Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
20. jan 2010

in ze traktorova.....ja uz mam aj vetrovku 😀

zmurkaz
20. jan 2010

tú by sme mali kúpiť trakininému malému 😀 😀 😀 😀 aby vedel čí je 😀 😀 😀

traktor
20. jan 2010

zmurka 😀

lucim
20. jan 2010

inn zmur traky 😀 😀 😀 na tu vetrovku
a ta ucitelka - nemam slov - by som ju dala zavriet do basy, svins hnusna. 😠 😠 😠

traktor
20. jan 2010

a estek tej skolke , patko je dieta co vsetko povie aj to co bynemusel...ale vtedy to proste nepovedal, neviem ci sa tak bal.....skratka nepovedal...ale ked uz to bolo von...zacal byt pokojnejsi aj ked ked sme isli okolo skolky tak sme len preleteli...nemohol sa na tu stranu ani pozriet....a trvalo to velmi dlho....teraz chodi do skolky 3 mesiac asi, a je to uzasne / aj som sa bala co bude po tom prvom dni/....velmi sa tesi, ma rad svoju ucitelku a mi hovoril, ze preco uz nezacal chodit skor.... 😉 / ta ucitelka je u nas asi pol roka

zmurkaz
20. jan 2010

traky! TAK TOTO MI NEHOVORÍŠ VÁŽNE!!!!!!! To v dnešnej dobe ešte existuje? A tá riaditeľka mala belmo na očiach??????? Tá mala ísť sedieť!!!!! No moja mamina bola tiež učiteľka v škôlke - a škôlky všeobecne sú mojou citlivou témou - ale zas keď naďabíš na kravku... no ale toto???????? To bolo aké monštrum?!?!? By som ju asi inak zlynčovala!!!!! 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

Ešte že je to ok .... malinký Paťúšik ☹ cmuky cmuky cmuky 😵

traktor
20. jan 2010

to je ucitelka co mala rok do dochodku, este mi vykricala, ze som jej pokazila pokojny odchod.... 😕 🙄 ....a ani ja som tomu neverila / verila? zo zaciatku...nas patko nezvykne klamat skor takzahovara ako deti zvyknu...ale toto mi prislo ako ze toto si dieta nemoze vymysliet a tie teplotyk tomu....mamekopec papierou od dokyny.....a ona hned v prvej sprave napisala ...strach s pani ucitelky....no uz je to za nami, k psychologicke uz nechodime uz je to ok....

zmurkaz
20. jan 2010

To je neskutočné.... naša mamina pomály plakala, že musí odísť... viedla si detičky od 3 rôčkov a bola s nimi aj v škôle v prírode 😵 - boli všetky deti - na 5 dní... máme aj videjko - krááása.....
Ale takáto sviňa!!!!!!! Do novín ste ju mali dať! že pokojný odchod do dôchodku - že jej zrkadlo nepraskne keď sa ráno na seba pozerá - a že sa vôbec môže??????

No som úplne odrovnaná... musím si ísť poláskať detúchy..... ale prídem povedať dobrú nocku 😉

traktor
20. jan 2010

akurat co ma sokovalo...pristup niektorych rodicov...proste nikomu nic nepovedali a vybrali svoje dieta zo skolky/ akoze svoje ochranim co ma jepo druhych...preco na to neupozornili?...pripadne sa vyjadrili, ze to je dobre ze je na nich prisna, ved ich ma vela, a potom skola uz nie je o hrani, tak budu zoceleny... 😕 ...akoze potom sa cudujeme, ze je tolko nasilia uz v prvych rocnikoch....co chceme ked nam to uz v skolke nevadi...

traktor
20. jan 2010

inak uz len k tomu na zaver dodam...je velmi tazke takuto vec dokazat....bolo to trapne miestami az ponizujuce, co vsetko sa povytahovalo a stale viedla pani ucitelka....aj tie uradnicky boli z toho take...ze to je tvrdenie proti tvrdeniu, ved je tolko rokov ucitelka....fakt sme mysleli ze to vzdame....ale nastastie prisli na neohlasenu kontrolu a vsetko sa potvrdilo...potom sa do toho obul aj starosta a prisiel na kopu nezrovnalosti...napr deti chodili do skolky ale neboli vedene...ale peniazky sme za ne platili....

zmurkaz
20. jan 2010

....sme sa rozprávali na FB o šikane .... no a keĎ toto deti vidia v škôlke - čo si toho neužijú v živote dosť? To musia aj v škôlke? A je iné prísnosť a iné toto!! Ľudia sú tak bezcitný - a bezohľadný!!!
My sme sa v prvom ročníku škôlky - no neviem ako sa to u vás - u nás sú to maláci ..... stretli s takým, ako ocko prezliekal svoju dcéru a hovoril jej, že keď sa jej nebude niečo zdať tak že nech kľudne buchne to iné dieťa do tváre s päsťou do nosa - že si to to dieťa zapamäťá.... a že nech mu aj krv tečie.... 😕 ...a ty potom hovor decku že treba povedať, keď sa ti niečo nepáči .... a že sa nemá biť 😕 😕 😕 😔

lucim
20. jan 2010

brrrrr, ma normalne striasa.
som bola tiez pomojkat milacika, chcel papat. 😝

zmurkaz
20. jan 2010

Traki - hlavne že je to za vami .... a pri troche šťastia na to Paťko ako - tak zabudne - aj keď určo to niekde vzadu bude mať

zmurkaz
20. jan 2010

No a ešte - naša mamina si nikdy nedovolila dieťa udrieť!!!!! Aj keď mala napr. aj takých rodičov, čo povedali - kľudne mu dajte - šak vieme čo máme doma..... ale ona si to nedovolila ... veď to brala tak, že ty musíš ísť do práce a ona mu má byť tou najbližšou osobou .... na ktorú sa môže spoľahnúť .....

zmurkaz
20. jan 2010

Baby - iďme do postelííí - šak už je zas polnoc 😅

inneska
20. jan 2010

traky..tak na tú puču nemám slov..keby má gule, tak by som ju za ne do prievanu zavesila 😠 😠 😠 hlavne že sa paťulko z toho dostal a nezanevrel na škôlku 😉

ja idem do postele...totálne mi klipkajú oči...no vstávala som o 6,15..a 5,15 ma zobudil erik, tak som tu hodinku len tak na jedno oko driemala 😅 dobrú babulky 😉

zmurkaz
20. jan 2010

aj ja idem - dobrú kočky .... tak zas zajtra.... 🙂 😔

traktor
20. jan 2010

tak u nas su vsetky deti pokope...no dedinska skolka ale je fakt teraz super...a dobru nocku baby, nie zajtra ale uz zase dnes 😀 😉

lucim
20. jan 2010

dobru nocku 🙂

ani3012
21. jan 2010

Štvrtok - 21 Január 2010
Dobré ránko!

Dnes majú Attila a Luky presne 6 mesiačikov 😵
nika251.................21.7..............Attila
beruska113............21.7.............Lukášek

Všetko najlepšie k pól rôčku! 🙂 🙂

Meniny oslavuje: Vincent, Vincencia
Meniny oslavuje v ČR: Běla
Géza, Albena, Bianka, Ctislava

Lucia32, to aj tvoja Bianka dnes oslavuje? Tak všetko najlepšie 🙂

Kalendárium:
21. 1. 1924 (86 let) Zemřel Vladimír Iljič Lenin - Sovětský komunistický vůdce.

Motto dna: za problemy v manzelstve mozu obidve strany : Aj zena aj svokra.

brinzulka
21. jan 2010

Ahojte bambule...
prajeme vsetko naj naj naj..aj za vcera a predvcera...

v Bille maju vyborne sladke cervene hrozno..mnam...
vcera som Vas na tajnaka citala a... zaba!! Ty nas natahujes, ze? Ako dopadol test? 🙂

ani3012
21. jan 2010

zmurky:
ja som Patrika tiež chystala a skúšala a pripomínala aby niečo nezabudol na tom zápise a okrem básničky od neho nechcela nič. Prišli sme domov a vravel,že sa ho málo pýtala. Tiež čakal niečo iné a my tiež. 😝

rodičák mám zvýšený 😀 sa teším a pre papier som si išla osobne,volali,že je schválený a aby som si prišla pre rozhodnutie. Tak na budúci mesiac by som ho už mala dostať.

žabka- čo ťa vystrelo? 😕 😀

Luci krásne bundičky,mne sa vždy nakupovalo lepšie pre Patrika ako pre Evulku.

Za škôlku sa nevyjadrujem ale len toľko,že tento rok ma úžasné učiteľky a aj čo boli v škôlke v prírode sa Patrikovi veľmi páčilo. A máme dobrú riaditeľku,ked je nejaký problém,tak sa rieši.

ani3012
21. jan 2010

a ahoj brin 🙂

zmurkaz
21. jan 2010

Ahoj ahoj ahoj .... 😵
Ani - my sme boli aj minulý rok .... tak viem čo zbežne chceli .... a nás sa pýtali 😉 ... To každá škola inak 😉

ani3012
21. jan 2010

Základný anglicko - východniarsky slovník

DO YOU SPEAK ENGLISH? - Znaš rečovac jak toten Buš?
WHERE DO YOU LIVE? - Ta dze žiješ?
COME ON! - Ta idzeme na to, ne?
TOUCH ME... - Ulap me!
WHAT ARE YOU TALKING ABOUT? - Co dristaš?
CAN WE HAVE A BEER, PLEASE - Ta šturime po pifku, ne?
WHERE ARE THE TOILETS, PLEASE - Idzem srac!
I LIKE POTATOES - Zerem grule.
OH, HE IS SO HANDSOME! - Ta bars šumny toten hlop!
BE COOL! - Netreba še šarpac!
BREAK ON TROUGH TO THE OTHER SIDE - Predzigac še na druhú stranu.
YOU ARE CRAZY! - Ta co ci rajbe uz načisto?
I LOST MY MIND - Šalena ja bula.
WHAT A HOT WEATHER! - Psy jazyky vyvaľuju.
WHERE WERE YOU? - Ta dze si ty bul!
FINALLY, IT STOPS RAINING. - Prestalo peršec.
YOU MAKE ME ANGRY. - Ta ši me nadzigal!!!
A PAIR OF SOCKS - Štrimfle
YOU ARE OLD FASHIONED - Ši jak jebo z lesa.
SOMEWHERE HERE - Dzeskaj tu.

ani3012
21. jan 2010

no Patrik bol dosť sklamaný.Vie počítať + a - do 15 a čakal,že sa ho opýta,čo vie aby sa jej mohol pochváliť.Patrik je veľmi živý ale sebavedomia moc nema...

zmurkaz
21. jan 2010

ani - ten slovník nemá chybu 😀 😀 😀 😀 😀 😀
... no a náš Juráš tiež vie aj čísla aj písmená... ale to tam vôbec nechcú .... oni tak o rodine, geometrické tvary a farby... teda u nás ... a možno sa dnes prekvapíme 😀 😀 😀

No idem sa venovať dietku .... šak ja ešte nakuknem 😉

traktor
21. jan 2010

ahojte 😉 ja uz len taky dodatok k nasej skolke..... sme dedinska skolka, kde su deticky spolu rozneho veku , je ich tak najviac 20-22 podla toho aky je silny rocnik bolo ich uz aj 10...a su tam 2 ucitelky , teda jedna ucitelka a jedna riaditelka....cez den je jedna sama a okolo jedenastej sa prida aj ta druha , spolu su kym sa deti naobeduju a potom ta jedna odchadza....a takto sa striedaju....no a ta co bola zla tak to bola pani riaditelka....ale uz je to super, lepsiu riaditelku sme si teraz ani nemohli priat....je fakt uzasna.....dnes patko odisiel do skolky za 5 minut sedem, otvaraju o 7, co uz sa nemohol dockat 😎 ...a dnes o jednej zapis do skoly....ja uz budem mat 3 skolakov 😀 ....a vsetci budu chodit do jednej skoly... 😉 ....no a oslavencom prajem vsetko najlepsie 😵 😵 😵 , ani super slovnik...pocuj baba kam tyna to chodis? 😀 😀 😀

lucia32
21. jan 2010

Ahojky babulky...
Naša Bianka dnes meniny nemá, na SK sú 16. júna...ale môžme osláviť aj dnes 😀
Vyvaľujeme sa tu na gauči, mica je hore od 5.50 tak čakám kedy zaľahne....

ani3012
21. jan 2010

traky nepoviem 🤐 🤐 😀 . Čo by som sem potom dávala? 😕

No a ono sa povie,nie že v núdzi spoznáš priateľa ale ja si skôr myslím,že:
" daj človeku moc a uvidíš,aký v skutočnosti je"
Nemám rada ľudí,ktorí si myslia,že sú nenahraditeľní a aj tak vystupujú voči ostatným. Tak my sme tu už tri ženy,čo budú mať prvákov,že? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre