Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

zmurkaz
20. jan 2010

no konečne mi to načítalo ... tak skúste pozrieť na FB 😉 ... teraz nemôžem byť na PC ... ale dočítam 🙂

lucim
20. jan 2010

nastastie uz sme na prikrmoch, tak trochu pomozu.
idem, paaaa

riusik
20. jan 2010

lucim: aj my 😵 😵

prave som malej slavnostne naservirovala obedik - mrkvicka jej zjavne chutila 🙂 tesim tesim

inak, polrocny sumar:
7800g a 69cm (min pondelok na poradni)
1 zub, vpravo dole
spinka, sedi, na bruchu zdviha zadok a nos zaryva do zeme, pretaca sa, a tym padom sa dostane kam chce
este stale hlboka vanicka, zmestime sa len tak tak, ale da sa polohovat, takze vonku pozoruje svet 😉
a je velmi krasna (ako vsetky nase deticky...) 😵 😵

zmurkaz
20. jan 2010

😵 😵 😵 😵 😵 - riušik

lucia32
20. jan 2010

ahojky...zmurka idem to pohľadať...
rius...som čítala, že polročný SUNAR ...som myslela, že nejaký receptoš 😀
inak vítam aj novú maminku 🙂

lucia32
20. jan 2010

zmurka...paráda, Zuzik je šikulka...
LUCIM.....snežíííííííííííííííííííííííííííííííííííí 😀

zmurkaz
20. jan 2010

ďakujem .... 😉

zaba2707
20. jan 2010

ahojte bambulky dakujeme za priania a aj my prajeme spoluoslavencom vsetucko len to naj a Alexadre posielame veeelku pusku 🙂

trosku vas v poslednych dnoch flakam. V pondelok som bola s Fifom na kontrole, so sebou na ocnom mam zapalene lave oko ci co daky virus vraj to je tak som nafasla dvapky aj masticku do oka, z pondelka na utorok mi nedal spat zub rano o 6.00 som sa obliekla a frcala k zubarovi bo mi z 3-och ibalginov ani jeden ani na sekundu nezabral, tak mi vytrhli dolny lavy zub mudrosti, ked to zacalo ozivat myslela som ze skapem, porod oproti tomu uplna brnkacka 😀 .. boli to este doteraz dokopy nic nejem no a aby nebolo malo tak tuto noc ma davilo na vracanie raz som dokonca nevedela ci sa zohnut k wc-ku alebo sa nan posadit 😀 .... dnes doobeda som sa odhodlala zjest dva hryzy bananu .. takmer som nedobehla do kupelky ... hned so mna slo vsetko co som preglgla von ... no a teraz stres a panika cim to vracanie vlastne je ..... na druhe tehotenstvo sa zatial necitim a to idem prave dnes vecer na kontrolu ku gyndovi ... tak som utekala do lekarne a teraz sa tu stresujem v ruke drzim tehu test a neviem sa odhodlat ist ho urobit ... sranda co poviete ne????

zaba2707
20. jan 2010

traky matik je skvely a zmurky tvoja zuzanka je fakt sikovnicek 🙂

my sa budeme vazit dnes vecer pred kupanim takze aktualnu vahu potom dopiseme, zub ziadny aj ked je ako bernardin kuse uplne vsetko, sediet sam nesedi zatial ... snazi sa ale neudrzi sa tam este ... no a zadok hore tvar v matraci alebo perine a tak sa preplazi kam potrebuje 🙂 aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 6 den kaka uuuuplneeeeee saaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam hihi ... no a prikrmi ... zatial nebadam, ze by mu z nich nieco chutilo, aj dnes bolo pol bytu od mrkvy zemiaku a karelabu 😀 ale co to vzdy popreglga 🙂 snad sa nam to coskoro upravi

zaba2707
20. jan 2010

a vitam vsetky nove mamicky a ich pokladiky 🙂

zmurkaz
20. jan 2010

Ahoj zabi .....gratulko ku kákošovaniu 😵 😵 😵 😵 😵 .... no a ako dopadol test??? 😅 😕 😵 😵 😵

lucia32
20. jan 2010

žabka...aj ja som zvedavá? budeš prvá zas mamička ??? 😀

traktor
20. jan 2010

ZABKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA HALOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO 😀 😵 😵

jennna
20. jan 2010

gabi že čoooo? test???? no to som aj ja zvedavko.... 😅 😅 😅

lucia32
20. jan 2010

ale ste sa zbehli 😀 ...dobrá návnada 😀

zmurkaz
20. jan 2010

A žabka sa neozve 2 dni a povie ... 1. apríl 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

inneska
20. jan 2010

helou lidi 😵

gabííííí....budeš máma???? 😀 😀 to by som sa moc tešila s tebou 😉 a aj ja som zvedavko 🙂

a gratulkujeme všetkým oslávenčekom 😵 😵 😵 cmuky cmuk pre všetkých 😲 😲 😲 😲

a topánočky...do kočíka máme také papučky oslíkovské...na jar, ked už začne cupkať, tak niečo kúpime(a možno budú dobré aj tenisky, čo máme z UK) 🙂

noc u babky super...babka mala o 5,15 budíček v podobe spevu..erika to chytilo 😀 a spinkal do 8,15 a super vydržal o čajíku do 9,30 kým som prišla 🙂 a večer som nechápala...o 21 zalomil a spal...už sa nezobudil..ani som ho nestihla obliecť do pyžama..spal v bodynku a pančuškách 😅 bo som neverila, že sa už nezobudí..a nezobudil 😀

a takisto som už v klube mrchových...som mala miulý týždeň 😠 😠 😠 😠mohla ešte počkať 🙄

aspi..markétka je suprová..krásna princeznička 😵 😵 a to stou pusinkou aj erik rád robí..hlavne, ked je plná papania 😀 je zelenina po celej izbe 😀

traky..to videjko na FB mi nejde prehrať 😠 na YT ho nemáš?? 😅

luci...som sa tak schuti zasmiala, ked som čítala, že si si pomýlila sumár so sunárom 😀 😀 😀

inneska
20. jan 2010

kde ste pouchodili?? 😀

videjko spred hodinky 😎

https://www.youtube.com/watch?v=LpDXpJhX8yk
ozi
20. jan 2010

inn, vy ste šikovní 😉 ,

radšej daj nižšie postielku, aby to zle nedopadlo

inneska
20. jan 2010

ozi...dakujem 😉 dnes ju mm dáva dole, bezpodmienečne...ma v tom videu 2x trhlo, či nevyletí 😀

jennna
20. jan 2010

ines...to nemyslíš vážne ,že on už takto stojí!!! ja zíram!!!

ale aký je chutnučný a krásny!!!

ja som sa tu akurát išla chváliť, že dianka sa už štvrtý deň driape do nôh...ešte ani sama nesedí a už by len stála na vystretých nochách, sem tam na špičkách ako baletka....ale čo eričko dokazuje, tak to sa my nechytáme...je suprový
ako to? že je tak popredu...chlap ako hora

dianka mi posledné dni nechce príkrmi, jedine poriadne nasilu a to zas nechcem....aby som jej to nesprotivila..

ale pár dní dozadu sme jej vytiahli stoličku na papanie...a ako som ju krmila, tak si chytila lyžičku a sama si dávala do úst...bola nádherná...ale od vtedy mi už nechce papať, tak sa len didíkujeme...neviem, čo to je???

dnes nám skončil kurz plávania a dostali sme diplom... 😀 ... a ja uvažujem, či pokračovať???

ozi
20. jan 2010

som sem vhupla

takže všetko naj všetkým dnešným oslávenčekom, hlavne našej menovkyni 😉

teda Erik je šikulko, som len kukala, že čo už dokáže 😵 😵 😵

no to som aj ja zvedavá na žabku 😕

jennna
20. jan 2010

ozi...som ti IPčkla... 😉

ozi
20. jan 2010

som videla, že Ťa trhlo 😀

majkas
20. jan 2010

ahojki,

gratulko vsetkym oslavencom 🙂

videjka pokukane, no neskutocne sikovne julovciatka mame, sak to je az neuveritelne ze 6M deti uz stoja, pomaly budu aj chodit v tej postielke, inn, zmurka 😉

a inn dik za receptiky, dala som to uz mm vytlacit.

a jak ste sa bavili ze by ste nadavali tei 2 lyzice oleja, tak tolko ani ja nedavam ale 1 lyzicku olivoveho davam stale aby sa vitaminky trozpustne v tukoch aj mohli vstrebat v tom brusku. chcem skust buduci tyzdne masielko jak dva traky

a Tami tiez este nesedi sama, furt len na brusku funguje a posledne dnije neskutocne zamraucana, stale len mrnci, kvici no normalne skuska trpezlivosti 🙂

majkas
20. jan 2010

aj ja som zvedavko na zabku 🙂

inac dneska mala zladovala 200ml mrkva+karfiol+kuracie masko 🙂 som kukala jak puk, este nikdy tolko nezjedla

inac normalne to aj mne chutilo, sice by som si trosku dosolila ale mozno este trosku riedsie a celkom dobra omacka na cestoviny 😀

ozi
20. jan 2010

my tiež ešte nesedíme, ale to neva

dávame sa na štyri, aj striešku už urobí, a na štyroch sa jej už podarí posúvať trošku dopredu

jennna
20. jan 2010

majka...sme na tom podobne.....aj naša je taká inačá.....a tiež mi chutí , čo malá dlávi...ked nedoje, zjem ja...môj mm sa na mne rehoce.... 😀

majkas
20. jan 2010

sorry za tie preklepy, asi uz zacnem citat po sebe lebo niekedy sa normalne aj hanbim ked to po sebe precitam po odoslani 😎

jennna
20. jan 2010

dianka migruje rýchlosťou svetla....ale dozadu, dookola a prekrúcaním....včera som ju ledva zachytila dva krát z postele...to som sa len na sekundičku zvrtla... 😨

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre