Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

zmurkaz
20. jan 2010

idem skúsiť preložiť Suzi .... ak sa podarí - tak sa vrátim - ak nie ... dobrú 😉

majkas
20. jan 2010

toto sa mi ztrasne paci, si viem zivo predstavit atmarku v tom oblecenu
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7510127

ale jaku velkost na leto? 80 ci 86? teraz zaciname nosit 74

lucim
20. jan 2010

dakujem za pochvalu a aj za to, ze mi neverite, ze 2 mesiace nebudem lasovat po bazare. 🙂
traky najdem ti? musi to byt disney? daj parametre. 😉

lucim
20. jan 2010

majka to je naaaadherneeeeee 🙂 velkost? to nam poradi traky, ze do kedy vyrzi 80tka 🙂

traktor
20. jan 2010

majkas pekneeeeee 😉 lucimnajdi , budem len rada....nemusi byt disney....to ja ked kupujem disney to len preto ze samo mi to skace pred oci....ze jej kup ma, kup... 😀 😀 😀....a velkost 86

traktor
20. jan 2010

lucim neporadim...teraz su tie velkosti naprd.....matko ma aj 68 ale aj 86 a su mu dobre...tak vyber...neviem podla coho to cisluju asi najlepsia rada je....zistit si presne rozmery...za pytanie nebiju.... 😉 , ja ked teraz daco kupujem , tak popriosim nech mi premeraju....dnes mi prisla supravka pre matka a pise na nej ze 80 - 12 az 18 mesiacov a je mu akurat....

lucim
20. jan 2010

traky farba? modra? mne to nejak uslo do hnedo zelena pri nasom matesovi. 🙂

traktor
20. jan 2010

moze aj modra....bude mu ladit k teniskam 😀

majkas
20. jan 2010

tak som ju poprosila o rozmery

inac som si bola dneska poziadat o ten zvyseny rodicak, a teta ma upozornila ze budu posielat papier ze mi ho priznali a az ked im pride spat dorucenka ze som si ten papier prevzala tak az vtedy mi ho vyplatia. byrokracia jak svina 😠 😒 😒 😒

no a nejako ma uz berie, moja spacia hodina sa blizi 🙂

tak dobru nocku bambulky 🙂

traktor
20. jan 2010

majka dobru noc 😵

traktor
20. jan 2010

tak toto sa mi velmi paci...uvidime kam azpojde cena...http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1729026

zmurkaz
20. jan 2010

tak som tu ... 😵 ... majki... to je nááádhera 😵 😵 😵 😵 - ale 80 nám bude takýmto tempom takto o rok 😠 - ale sú prekrásne 😉

Idem sa učlovečiť ... zbaliť Juráša na plavecký ..... a spať - som akosi KO... ale budem vás čitkať, možno niečo napíšem ... a nakoniec poviem dorbú 😉

Ozaj - zajtra ideme na zápis ... som mladého "skúšala" a drvila .... rodina - kto je komu čo, kto sa ako volá, kto kde býva, kto má koľko rokov.... zelenina, ovocie, farby, tvary ...teraz majú že aj kocka, gula, ihlan a kváder 😕 😕 ... obrázkové čítanie, čítanie z obrázku .... a zajtra ešte písmeno na začiatku a konci slova a vytlieskavanie slov 😅 ...a že toto majú vedieť na zápis 😕 ...a som zabudla - v škôlke že aj ako sa volá prezident, kde býva - úraduje a zaspievať hymnu 😀 😀 😀 😕

inneska
20. jan 2010

zase nakupujete, aukciujete 😀

som sa motala po FB, zase mi to akosi seká, mrzne 😠 😠 ja zatial nekupujem...do jary ešte nejaký ten týždeň ostáva 🙂 a ani neviem, č budeme potrebovať..musím spraviť revíziu 😀

a krásne vecičky máte pokúpené, vyhliadnuté 😵 😵 😵

traky...mne až zle prišlo, ked osm čítala o maťkovi..by ma vykotilo, keby nmi to erik spraví...zajtra ide postielka tiež na najnižšie...lebo bude po maťkovi opakovať 😅

traktor
20. jan 2010

zmurka aj nas caka zapis....len dufam ze im tam patko daco extra nezapoti, ze sa prepadnem od hanby...on rad hadze take hlody do sveta.... 😀 ...in veru, preto som to tu aj hodila.....radsej dat dole zavcasu ako sa ma nieco stat... 😉

lucim
20. jan 2010

traky aukcia s traktorom 😀 😀 😀 budem drzat palce 🙂

maji zmuri dobruuuu . 🙂
a to fakt to vsetko chcu po detoch na zapis???? a ked to nevedia tak co????? 😒

inneska
20. jan 2010

traky...včera večer boli v postielke pokusy o postavenie...a dnes tam už takto vystrájal...takže určo ide dole..a dokial dole nebude, tak ho do postielky nedám 🙂

lu..tie posledné 2 linky sú rovnaké 🙂 celkom fajn veci, aj ceny 🙂

traktor
20. jan 2010

no mi ked sme boli minuleho roku na zapis, tak hovoril farby, tvary, pocital, pismenka, zvieratka, a o sebe...ze ako sa vola...a tak...tak uz vieme co nas caka.....nas patko im vtedy povedal aj to co nemusel, on rad recni....len sme mu dali odklad, pre tie problemy z ucitelkou v skolke...ale uz je to nastastie ok, majudruhu ucitelku, tu staru vyhodili...

inneska
20. jan 2010

to budeme mať také šíikovné deti, že to budú vedieť?? 😵 😵

zmurkaz
20. jan 2010

...no možno ti povedia, či nechceš odklad .... alebo ak si môžu, tak si vyberú tých naj ... a tebe povedia, že nie je miesto a navrhnú ti inú školu - na opačnom konci mesta 😅 .... ale oni skoro všetko vedia zo škôlky ... a aj Juráš to vedel... len som si chcela byť na isto...

Traki - to náš minulý rok - keď sme museli ísť na zápis, ale chceli sme odklad - tak sa ho učiteľka pýta: a páči sa ti tu? (boli sme v najvyčačkanejšej triede akú mali 😀 😀 😀 ) a on : nie! ... učiteľka - veď sa dobre poobzeraj - Juráš sa poobzeral a povedal - NIE! 😅 😕 😀 😀 😀

No a veci sú peknéééé 🙂

lucim
20. jan 2010

sorry ten posledny link mal byt http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6876186
a este pokukam? 🙂))

traktor
20. jan 2010

no aj ja kukam ze co s traktorom a tam 2 rovnake a dakujem lucim....rano sa budeme merat.. 😉 , in veru ide im to rychlo....ja som mojho ani natocit nemohla kym som vytiahla fotak tak vystrajal ze som to radsej ukoncila , som sa bala ze mi medzitym zleti z postele....tak som ho len tak natajmo, aj to prave vtedy ani nechcel velmi vstat bol na kolienkach a zaujimal ho kalendar na stene... 😀 ...ja uz mam pocit niekedy ze raz sa zobudim a najdem ho v kuchyni a ze aha ja uz chodim...este teraz nedavno sme mali chodit cvicit, lebo ze je lenivy ani kone nechcel past... 😀

traktor
20. jan 2010

zmurka nasmu sa aj velmi pacilo aj chcel chodit ale ja som / po rozhovore aj z doktorkou/ radsej povedala nie...bolo to dost zle....som sa bala ako by to dopadlo a radsej rok pockat ako ho vybrat cez skolu....

zmurkaz
20. jan 2010

traki - presne môj názor .... nič im neutečie... aj keď mám teraz pocit, že tam mohol ísť... aj keď na druhej strane si neviem, predstaviť, ako by som to zvládla ja a to jeho nešťastné zaspávanie... ochrápaný do školy nemôže.... dobre sme urobili.... 🙂

lucim
20. jan 2010

traky ten link co si dala ty - mikinka pod riflovou bundickou je vraj s traktorom 😀

zmurkaz
20. jan 2010

No a čo ste mali? Čo ste naďabili na blbú učiteľku v škôlke? 😖

traktor
20. jan 2010

lucimka dakujem zajtra pomerame a daco vyberieme 😉 , zmurka patko zospankom nema problem on uz o 6 rano je hore a caka kedy uz konecne otvoria skolku 😀 a aj ja si myslim ze sme urobili dobre...nic im neutecie,aspon maju dlhsie detstvo bezpovinnosti... 😉

zmurkaz
20. jan 2010

Traki - tak toto počúvam furt .... to náš Juráš je asi z iného "cesta" on do škôlky aj áno aj nie....ale to áno začalo len tento rok 😅

traktor
20. jan 2010

lucim tak im musim napisat nech mi daju zlavu...nie? 😀 😀 zmurka....ta pani ucitelka- bila deti, zavezovala ich ku stolicke obvezom a nepustala ich na zachod....patko doma najprv nic nepovedal, ale z nicoho nic dostakl 40 teploty a okolo polnoci mi zacal bluznit, vykrikovat.../ on uz par dni pred tm zacal robit strasny cirkus nijak som ho nevedela dostat do skolky ale nic nepovedal , len stale ze on tam chodit nebude......bolo to strasne.....trvalo to asi 3 dni, tak som poziadala nasu dokynu nech mi da papier k psychologicke....tak sme tam isli , bola velmi zlata, dovolila mi aj ostat ....a ona vie ako na deti tak to z neho dostala....som to potom riesila v skolke a sme prisli na to , ze ku psychologicke chodi viacej deti...2 deticky dokonca prelozili do kosic....tak som sa do toho aj s dalsomu maminou obula a isli sme podat staznost u nas na uraad aj do mesta....a prisla kontrola necakane a nacapali ju a hned aj dostala vypoved...teraz maju mladucku ucitelku, je uzasna, robi im super program, chodia hore dole na vselijake akcie, budu chodit od maja plavat...a vsetko sa ukludnilo, patko zas dobre spava...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre