• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
ja tiež dojedám a chutí :grinning: a minule dojedol Samko a vraj výborné
20. jan 2010 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mm mi teraz hovoril ze v tescu dolozili pampersy tak komu sa nepodarilo kupit tak sup smer tesco :slight_smile:
20. jan 2010 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som dnes v tescu kúpila dianke hryzátko krásne...jahôdka, černica a citronik na krúžku , ale veľmi krásne to je... prvú knižku plastovú pískaciu macko POO...
no a trochen som sa ofajčila, kúpila som kašičku nestlé...na dobrú noc osemzrnnú lipovú....a doma som zistila, že sa rozrába s mliekom....tak nič....ja UM doma namám....ale skúsila som rozrobiť do vzorky BEBa....tak to iný humus....tak som vyhodila prachy....čo už???
20. jan 2010 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, konecne sme zohnali tie nestastne pampersky 4-ky v malom tescu v KE, vsade mali ine velkosti len nie tie co potrebujeme...

dnes sme boli v poradni, vazime 8520g a meriame 71cm. zeleninka nam chuti, pomaly zacneme s kasou. kupila som mliecnu ryzovo-obilninovu hipp a hami v tescu na akciu tak uvidime ci nam bude chutit aj to...

veselo sa pretacame na brusko a spat, otacame sa okolo vlastnej osi :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: , obcas zacuvame do zadu a aj ritku uz podvihneme do takej striesky, este nesedime ale drzanie tela v sede uz mame pekne. zuby stav 0 - pediatricka to okomentovala tak, ze kojenym detom vychadzaju zubky neskor aby maminy pocas dojcenia nepohryzli... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
20. jan 2010 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jenn my tiez len dozadu :wink:

a inac zacinam pochybovat ci sa mi podari odstriekat si na vecernu kasu, prsia mam furt take polomakke...a tami po obede este riadne cuca
a to jej este mam neskor davat podla nasej doki mliecne olovranty :frowning2:
20. jan 2010 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inn: ten tvůj synáček je neuvěřitelný, ale úžasnej a krásnoučkej
to mi akorát pořád jen hačáme (ale s oporou) a točíme se dokola,couveme, ale nějaké otáčení na bříšku... :unamused: :unamused: , to než se dočkám tak bude chodit, naše princezna je v tomto trochu lenoch a co by se přetáčela když se jí všechno podá nebo se k tomu pořádně natáhne a má to
a zoubky máme zatím taky 0, už minulý měsíc vypadalo že se něco klube a zase nic, :wink:
20. jan 2010 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte....dobojovane.... :unamused: adamko je lepši,ale stale veselo.mna bolia zuby...idem zblazniť... :cry:
čo nove???
20. jan 2010 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeme babulky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ja sama nechápem, kam sa erik tak ponáhla :sweat_smile: nakrúcam to, aby ste mi verili :grinning: že si nevymýšlam...

ale nebojte sa, vaše detičky ho čoskoro dobehnú a potom bude jedno, kto začal skôr sedieť alebo chodiť :wink: aj vaše deťulky sú krásne, úžasné, jedinečné :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a nadovšetko ich milujeme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

jennka...ak sa ti bude dať a dianke sa to páči, tak pokračujte v kurze...my s plavkom začíname bud. týždeň, tak som zvedavá ako sa bude páčiť nám..a ani dianka ti nechcela tú kašu papať??? lebo niektoré kaše ani mne nechutia, ale ich ´žerie´ :grinning:

maťka...pekné miery :wink: a my také kaše papáme a chutia nám :dizzy_face:
20. jan 2010 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inka...obe nás to tam baví...

určite si to aj vy užijete!!!

dianka mi nechce posledné dva dni nič papať okrem MM...tak neviem....
20. jan 2010 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inn Erik je proste borec! :dizzy_face: no co se divim vyzdyt je to vlastne korunovany kral a hlava pomazana :grinning:
.....jo a vitej do klubu cervenych :wink: ja mrchu poprvy dostala 17.12. tak jsem cekala ze ted bude a ono zatim nic :sweat_smile: :confused:

pri dnesnim koupani se zas podarilo videjko tak za chvili ho dam do frcu :wink:
jinak jsme dneska zkusili poprvy ovoce a to jablko a banan...jsem si myslela jaka ze to bude pochoutka, ale mala mi na to hodila jeden velkej bobek :stuck_out_tongue_closed_eyes: ani banan nechtela! :confused: to jsem se divila, protoze ten je prece nejlepsi :sunglasses: no nic zitra to zkusime znovu :sweat_smile:
20. jan 2010 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aspi .... :sweat_smile: ... že by druhá tehulka? :grinning: :grinning: :grinning:

... no a malá zistím že je to mňam a potom hor sa na banáány :wink:

http://www.facebook.com/profile.php?v=app_2392950137&ref=profile&id=100000120254305 ... no neviem, či som tam dala dobrý link - ale včera si bola zvedavko :wink:
20. jan 2010 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zmur neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :grinning: dej pokoj aspon tak dva roky si dam pokoj :wink:
no jo kdyz ale ja nemam FB :unamused:
20. jan 2010 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zmurka...mne to neprehrá :frowning2: nedá sa mi naištalovať ten prehrávač na FB :angry:

aspi..já zapomnela, že jsme král :grinning: ale díky...mna tá MS celkom zaskočila..ešte si mohla dať volno :rolling_eyes: ani u nás sme s ovo nepochodili..ako napísala brin, ako keby som mu citron dávala :grinning: ale čistý banán som neskúšala, tak mám kupený...tak skúsime ešte to :slight_smile:
20. jan 2010 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čúsik babulky...straším na mma, o chvíľu som tu...
20. jan 2010 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati..malý je krásny :dizzy_face: :dizzy_face: čokoládka naša :grinning:

lu..čúz :wink:
20. jan 2010 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati...a poslala som ti žiadosť o priatelstvo :wink:
20. jan 2010 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inn dakujem
mame fotky aj s mrkvou no nie je na nom moc vidno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. jan 2010 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inn tak to jsem zvedava jak dopadnete :wink: my zitra zkusime taky :slight_smile:

luci tak bacha na krotitele duchu :wink:
20. jan 2010 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
20. jan 2010 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Už som tuuu...inn Erik je king :grinning: on je fakt velký šikulko :slight_smile:
20. jan 2010 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aspine....Markétka je malá cácorka a hned máte aj vymalováno :grinning: ...tá mokrá stena :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
20. jan 2010 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci to ji rikame pokazdy a ona se to nechce vzit k srdci :grinning:
20. jan 2010 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky ... takkk dnes ti vidím na dlho .... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .... malá hodila šlofíka o 19:30 ....sme boli kupovať Jurkovi akože roláky a tak ... mi cez vianoce vyrástol tak 2 cm :confused: ......
Aspi . tááá je supiš :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: - my to máme také isté .... len naša to robí rukami :grinning: :grinning: :grinning: .... musím nahrať :wink: .... no škoda že ťa to tam nepustilo .... :unamused:
Inn - asi ne,áš nainštalovaný ten program, čo to prehráva .... :confounded: - sme si ti museli tiež aktualizovať
20. jan 2010 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no som napísala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ... nie ti vidím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: - ale to vidím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

A ešte som nenapísala, že sme pozerali aj nejaké topánočky .... no otras - teda ceny!
20. jan 2010 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteeeee, inn, zmuri, mate sikovne vstavacie deturence :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: som okukla videjka
.... a vcera ma zmur inspirovala, tak som rano matkovi ukazala, ze aj my mame mriezky na postielke (smer stena a nemo) ... a hadajte, co robil vecer? no jasne, pokusal sa o vstavanie ... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... prijimam typy, za aky cas vstane. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

kociky a zdravim vas, idem dokukat dalsie fotecky a videjko ...

... som medzi tym objednala ohradku ...
20. jan 2010 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sorry ze som tak zdrhla, mala chytila jeden zo svojich najnovsich "hysakov"
a zaspala az teraz pred 10 minutami

aspi u nas taky tak, mokre vsetko naokolo :slight_smile: a ked budes dohovarat aby to nerobila tak ona pochopi presny opak :grinning: :grinning: :grinning:
20. jan 2010 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
naša zaspinkala o pol 7 po kupkaní...potom ešte vstala nacucla sa mliečka, pokukala s tatom telku a zaspala znova, samo za asistencie môjho náručia... :wink:
20. jan 2010 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes mám noťas v posteli, tata spí, ja akože aukciujem...dnes to bol boj...pokuki čo máme http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1717314 a http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1717269 dúfam, že som tú 2. neprepískla, nejak nemám prehľad o cenách :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. jan 2010 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ked vás niet, idem ja haj...nejak som unavko...na mna príliš neskoro :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. jan 2010 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok