Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucia32
25. jan 2010

Nie nechce 😀 , ale on je taký športovec a chce aby bola aj Naty tak oblečená športovo, nie Barbie bábika 😝 , síce som mu niečo ukazovala, ale aj tak nakoniec si to objednám ja a bodka 😀

traktor
25. jan 2010

ja uz terazpozeram aj referencie alebo beriem od takych co uz som predtym brala...aj tu na koniku mam jednu maminu, ma same uzasne veci a dava mi ich za polovicu a su fakt ako nenosene... 🙂

brinzulka
25. jan 2010

🙂 tak tak

lucia32
25. jan 2010

mm sa páči ak už dievčenské toto http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6420962 a mne toto http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7506257 a vám? 😝 😀

traktor
25. jan 2010

to prve nie...to druhe ano 🙂

traktor
25. jan 2010

a to prve nie preto, ze si neviem predstavit take male dietatko z dlhsim kabatikom...ale mozno by v tom vyzerala super....u mna je toto problem....chcem vsetko vidiet oblecene....mozno keby dala svoje dieta v tom oblecene.....no uz vela spekulujem... 😀 😀 😀

brinzulka
25. jan 2010

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7588415
toto sa mi paci...

lucim sa dievky...dobre pooslavujte...navarene mam...obliect deti a vyvetrat poriadne-idem...a pizzu si donesiem...juj..chuti si uz tyzden 😝
pa

traktor
25. jan 2010

brin toto som aj ja pozerala, je to pekne.. 🙂

brinzulka
25. jan 2010
lucia32
25. jan 2010

Tak myslíte, že 17 € nie je veľa za chlpatku a vestu? 😅

traktor
25. jan 2010

LUCIA NEVIEM, ASI BY SOM ESTE POCKALA, TOTO SI ULOZ...A UBVIDIS....KED TERAZ TO ESTE LEN ZACNE, SI MYSLIM, TEDA PONUKY....

lucia32
25. jan 2010

Mne to príde dosť...ja len okukujem, nakoniec skočím do KE, nakúpim nové a budú mať po " ptákoch" 😀

traktor
25. jan 2010

LUCIA..VERU...AJ JA TAKASI DOPADNEM, LEBO KED POZRIEM TIE CENY....POUZITE A STOJA SKORO AKO NOVE..ASI UROBIM NAJAZD DO MESTA , VYSKUSAME A CO SADNE BUDEME MAT....

lucia32
25. jan 2010

Si listujem po nexte a podobných značkách nových, aj ked nenájdem to isté, ale aspon mám prehlad co a ako a tie ceny sú fakt dosť 😝 viem , že je to " u niektorých" zachovalé ako nové ale nie je to už nové...tak mi príde dosť, ked nové stojí 15 a pýta za to 11 a ešte poštovné 😝 😅

traktor
25. jan 2010

noveru, treba este postu a nakoniec ked ti to pride zistis, ze mas znackovu handru na okno... 😅

ani3012
25. jan 2010

😀 😀 😀

malka18
25. jan 2010

čawte babeny...možem dať už malej rýžu...ak ano tak ako to mám pripraviť a aku či je to jedno..a s čím ju robíte..kujeeeeeeem 😀 😀 😀

voskovka
25. jan 2010

ahojte..ako sa mate? 😕
inak dnes som skoro odpadla z noh,ked si jedna ženska na aukciach dražila obliečky,vyzerali byť krasne,tak si vravim vydražim budu pekne do spalne...všetko by bolo ok,až na to poštovne...sa jej pytam preboha načo tolko?a ona že na pasku,papier a benzin ktory minie na poštu aby bol moj balik doručeny....chapete to? 😠

zuzujan
25. jan 2010

ahojte kocky, prepacte ze vam tu leziem, patrim k augustovkam 2009, ale
chcem vam ponuknut hrncek na ucenie pitia od aventu
Moj manzel prisiel v piatok z nakupu, kazala som mu kupit misku na papanie pre malu a kupil aj tento hrncek, pritom sme ho este pred porodom kupovali v polsku tak mam dva, uplne zbytocne....

ak mate niekto zaujem, predam so zlavou, je uplne novy, zabaleny, mam blocek k nemu
http://www.avent.sk/products/flasa-na-ucenie-26...

traktor
25. jan 2010

malka mozes, mozes uvarit s mrkvickou....alebo zo zeleninkou/ z meskom alebo bez, podla tohoco uz papate/, varis do mekka a je jedno aku ryzu mas...

malka18
25. jan 2010

díky trak to som chcela vedieť..spravím s meskom už mám vytiahnuté a asik jej tam dám aj mrkvičku..dakujem

traktor
25. jan 2010

vosky, no to som uz videla viackrat, uctuju si za postu, za pasku, papier.....dobre ze aj za pracu ktoru pri tom baleni vykonaju.....a potom zistis, ze to su vecsinou tie maminy, co fakt predavaju tie *luxusne* handry na okna, co su 100 percentne, len maju dieru na boku , pripadne flak , ktory mozno pojde vyprat ale oni to neskusali 😀

traktor
25. jan 2010

malka kludne ja to tak obmienam, bud len zo zeleninkou, alebo aj z meskom.....ked nedam ryzu dam zemiak, ....cestovinu....stale nieco pridam,....vynecham....obmenim....a papa je na svete 🙂

traktor
25. jan 2010
ani3012
25. jan 2010

tapety tapety? 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre