Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

riusik
24. jan 2010

dobre ranko

dnes obdobna info ako vcera, zasa pre istotu:
http://www.topky.sk/cl/10/659724/V-Lidli-nasli-...

ani3012
24. jan 2010

Nedeľa - 24 Január 2010

alexarisko...................24.6................Lilien má dnes 7 mesičaikov 😵 😵 😵

Všetko najlepšie malej Lili 🙂

Meniny oslavuje: Timotej,Ctiboh, Timotea
Meniny oslavuje v ČR: Milena ,Timotej, Amanda

majkas
24. jan 2010

krasny dnik zelame, ideme z kostolika tak odbavujeme aj prechadzku nech si mozme poobede lebedit na gauci🙂 a lilinke vsetko naj posielame cmuk😵

lucim
24. jan 2010

dobry den,
lilinka zivijoooo zivijooo zivijooo zivijooooo 🙂
zmur, snad dalsia noc bude dobra a jurko snad neochorie.

ahojte ani rius majka a ich kocicky 🙂

akcia: v carfoure mate pampers sleep&play za 7,99 ... cize v 4kach 1ks 0,16 = 4,81. ale asi mame vacsina z nas nakupene active baby giant 2+1 z tesca, vsak? 🙂

u nas bude na obed fazulova polievka a pizza.

ozi
24. jan 2010

ahojte 😉

všetko naj malej Lili 😉 , ale to letí, za chvíľu budú tie naše drobčiatka behať 😵

nemám pampersy, ešte mám v zásobe tie z DM v krabici, a krabica sa nám presne vojde do regálu, tak používame na hračky a tak 😉

zmurkaz
24. jan 2010

tááák.... dieťa 2 hodiny vyspané, rodina napapaná (francúzska polievka, ryžka + kuriatko, jahodový kompót puding) mladej mrkva a zemiak (4 lyžky 😠) .. ešte dať zajacovi a psovi do misky a bude to komplet 😀 😀 😀 😀 .....ešte sa okiepim 😀 😀 ...a nedeľa ako vyšitá 😉

zmurkaz
24. jan 2010

...no a som zabudla napísať .... Juráš len jemne zvýšená teplota ... 37,2 tak uvidíme ... ale soplí a kašle už druhý týždeň tak ma to už nebaví ☹

zaba2707
24. jan 2010

ahojte bambulky dodatocne oslavencom vsetko naj, a Lilluske tak istoooooooooooooo velka kocka posielame cmuuuuky 🙂

zaba2707
24. jan 2010

babusky moje dieta odmieta vsetky prikrmy ... ja neviem co mam s nim robit ... po prvej lyzicke zacne plac ten prejde az do hysaku a vsetko vypluva ... skusala som rozne moznosti zeleniny, a skusila som uz aj ovocie aj nato sa mi akurat tak vyprdel ... ako ho mam prehovorit aby papal????

zmurkaz
24. jan 2010

zabi - j aby som mu dal aj týždňovú prestávku 😉

zmurkaz
24. jan 2010

moja tiež nechce papať - to končievalo plačom - a to nechcem .... tak jej dávam len toľko aby nebol plač ... je to len š-č lyžičôčky ... a evidentne jej nič nechýba 😉 Ale opýtam sa dokiny, či to neva

zmurkaz
24. jan 2010

šak jak tatár píšem .... ja by som mu dala aj .... 😅

zmurkaz
24. jan 2010

😀 😀 😀 3-4 😕 😀 😀 😀 ... šak hovorím ... tatar! 😠

zaba2707
24. jan 2010

dnes sme skusili poobede banan s jablckom vymixovany ale lyzickou nehrozilo tak som ho krmila prstom 🙂 a co to popapal 🙂

zmurkaz
24. jan 2010

aj mne to tak urobila ... že keď som jej dala na prste - tak to bolo lepšie ... ale na normálne dávky si asi počkáme 😉 ... inak celkom fajn o tom píše tá annag .... na predošlej strane je link a tam je všetúčko - sa tam porypkaj 😉

traktor
24. jan 2010

zabka nenut ho lebo mu to sprotivis...pockaj par dni, vyskusaj, ked nechce zas pockaj....jemu to raz zachuti...zatial mu asistaci mliecko....ja som to tu uz viackrat pisala, to robil aj moj patko a prvy prikrm spapal az nieco vyse 8 mesacny....a je tu...tak bud v pohode.... 🙂 ,,,,a ahojte som nepozdravila a oslavencom vsetko najlepsie 😵 😵 😵

zmurkaz
24. jan 2010

... aj annag to tak napísala že väčšinou všetci začnú papať okolo 8 mesiacov 😉

zaba2707
24. jan 2010

dakujem vam bambulky ...nerobila som z toho tragediu ale vcera sme prikrm uplne vynechali a bol spokojny nic mu nechybalo, dnes som skusila to ovocie ale papal ibaprstom a spapal trosku, ale s usmevom na tvari a to ma hrialo 🙂 takze isto mu zasa necham pauzu a skusim to s nim neskor 🙂

jennna
24. jan 2010

ahojky...aj my sme mali teraz také čudné obdobie...ako bola pekne rozpapaná, tak začala odmietať...aj to s tým spaním

ale posledné dva dni, už aj papká aj v noci spinká...

určite to bude aj tým, že som v tie posledné dni nechodila von kočíkovať....furt len v autosedačke niekde...a tam nemala možnosť spať dlhšie ako pol hodinku a sme ju budili...tak sa jej narušil aj nočný režim...
takže každodenná kočíkovačka musí byť....lepšie spí a papá...

gabi??? a som tu nebola dlhšie...ako dopadol testík???? 😅

samayka
24. jan 2010

ahojte mamulienkyyyyy

v prvom rade sa musíme pochváliť... my máme lezúúúúúňaaaaaa 🙂 nie štvornožkového ale klasického plaziaceho sa 🙂 pekne strieda lavá ručka + pravé kolienko a naopak ... juuuuj taká som na ňu hrdá 😅 😅 😅 zatial neprekonávame nejaké extrémne vzdialenosti, ale tak 1 - 1,5 si myslím že je suprovská vzdialenosť pre takú "postavičku" ako je naša sýkorka

no a teraz po druhé - alex - gratulka malej opičke k 7 mesiačikom... si sa nám akosi vytratila.. šo-to ???

žabkaaa - vynechaj zeleninku, aj ovo... začni dávať tie kôrky, možno mu zachutia (provokujem, že??) alebo ako by ti moja svokra povedala.. daj jej poriadnu slepačiu polievku...takú nedelnú...

lucim
24. jan 2010

ahoj samyyyyyyy , cavky jennn 🙂

lucim
24. jan 2010

juuuu a gratulujem eluske lezuske 🙂

traktor
24. jan 2010
lucim
24. jan 2010

ano

lucim
24. jan 2010

traky sla bx som max do 15,50

traktor
24. jan 2010

tak nic...neprihadzujem...kuknem nieco ine, lucim diky 😉

lucim
24. jan 2010

ta baba to moc chcela 🙂

lucim
24. jan 2010

teda tie baby 🙂

traktor
24. jan 2010

nooooo, ktovie kde by sme skoncili 🙂 , aj tak som vahala, lebo tie nohavky su podla mna flakate...islo mi o bundicku....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre