Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

blani2
16. aug 2009

Luci, asi bych to už podstoupila, ať má Matýsek pokoj. Uvidíš, co na to dr.Jak byste přestali kapat, tak se to může vrátit zpět. Už to řešíte dlouho. Pokud by to bylo ok bez léčby, tak je to jiné. Taky jsme na ofloxacinu a pak budu čekat. Už se na průplach tak nějak připravuju. Je to bohužel častý problém.Tak 3 mimča denně...

lucim
16. aug 2009

ok, ide so mnou aj drahy. napriek tomu, ze som pohodacka, a uz viem prekonavat aj fobiu z ihiel, predsa len, toto a moj najmilovanejsi drobcek dokopy, bojim sa aby som necukla ja.

katica5
16. aug 2009

ahojte,
lucim aj my mame tie kvapky uz ich kvapeme cca 2 tyzdne a teraz sme do plusu dostali este jedny kvapky

lucim
16. aug 2009

cau katiiiiiiiiiiiiiiiii ako sa dari? co drahy, aky je tato? 🙂

katica5
16. aug 2009

dari sa nam celkom dobre, maly je zlaty ani moc neplce zatial, trosku nas obcas trapi brusko ale to je ok. drahy je v anglicku uz sa nevie dockat toho ze kedy sem zasa pride a zatial si uziva maleho cez webku 🙂

lucim
16. aug 2009

tak to je super. maly max je kuzelny 🙂

katica5
16. aug 2009

dakujem pekne aj vas Matej je zlaty 🙂

blani2
16. aug 2009

Lucim, zítra držím pěstičky, budu čekat na info. Babulky. loučím se, dítě mě volá, cmuk 😵

voskovka
16. aug 2009

lucim...my ideme zajtra ´k očnej na preplach...ako sa to robi??? 😕

blani2
16. aug 2009

Voski, zavede se sonda do slzného kanálku a propláchne se. Je to rychlovka.

gabrielkabj
16. aug 2009

čawte baby čo preberáte?

reilyy
16. aug 2009

sme dokolikovali a zaspali 😖 som uz bez energie, idem haji

inneska
16. aug 2009

my sme dlho zaspávali 😒 idem ešte nachystať poháre na zaváranie(svokra mi ide broskyne zavariť, len si mám poháre poslať) a potom sprcha 🙂

reiuš..tak si oddýchni a pospi 🙂

reilyy
16. aug 2009

ja by som tiez potreboala sprchu, ale co uz, nechce sa mi 😅
zavarane broskyne mnam 🙂
boli ma hlava, asi musim doliat vodu...bruuuuuuuu

inneska
16. aug 2009

tak prídi ku mne na brosky, už mám od mojej mamy zavarené...2 poháre už padli za obeť 😀 tak dobrú nocku 😉

inneska
16. aug 2009

poháre nachystané, idem do sprchy 🙂 ...aj tak tu asi nikto nieje, či??? 😕

inneska
16. aug 2009

a už máme aj názov zmenenyyyyy 😵 😵 😵 😵 😵

perla200
16. aug 2009

no aj my sme sa výnimočne dlho uspávali....jedine čo naša princezná znesie je fitlopta...ja tuším na nej zhodím vsetky kilá....🙂 no ale napapala sa, trošku trucovala a nakoniec som ju prehovorila na spánok🙂

tak ked idete spať idem aj ja....dúfam, že skôr ako o 2.h sa nezobudí🙂 cmuk a brú nocku

inneska
16. aug 2009

perli..tak aj tebe dobrú nocku 😉

ja som si ešte chystala zeleninu na zajtra...zase spravím lečo(ked už mám tolko zeleniny, babka ma zásobuje) a mama mi dala cukinu, tak by som asi placky spravila..len som to ešte nerobila, tak neviem ako dopadnú 😀 idem kuk nejaký receptoš 🙂

inneska
17. aug 2009

bré ránko 🙂 tuším už 3x po sebe to tu končím, aj začínam 😀 😀

my sme dnes krásne spali, až do pol 4 a potom do pol 7 😎 a ráno sa erik vôbec nepučil, nemrvil...síce sme ráno rúrkovali, ale bolo to bez tých pazvukov, funenia 🙂 spravila som malú zmenu, že včera som mu tie probio dala večer pred spaním a nie doobeda, ako predtým 🙂

reilyy
17. aug 2009

ranko, my sme kolikovali vcera od 14.30 do 17.00, potom od 19.30 do 21.30 a od 3.00 do 5.00 ☹ som uz uplne bezradna a unavko 😔

reilyy
17. aug 2009

a medzitym samozrejme kojenie a 1,5hod

reilyy
17. aug 2009

a teraz spime, nastastie, lebo tu mam bordel, som popri vcerajsku nestihala....dufam ze do obeda bude spat

zmurkaz
17. aug 2009

Čaute babulky - tak my sme mali včera krst - poviem vám v skratke - čistá hrúza! malá ho nie že preplakala, ale prerevala - v aute zostala asi smädná (aj keď pred odchodom do kostola cucošila 😠 ). Tak som počas krstu kojila 🙄 😅 ....
No a na oslave to pokračovalo - už nerevala - lebo bola čo polhodinku pricapená na prse a cuckala a spala.... takže cez deň nespala v kuse viac ako pol hodinuku.... a do normálu sa ako tak dala až doma, keď som ju okúpala a vonku sa ochladilo a zotmelo sa.... Na rady všetkých "skúsených" som malú uvarila "veď musí mať dlhý rukáv a dupindy"..... 😠 😠 😠 😠 😠 - nie som ja somár!?!?
No a malý bol ako vymenený - obláznený na nezastavenie - urobili sme mu prekvapko a v reštike sme mu zagratulovali k 6. rokom.... Takže som mala večne smädné deti, ktoré si robili čo chceli ......
Fotky ani video som ešte nevidela.... a ani niektoré darčeky 😠 😅 😵 😵 😵
Snáď dnes 😀 😀 😀 😀

zmurkaz
17. aug 2009

rei - a čo si papala 😕

zmurkaz
17. aug 2009

A zabudla som napísať, že patríme od soboty do klubu FP kresielok 😉

josifek
17. aug 2009

Krásný a sluníčkový den přejeme zlatínka 😵 😵 😵 😵
a posílám jednu krásnou ranní pohádku 😵 😵 😵 😵
http://ajanlo.kapu.hu/video/post.php?id=751g843...

reilyy
17. aug 2009

zmurky, makovnik - jem ho skoro denne od porodu, nemohol mu skodit, prve 3 tyzdne sme boli v poho, rosky s maslom a dzemom a paradajkovu polievku - tu som mala aj v porodnici takze tiez nemohla skodit.vysadenie mlieka nepomohlo tak som si dnes urobila kakavko

reilyy
17. aug 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 az mi slzy tecu jak sa rehnim 😀 😀 😀 😀 krasna rozpravka, pixar ma jedinecne 🙂

reilyy
17. aug 2009

zmurky a na krste bolo pocut nieco ine okrem zuzankinho kriku? ze krstim ta zuzanka... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre