• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

5. októbra 2016 
nie,teraz mi ide dobre.A to behám aj na čekého :confused:
22. jan 2010 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už teraz ide dobre..
22. jan 2010 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mne ide este stale pomaly a aj fb blbne a este aj matko trosku plakal...tiezked liezol, som myslela ze ho bolia rucky, nozky...a asi to bude od žuba...no a teraz pocuvajte....mame vonku predsa len dvojku hore a teraz dvojku dole na pravo :confused:
22. jan 2010 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to akože išli najskôr dvojky?
22. jan 2010 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo aj patko to tak mal , mal najprv hornu dvojku a hned potom dolnu jednotku...ten teda vyzeral :grinning: , a pridam aj matkovu foto aby ste videli ako to vyzera, len este pockam par dni nech to viacej vidno....
22. jan 2010 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa teším :grinning:
22. jan 2010 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky :grinning: :grinning: :grinning: tak na to sa aj ja teším :wink:
22. jan 2010 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a samozrejme gratulka ku zúbku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. jan 2010 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj berušky :slight_smile:
teda je ten mk lemra líná :angry:

chtěla jsem se Vás optat jestli jste už dávaly drobečkům na rýmu třeba olynth, otrivin nebo nasivin? Nebo něco jiného lepšího a šetrnějšího? Malou teď trochu trápí soplíky, ale nejdou bohužel odsát jen to v ní pěkně chrčí a špatně se jí dýchá :unamused:
22. jan 2010 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hurááááááá! Ale aj tak nic moc... :unamused:
22. jan 2010 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na 30 krát mi to vzalo príspevok :angry:
22. jan 2010 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dobre,než prídu sem deti,tak jeden s hviezdičkou:
Ide princezná po lese a stretne žabiaka:
"Teba musím pobozkať,aby si sa premenil na princa?"
"Nie,to je môj brat Emil, mňa musíš vyfa..iť"
22. jan 2010 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
pirinka my sme pouzivali nasivin pre kojencov a aj mar
22. jan 2010 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
Oslavencom všetko naj naj najlepšie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Riško už ma druhy zubok,
22. jan 2010 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ninuš! Tak gratulka k zúbku :slight_smile: Evulka je stále bezzubá :grinning:
22. jan 2010 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ani už ma vonku dva zubky,musim ho odfotiť, :dizzy_face:
22. jan 2010 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...kto patri ešte do klubu bezzubych?? :confused: okrem nas???
22. jan 2010 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj ... gratulko oslávencom ... aj keď ... neviem, či som už negratulko :sweat_smile: :grinning: :grinning: ...ale radšej 2x ako ani raz :wink:
a graulko ku zúbkom :wink:
...a my sme tiež bez zúbkov :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: teda ešte nám nevyrástli :wink:
22. jan 2010 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my sme este bez zubkov
22. jan 2010 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky,

chtěla bych popřát oslavencům, hlavně malému Matýskovi, doufám, že se mu bobíčkovi daří líp :frowning2:

a taky k žubům :wink:

piri, my používáme nasivin, zabírá super

princezna dneska málo spinkala, tak zalomila v půl jak když utne:slight_smile: Pak je většinou krmení okolo 2 a pak až okolo 6 ráno...jinak nakrmíme a spíme, už si zvykla, že v noci se má spinkat :slight_smile:

jinak nám došlo hopsadlo, tady je dokumentace :wink:
http://www.youtube.com/user/vendulacky
22. jan 2010 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ven- paradne video :slight_smile: drahý prišiel mrknúť a pýta sa ma že či s malou hovoríš po nemecky ... a na to si sa ozvala : kdo neskáče není čech :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: sme sa doooobre pobavili :grinning:
22. jan 2010 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja chcem hopsadlo! Jaké su zlaté babuľky české :slight_smile:
22. jan 2010 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sam:slight_smile:) já jen česky, před xaverem německy (aby rozuměl, co povídám jeho dcéři)..německy se naučí od tatky a pak ve školce
22. jan 2010 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prosím vás to na nohách nejsou MODŘINY ani KIAHNE, ale punčocháče s obrázkama!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: (reily mě podezřívala z týrání :grinning: :grinning: :grinning: )
22. jan 2010 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: ja som si to ani nevšimla
22. jan 2010 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vendul :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

.... ani ja som si to nevšimla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...až potom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

... a náš Juráš je u svokrovcov - zas pol roka bude ticho :sweat_smile: ...no ale na celý víkend si ho vypýtali - tak som zvedavko, či sa zajtra preňho nepôjde :confused:
22. jan 2010 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zmurky a čo sa malému u babky a dedka nepáči?
22. jan 2010 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..no on bol najprv zvyknutý, že bol často s nimi - bývali o jeden dom ďalej,... ale potom sa presťahovali do 3-tej dediny od TT a aj keď sú denne v TT tak sa nezastavia - bo majú "veľa práce" ..... a tak keď my neprídeme k nim každú nedeľu tak oni neprídu :frowning2: - nieže by mi chýbali, ale kvôli mužovi a Jurkovi mi je to ľúto :frowning2: .... no a + babina nechce akosi rešpektovať Jurkove rituáli pri zaspávaní - a tak ho tam do teraz ani veľmi neťahalo spať ... byť u nich to áno teda v lete ale spať domov..... Ale teraz sme doma zakódovali jeden detský program (furt bol na ňom ) a u nich sme zabudli a minule to tam pozeral a straaaaašneee sa tešil, že to tam funguje .... A dnes mi povedal, že ide,..... že si musí zvyknúť aj u babinky spávať .... a veď vieš, u nich ten program funguje :grinning: :grinning: :grinning: ... Takže sa môžu tešiť, bo bez toho by tam asi nešiel spať :grinning: :grinning: :grinning:
22. jan 2010 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale vieš čo? Než som zostala tehotná,teda než sa Evička narodila,tak som premýšlala,ako je to s tou láskou. Nevedela som si predstaviť,že budem mať ešte niekho rovnako rada ako Patrika. A zistila som,že ta láska sa nerozdeluje,ale násobí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Som bohatááá!
No trošku sentimentality :sweat_smile: ale toto som chcela napísať už dávnejšie
22. jan 2010 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jééé :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

no vieš - ona sa sa dosť zmenila tým presťahovaní - dovtedy boli obaja na to že boli svokrovci dobrí ale teraz akosi nemôžem prehltnúť to, že tu má syna, vnuka a vnučku (mimochodom narodenú na jej narodeniny :angry: ) a nevie sa raz do týždňa zastaviť - že kuk - ako sa máte!!! Ja som na svojich jak taká levica ..... vidím, ako to mužovi chýba.... a Jurkovi tiež!
22. jan 2010 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok