Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

battole
24. jan 2010

kocky dik za info, idem spinkat, mala sa napapala, tak mozno pospim aj ja dve hodky, kym zase bude chciet papat,....
mozte mi tu este napisat, ci a ako casto papate v noci....je si to docitam
dobru noc papa

traktor
24. jan 2010

jej lucim, tak ja si hned viberiem ta niko modra sa mi veeeeeelmi paci... 🙂

traktor
24. jan 2010

vyberiem 😀

zmurkaz
24. jan 2010

😀 😀

traktor
24. jan 2010

a vlastne vsety su pekne...tak si vyber, v kazdej bude fasak---oni maju super ciapky , baby maju odtial tie baretky, su uzasne....aj matko mal ciapku na viazanie, bola super, mohla som prat kolko chcela furt bola ako nova 🙂

lucim
24. jan 2010

batt teraz sa casto budime a costo cucame --- a viacere kocky to teraz popisovali a vsetky si myslime, ze to je docasny jav. 😉

zmur uuupssss, ten cas ale letiiiiiii 😀 😀 😀
inak - aku velku ciapocku kupujeme na jar? viac-matky ? so stihla zabudnut, aku mame velku hlavicku a fakt tam teraz nejdem svietit a motat matyskovi okolo hlavy meter 🙂
traky peknuckeeee 😵 😵
, ja vlozim foto, ak kon zvladne ...

mata1976
24. jan 2010

bat, ja v noci kojim kazde 2-3 hodiny a par krat sa mi zobudila len raz. Ked nakojim spinka dalej a rano si pospime do 8-9ej takze pohodicka. Rychlo som si zvykla na jej rezim 😵

zmurkaz
24. jan 2010

Lucim ....že já som sa o niečo nestavila 😀 😀 😀 ...ale s tebou je ten rok potom stráááášne rýchly 😀 😀

traktor
24. jan 2010

ja som matka zmerala a ma 47,5....a tiez stale riesim aku velkost kupit...lebo pri kazdej je iny rozmer...tak poprosim ten rozmer a meram inak to asi nejde...

zmurkaz
24. jan 2010

No a musím pochváliť môjho mangelíka .... tak Juráš nemal tie pančuchy a roláky(sme to riešili cez týždeň neúspešne ) .... dnes že ide na bežný nákup ... smer Tesco .... a že či nejde Juráš s ním .... a prišli .... 2x rolák šedý + tmavo modrý a 2x pančucho-spodky 😅 😅 ... ale sú super! Tááák sa teším - bo som bola úplne zúfalá, chodiť so všetkými po obchodoch ... už som chcela niečo poriešiť netom 😅

A zajtra ideme do NR - kožnej ... malá má také plôšky a pupáčiky.... chcem aby to videla kožná 😉

lucim
24. jan 2010

my mame tieto rifliky, + foto za tym, aj s novym bodynkom a svetrom , uz nieco z tych objednynych prislooooo 😀 https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...
este mame jedny take obycko rifle, dar pri narodeni a este sportove gate s tromi pasikmi a kapsace.

pirinka
24. jan 2010

téda zmurki....manželík je super 😉

jak vás tu čtu, tak bych měla taky začít šmejdit na mmb a hledat pro Esí novou garderobu na jaro 😅

a už máme novou pokračovací autosedačku jupíííí

zmurkaz
24. jan 2010

piri 😵 😵
.. no na to, že on na nákupy moc nie je ....
a akú máte sedačku ... my furt nosíme len staré veci z povale 😅 😀 😀 😀 ... a už asi 3 mesiace nám je dobrá 68 😕 🙄 ... tak by som aj po niečo šla ...ale na čo? 😕

mata1976
24. jan 2010

pirinka aku ste kupili, ja sa stale neviem rozhodnut... ☹

lucim
24. jan 2010

zmur no vidis, si mohla vyhrat ... 😀 😀 😀 ale ked mne to neda . je to vlastne taka fajn zabavka, malo co kupujem nove a takto za par drobakov to pride skoro az do schranky 🙂 a kto za to moze? kto ma to kedysi pritiahol na mmb? typla by som tak - innesku? 😀 a este mam vyhovorku, ze po nas to zdedi synovcek Luky , co sa ma v marci vyliahnut, tak ze aj braskovi pomozem 😝 🙂

traky dik za rozmer ... na tej stranke su aj cm pri tych ciapkach, tak odhadnem .

piri hurrrraaaaa , aku ste nakoniec tu sedacku vybrali?

lucim
24. jan 2010

zmur, klobuk dolu pred manzelom, vyborne nakupil ... a "handry" - fiiiha 🙂

pirinka
24. jan 2010

holky koupili jsme römer king plus. Jsou to jedny z nejbezpečnějších sedaček na trhu (ne-li nejbezpečnější) 😉 http://www.babytime.cz/romer-king-plus-maxim

traktor
24. jan 2010

super oblecenie, super manzel, super sedacka ...ale naprd kon...vsetko pada, dlho nacita 😀 😖 ..jj a super riaditel 😵 😵 😵 😵

lucim
24. jan 2010

piri vyborna volba, aj ja som nad nou uvazovala. 🙂 mam britax - (romer) first class

mata1976
24. jan 2010

presne ten typ (ale v inej farbe) sme v piatok skusali v obchode, asi ju tiez kupime...kedy ju zacnes do nej davat? kolko vazi Esterka??? Vies, pytam sa preto lebo mne radili kategoriu 0-18kg

pirinka
24. jan 2010

traky 😀 😀 😀

já mám taky pomalýho....koně 😀

lucim, dík. Jsme měly stejné tipy 😉

zmurkaz
24. jan 2010

dieťa mi nechce spať a ja som chcela zbaliť 😠 😠 😠 😠 ...sme mali ísť pôvodne v utorok - ale že má snažiť 😀 😀 😀 - tak sme to prehodili na zajtra

zmurkaz
24. jan 2010

sedane sú dobrééé .... som zabudla napísať 😉 🙂 😵 😵 😵

lucim
24. jan 2010

mata my mame kategoriu 0 - 18, lebo matko ma uz 9,5 kila teraz ju mam este v protismere osadenu . aj ked vkladanie dietata takto je tazsie ako do vajicka, nie je tolko miesta.
zmur snezit malo uz dnes, nie?

traktor
24. jan 2010

tak matko je este vo vajicku a pocitam ze este dlho bude pretoze v nom strasne rad spi....a je to pre mna praktickejsie vybrat ho v nom von a nebudit ho, ...aj ked ho potom za rucku vajicka drzime s mm spolu lebo je to mooooc tazke 😀 , a vajicko mame od 0-13 kg takze sa este da 🙂

pirinka
24. jan 2010

mata....ještě počkám dokud se Esterka vejde do vajíčka ( i když teď v těch zimních hadřících tam jsou chudinky utemované). Zatím má cca 7,5kg a vajíčko je asi do 11. Jen nechápu, jak se tam má to 11ti kilové vejít 😅 . Někde jsem četla, že děcka do 1 roku by měla ideálně sedět v autě proti směru jízdy kvůli bezpečnosti vyvíjející se páteře, ale tahle sedačka je kategorie 9-18 a klasicky po směru. Takže až se malá do vejce nevecpe, tak začneme používat tuhle

lucim
24. jan 2010

traky ja uz som vajce s matkom veeelmi davno spolu neniesla ... a uz ani nebudem ... uz je potah opraty a caka ked si ho brasko vyzdvihne 🙂 ... pre mna bolo praktickejsie matka niest na rukach ... on sa tak super prisposobi neseniu, ze to super zvladame. a sup do sportaka. a spinkava nastastie aj v tejto nevej sedani.
ked bolo teraz tak viac nasnezene, tak som ho radsej do prace odniesla, ako vytahovat z kufra kocik.

traktor
24. jan 2010

lucim , tak ja som mala namysli napriklad ked ideme k nasim..... alebo do tesca, vtedy neberiem kocik, naco...matka zo sedackou vytrepem na vozik a davaj na nakup 😀 a mlademu je to aj tak sum a fuk bo vsetko prespi... 😀 , jemu staci ze vyjdena vzduch, ....ze vojdeme do auta...a stav spanku nastupuje 😀

traktor
24. jan 2010

a este, nasa sedacka je dost priestranna, taka sirsia....som minule kukla u dokyny tak tam maly jedny taku pidi, ze aj sardinky v konzerve maju viacej miesta...

lucim
24. jan 2010

traky tu maju v obchodoch just tie blbe voziky, co maju ten dzindik co zavadzia, aby sa tam dala dat sedacka, cize, ked idem sama, tak len maly kosik a kocik, a s drahym - kocik a vozik. 🙂 par mesiacov dozadu a o par matkovych kil menej som nosila aj matka v satke a vozik. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre