Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucia32
18. jan 2010

večerné kúpkanie https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage... a šípka doprava 🙂

nika251
18. jan 2010

Ahojte. Vcera som oznamovala prvy zubok, dnes hlasim druhyyyyyyyyyyyyy 😀 . Ten nas mrnus berie vsetko tak hupom 😵 . Ked uz budu fotitelne tak sem cvaknem aj nejaky ten dokaz 😎

lucia32
18. jan 2010

Nika blahoželááááám...a aj ja sa pochválim, my sa už celkom pekne pretáčame z bruška na chrbátik 😉

k1k2k3k4k5
18. jan 2010

Ahojte, ja dnes hlasim piaty prerezany zub, ale zaroven druhy den uspesne odmietame mrkvu .... hmm..u nas to budu asi s prikrmami boje 😖 uvidime co bude dalej ... ale asi vas budem otravovat ako na to...

mifinka
18. jan 2010

No kočky, to všechny koukáte na pidi hajzlíka nebo co? 🙂
Jo a máte některá zkušenost v praní pzuulíků na zem v pračce? jsem se to dneska dočetla a celkem jsem se podivila..A pokud ano, jak se to teda jako pere? Páč je to vždycky vezmu jen hadrem s jarovou vodou a ende..
Jo a vyplatí se registrovat do DM? a to mi domů přijde nějaká knížka se slevama nebo jak je to? já jsme z toho jelen...

mifinka
18. jan 2010

Jo a K1-5 zkus třeba něco jinýho než mrkev... Co jsem vyčetla měla tu úspěch hodně brokolice.. A nebo to dej s mrkví.. Ono ostatně, mě jen tak uvařená rozmixovaná mrkev taky nechutná 😀
I když můj jazyk zvyklý na dost kořeněné a slané věcy je z Vojtáskoveho jídla vždycky zančně rozpačitý.. Až se divím že mu to jede 🙂¨
Ale dneska jsme tu přečetla zajímavý tip špenát brambor a žloutek, To zkusím, páč zatím jsem žloutek nedávala a br. se špenátem Vojtásek moooc rád

majkas
18. jan 2010

ahojte,

gratulka oslavencom 😉

mifi ahoj

boli sme dneska znova cvicit, najvacsi uspech ma u nas kolo kolo mlynske, ked sa robi baaaac 🙂

inac nikdy som nechapala "vytrznikov" ked vam poskrabu auto klucom albo vykrivia zrkadlo a pod ale dneska som mal sto chuti to spravit. bola som s Tami vonku pred cvicenim nech si trosku pospinka aby nebola zamrncana, cela stastna som sa prebrodila na odhrnuty chodnik co ide popred Billu vedla strediska, tak sme sa chvilku veselo kocikovali a ked sme isli spat tak rovno na konci chodnika stal cierny dzip marcedes.... a teraz baba bud mudra, z jednej strany zavej, z druhej strany zavej a predomnou sprosty dzip 😠 😠 😠

inac zuby furt ziadne ale kakame jak o dusu... po tom co sme pri cistom kojeni kakali pomaly raz za tyzden tak teraz sa mi to kakanie 3krat za den nezda "normalne" 😅 😅 😅
ako je to uz vas?

zmurkaz
18. jan 2010

Ahoj ahoj ahoj .... tak ja hlásim kompet zasneženú Trnavu .... 😵 😵 😵 😵 😵 - zas 15 rokov neuvidíme sneh 😀 😀 😀 - ale stojí to teraz za to 🙂
No naša slnečnica tiež nič nechcela - len tak veeeľmi decentne a som ju obabrala - som si do toho namočila prst a dala jej do pusy a ona ánoooo toto budem papať - toto poznám 😀 😀 😀 😀 a potom som jej tam dala lyžku a už sme papali 😀 😀 😀 😀 😀 . .... no nie je to nejaké obrie množstvo, ale u nás úspech 🙂

zmurkaz
18. jan 2010

Majka 😵 😵 😵 - my tiež dosť kakačkujeme, ale ja to pripisujem zubom 😅
... a tem čo tam mal ten džíp - to bol asi riadny ... 😠 😠 😠

A zemiačik so špenátikom a žĺtkom je oziky mňamka - si to pamätám ešte od Jurka 😵 😵 😵

lucia32
18. jan 2010

ahojky...majkas, žmurka...
Aj my kakačkujeme aj 3x denne, ale ja to pripisujem príkrmom...inak ja sa tu vytrapujem s fotkami, preťahujem zo starého PC do nového 😝

k1k2k3k4k5
18. jan 2010

zmurka, toto u nas nezabralo... 😒 prst si pocucal, ale mrkvu potom vyplul ... ani mrkva v mliecku nezabrala ...a vrcholom bolo, ze nakoniec nechcel ani mliecko na lyzicke ...asi uz mal nejaky blok? mal to zafixovane po dvoch minihltoch, ze fuj na lyzicke je hnusna mrkva? alebo ma blok z lyzicky? ved vigantol pekne papa... ja neviem ...zajtra este skusim raz a potom pojdeme na daco ine

majkas, tiez ma vytacaju bezohladni ludia, napr. ti co si vykracuju po chodniku po lavej strane s kludom anglicana a cakaju, ze ja s kocikom ich obidem...

majkas
18. jan 2010

som napisala prispevok a rachol mi net 😠

zmurky ahoj, tak asi je to kakanie normalne ked aj u vas je to tak 😀

u nas sa spenat nikdy nevaril nemam s tym skusenosti ako sa to pripravuje? Nie je ten mrazeny spenat uz taka pomixovana kocka? ako to potom uvarit so zemiakom?

majkas
18. jan 2010

juj kati tak taki su ti najlepsi 😠 🙂 🙂

majkas
18. jan 2010

luci a mala je rozkosna v tom sedatku, to uz ti peknucko sedka 😉

lucia32
18. jan 2010

majkas a čo nemala si kľúčik? 😝 😀
ja kupujem špenát, čo je v taký oválček, teda ovalčeky v sáčiku...v tescu...len dám povariť do vodičky so zemiakom a potom zemiak popretláčam...zemiak nemixujem, lebo škrob sa potom mení na lepidlo 😝

zmurkaz
18. jan 2010

som aj ja kuki - že aká krásna ... my sme dnes mali vodný tandem - Jurko s malou vo vode - baby - to je taká nádhera pozerať na dve detúrence akp im je spolu dobre 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

lucia32
18. jan 2010

majka...no sama trošku posedká, ale chrbátik ešte nahýna dopredu...ale v sedátku jej to ide...ale dlho tam dnes nebola, nechala som ju s Biankou v kúpelni a dlho ju to nebavilo...ja som sa učo so synom 😝 veľa detí, veľa starostí 😀

majkas
18. jan 2010

luci a ked sa to uvari tak to nie su take listky? aspon si myslim ze cerstvy spenat su ake listky, ci nie?

zmurkaz
18. jan 2010

mi ide kôň jak keby sa mu nechcelo - asi sa brodí závejmi 😠
baby a malá mi už asi 3/4 hodku spí .... síce na ruke, ale akosi skoro 😕 😵 😵 😵

zmurkaz
18. jan 2010

http://www.saxana.sk/kosielky-korzety-86/nocne-... - tá je taká krááásna - musím ju nenápadko ukázať mužíčkovi 😀 😀 😀 😀 😀
A ja som kupovala mrazený špenát 🙂

lucia32
18. jan 2010

špenát je aj lístkový, tento bol taký nahrubo mixáž 🙂
Moja malá spí už od 3/4 na 6...celé poobedie nespala 😅

majkas
18. jan 2010

inac Bianka je riadna kocka 🙂

majkas
18. jan 2010

no zmurka, tej (kosielke samozrejme) urcite neodola, alebo skor tebe v nej 😉

zmurkaz
18. jan 2010

...celkom pekná je tá košielka - že? ... no a ako ho poznám.... povie: veď neni zlá .... ale ty si krajšia 😀 😀 😀 😀 - a má ušetrené 😀 😀 😀

majkas
18. jan 2010

prave so po dlhej dobe zlizala lizatko so zuvackou 🙂 a zachvilku asi tu zuvku uz vyplujem lebo uz nema ziadnu chut 🙂

zmurkaz
18. jan 2010

😝 😝 😝 - maji 😵

lucia32
18. jan 2010

Majka...dík...no veru toho roku už bude mať 10 😉
zmurka...košielka krásna...a manžel je na takéto? môj má radšej kožu 😀 košielka mi stojí niekde v šuflíku 😝

majkas
18. jan 2010

tak si ju kup sama a rovno sa mu ukaz v nej 😀

lucim
18. jan 2010

lu kraaasnucke deti mas.
zmur sexica budes chrumkava 🙂
a inak - dobry vecer.

lucia32
18. jan 2010

aha čo som našla na nete...síce už neaktuálne, ale zlaté https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre