Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
19. jan 2010

zmur, to ze chodil spavat o 11tej mi az tak nevadilo, ale pri tych skoro zubkovych narekoch trpim. 😒 dnes som kupila 2 nove hryzatka, jedno hudiny krpaty rozpucil, ked chcel uniknut so zapnuteho sedatka. 😅

my teraz robime kloktaci zvuk dlhooooo 🙂

aspine
19. jan 2010

lucim jasne ze bude 😉 chce holt trpelivost 😵
ale vcera to bylo fakt z niceho nic....mala se probudila tak jsem ji mela u sebe....ma rada kdyz ji drzim celem k sobe a hraje si s mym retizkem a taha za vlasy....a dela haji (lehne si mi na hrud a zase se zvedne a znova) no a jak takhle zvedla hlavu tak se na me podivala a zacala se rehtat 😀 tak jsme toho hned vyuzili a zacali na ni delat blbosti a ona se rehtala a rehtala 😀 bylo to uzasny, ale asi mame tak na pul roku vystarano 😅 pac dneska nic moc 😝

zmur my jsme posledni dobou taky meli obdobi pulnocniho usinani....no a tehle par dni se zas trochu srovnala a usina nejpozdejc v deset 😅 ale taky chodim spat az tak o plunoci nebo v jednu 🙂 ale rano me nechava spat tak do osmi, pul devaty kocicka moje 😉

aspine
19. jan 2010

lucim a jaky mu leze zoubek? kolik jich uz mate?
a pomaha mu neco nebo si to chudinka musi protrpet ☹

ja zas trpim kdyz mala tlaci a place u toho...to je vzdycky takova nestastna.... 😢

zmurkaz
19. jan 2010

😵 😵 😵 😵 😵 - a som odtestovala bezpečnosť fišera 😀 😀 - položím malú, zapášem ju tam ....a že rýchlo niečo urobiť - a ona opäť svoje e - e - e tak som pribehla a ona visela v predklone z lehátka a držali ju tie popruhy .... mi to aj smiešne došlo aj som Bohu ďakovala že mi ju stráži a že sa jej nič nestalo 😀 😀 😀 😀 😀 - visela tam jak tí chlapi čo umývajú okná na lanách 😀 😀 😀

aspine
19. jan 2010

zmur 😀 ale pozor dej je to fakt chvilka a uz jsou ditka na zemi 😒 taky se mi uz parkrat stalo ze jsem ji na posledni chvili zachytla 😅
jeste ze jsme uvedomele a dbame na bezpecnost 😉

zmurkaz
19. jan 2010

aspi - to ona by spala - ale musím malého vychystať do škôlky 😉
A vy už máte zúbok? Bo my ani jeden .... len také dva kopce dole 😅 😅

zmurkaz
19. jan 2010

Aspi - som si gratuloval - že som svädomitá a som ju tam zapásala!!! By som si to doživotne neodpustila!!!

zmurkaz
19. jan 2010

gratulovala 😀 😀 😀

aspine
19. jan 2010

gratuloval sis opravnene 😉 😀

my nemame jeste ani jeden zub a ani to v nejblizsi dobe nevypada 😕 prdelka mala....vzdycky kdyz usne a spi dlouho tak mne se normalne zacne styskat! 😀

zmurkaz
19. jan 2010

sú to naše poklady - ja si to neviem ani predstaviť, že by som ich nemala 😵 😵 😵 😵 - taká som unavená, niekedy nahnevaná ... ale cez to všetko taká vďačná, že sú moji 😵 😵 😵 😵 😵 - a len chodím po špičkách a nakúkam ako krásne spia 😵 .... ani nedýcham, aby som niektorého nezobudila .... A včera ako spali sa počas spánku chytili za ruky - skoro som slzu vyronila 😵 😵 😵 😵 😵

lucim
19. jan 2010

som kojila ...
my tiez este nemame zub.
a dlho nespavame , je to maminkyn mojkaci mazlik, musi sa ma parkrat v noci aspon dotykat. 🙂

zmur tiez ho uz vacsinou zapinam do FP lehatka. uz som ho odchytavala ze mal na sedacke iba lopatky, paticky uz mal na zemi. 🙂

zmurkaz
19. jan 2010

tí naši si musia "pričuchnúť" 😀 😀 😀 😀 - teda akože privoňať k mliečku 😀

lucim
19. jan 2010

jasne 😀 a hlavne vediet, ze mama a bufet je vzdy po ruke 😀 😀 😀

zmurkaz
19. jan 2010

... 😀 😀 😀 😀

Sa aj vám stáva - keď dáte smejkov hneď na začiatok - tak vám nepridá odpoveď? 😕 🙄 😠

zmurkaz
19. jan 2010

Sliedim po mimibaz... a pozerám a húúútam .... že či by som nekúpila malej také nejaké topánky (nové?) za dobrú cenu... bo keď chodíme do kostola tak aby som ju mohla dať aj na zem 😕 ...bo máme len také teplučké "bačkúrky" čo nemajú ani podrážku... ale sú teplé....Ale inak by som ich nepotrebovala.... bo vonku v kočíku len spáva....

lucim
19. jan 2010

zmur jo ... aj ked napisem nieco kratke a smeja ... na zac. kojenia som vam napisala len kojim a smeja a nist, len prva strana 😒

juuuj to muselo byt rozkosne, ked tak spinkali ... a tiez si mysim, ze akakolvek unava za tie nase poklady stoji 🙂

aspine
19. jan 2010

zmur skoro jsem taky vyronila 😵 😵

mama bude vzdycky po ruce 😉 😵

zmur nezkousela....ja je davam az na konec 😀 😀 😀 😀

zmurkaz
19. jan 2010
lucim
19. jan 2010

zmur ja som kupila - v brne - znacka gmini, maju ju aj u nas v chicco obchode ... nenasla som ich na nete, na suchy zips zelenkave ako botasky - 99czk, no nekup to. pisu, ze nie su urcene na chodenie . a este mame 1 tenisky, aj tie obuvam k riflikom.
ale nasla som ti aha co http://www.maderna.sk/novorodenec/oblecenie-pre...

aspine
19. jan 2010

zmur ty jsou fakt super! oboje 😉

my davame male tenisky 🙂 ma v nich hezky teploucku a netahne ji tak na nozicky 😵

lucim
19. jan 2010

zmur zlatunke 🙂

aspine
19. jan 2010

lucim mate krasne zimni fotecky 😉 a co tak mistr sklada za hudbu? spis klasiku anebo modernu? 😀

zmurkaz
19. jan 2010

Lucim - dík - také niečo máme k overalu (po Jurášovi 😉 )
... no teraz som zistila, že som sa s tými druhými obabrala .... sú to capajdy! A ja chcem normál podrážku... to je na figu - že nikam nechodíme.... a na doma má papučky 😅 a dať 30E za topánočky ktoré možno využije raz týždenne -aj to na 5 min.... ak to náhodou neprespí 😀 😀 😀 😀 .... sa mi nechce dať!
...Lucim - tak to si kúpila strašne dobre!!!!

zmurkaz
19. jan 2010

http://www.anjelikobchod.sk/popup_image.php?pID... ...tie by sa mi aj páčili -.... aj supiš cenu majú.... 😵 😵 😵

lucim
19. jan 2010

nasla som tie nase v tom obchode kde same kupili 😝
zmur peknucke pre princeznicku 🙂

zmurkaz
19. jan 2010

...baby 😅 😕 ..už je po polnoci ... mali by sme ísť spať 😅 😕

aspine
19. jan 2010

zmur taky si rikam a taky hned plnim.....jdu spat!
brouuuuuu 😉

paaaaaa a diky za pokec 😵

lucim
19. jan 2010

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre