikde nikoho hmmmm

traky matko je uzasnyyyy a to papanie ja som nechapala .... to ja som do fifa tlacila asi tak za cajovu lyzicku prikrmu 15 min a nakoniec som ustupila a prestala ho trapit 😒

zaba2707
17. jan 2010

a ta vecicka na com Matko sedka ked tak recnil to je hopsadlo ci co to je??? sa mi to moc lubi 🙂

traktor
17. jan 2010

ahoj zabka ..to v com matko sedi je odrazadlo 😉 , a hlasim prvu bozulu....uz vstava sam o 106...si mysli chalan, ze je velky chlap a zabuda , ze je este babetko 😀

traktor
17. jan 2010

a zabka k tym prikrmom...no ani matkovi nechutia tie kupovane / teda okrem ovocnych tie mu chutia/, vtedy nechce pusu otvorit...a ked som zacala pouzivat mrazenu zeleninku, stal sa zazrak spapal vsetko, aj sam si pchal do pusinky.... 😉 proste asi kazdemu babetku chuti nieco ine , len treba skusat....

zaba2707
17. jan 2010

ahoj ivuska 🙂 to odrazadlo je fakt super kukam na nete nieco z bazarov a zatial bez uspechu

od zajtra aj ja zacinam s varenim a domacim pripravovanim prikrmu uvidime co to s nim urobi ... teraz ako bol chory ani tolko mlieka nepil co obycajne tak som ho nechcela trapit este aj s mrkvou 🙂

zaba2707
17. jan 2010

nas fifo uz kasle na sedenie to ho nebavi lebo to nevie podla mna 😀 a v jednom kuse sa stava na nozky neviem co s nim lebo ked ho chcem udrzat u mna v sede tak to je normalne posilovna

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre