Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
25. jan 2010

ahojte, zdravime z prace, ake krasne cislo stranky 🙂

ani3012
25. jan 2010

a ja som bola prváááá 😀
No Evulka konečne spinká 😵 ale odmieta mi jesť.Ani na sladko( predsnídavka) ani na slano( brokol.polievka so zemiakom) ani mlieko tiež nie....Ale soplíky jej už prešli,tak som si myslela,že sa rozje.

lucia32
25. jan 2010

aj som tu...by ma zaujímalo, odkial len zeleninový vývar, čo je v receptošoch? 🙂

ani3012
25. jan 2010

Luci a ty zase makáš ? 😝 Tuším júlové Lucinky sú nejaké akčné. 😀

inneska
25. jan 2010

ahojte 🙂 tak už sme doma z vonka...z tej prednášky mám velký prd, lebo bolo vela mamičiek, teda aj vela detí a ešte viac hluku...počula som každú 10 vetu 😒 ale pokecali sme, stretla som tam jednu známu...a bola tam jedna mamička...vraví mi, vy ste sa volali uramová, že? ja še hej...a že či som dakedy ja alebo moja sestra neležali na kožnom v TN v nemocke..ležala tam moja segra..bolo to 12 rokov dozadu a tá žena si ma pamätala ...mala som vtedy 16...a aj meno vedela a dokonca aj to, kde bývam..neskutočné(ona tam bola vtedy s 4r. dcérou, ktorá má teraz 16r)
a potom sme šli do kaufu na nákup..tak som dokúpila ešte nejaké mäsko pre erika a zeleninku) 🙂

a práve sa mi zobudil, tak dočítam neskôr 🙂

lucia32
25. jan 2010

Ani...ked musíme 😝
A čítam, že masielko v receptikoch a inde, že nem maslo bo bielkovina kravského mlieka, no vyber si 😅 😀 , ja zatial nedávam nič, nejak zabudam, ale kúpim už olivový a kvapnem, aj tak v kupovaných príkrmoch olej je 😉

lucia32
25. jan 2010

Inn čauko...a zabavili ste sa aspoň? 🙂

lucia32
25. jan 2010

My sme cez víkend dávali cviklu, uvarenú, nastrúhanú najemno, neskutočná dobrota, malá spapala všetko a bola celá červená, až na čele 😀 a predtavte si, že z podbradníčka a bodynka to červené vyšlo...zázrak 😀 , ale odporúčam dať staré oblečko, alebo peľušku navrch 😉

traktor
25. jan 2010

tak ja davam masielko, ...furt som davala...a darmo je ...niekde ano niekde nie...tak zime zo vzduchu....juchu, juchu, juchuchuuuuu 😀 😀

traktor
25. jan 2010

no taksom kupila toto aj z klobucikom, vestu sme dostaly , krasnu tmavomodru, ...tak nech je ake chce pocasie , nam uz je to jedno 🙂 http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6264015

lucia32
25. jan 2010

pekné...ja stále čakám či na mňa niečo neskočí za dobrú cenu...ani v lote som nevyhrala...do ... 😝 😀 😀 😀

lucim
25. jan 2010

traky tak uz si ulovila riflovu bundicku? nam uz prisla dnes jarna bunda, je taka tiez army zelena. este cakame vesticku a aj tie ciapocky som nakoniec vybrala.
🙂
lu peknucke su tie dievcenskew vecicky 🙂
a pacila sa mi ta bunda co sem hodila link brin. 😵

matko sa vonku kocikuje, tusim ma az 4roch soferov. a on si spinka.

lucia32
25. jan 2010

Lucim ahojky...
To od Brin bolo pekné, ja mám zas pocit, že viac pekných vecí je na chlapcov 😝 , či len ja zle vidím 😀 , tada vecí za dobré ceny 😉

traktor
25. jan 2010

lucim ahoj, potom hod foto...lucia ja zas narazam na same babske vecicky....nepomenime? 😀 😀 😀

inneska
25. jan 2010

zase obliekate deťútence 😀 ale šak treba...nech sú fešní 😎
pekné vecičky ste povyberali 😉

traky..tú medvedíkovú bundičku som aj ja chcela, ale moc draho vychodí..radšej kúpime inakšiu 🙂

ani...a ja že čo som taká uťahaná ráno vstala 😀 ked som cestovala celú noc 😀

lu...zabavili sme sa tam, pokecali 🙂 a ja by som si tiež dievčatko do cukríkového obliekala...erik chodí teraz stále len v modrom 😀 ešte mi mm nekecá do módy 😀

inneska
25. jan 2010

lu..aj erik dnes papal cviklu 🙂 ale mixnutú so zemiakom, broko a mrkvou 🙂 a popapal...som sa neuvedomila, že bude papať v MC...som sa bála, že bude všetko ružové, ale krásne papal..ani ruky si do pusy nepchal...ale zajtra berieme inú papu 🙂 teším sa na farebnú kaku 😀

aj vám babuliatka papajú a pijú len teplé?? ak je niečo chladnejšie, tak erik to vôbec nechce...

traky...s tým banánom...my sme ho skúšali a neuspeli sme...ale dávať celý, teda celé kúsky, nech si hryzká som neskúšala...o pár dní skúsim..ked nehcel, tak sme dali pauzu a teraz nedávame ovo 🙂

inneska
25. jan 2010

erik sa nakojo, celkom dosť a za 15min. na to mi stiahol 120ml čaju 😕 🙂 a teraz sa vykecáva s mackom od FP 🙂

traktor
25. jan 2010

tato sa mi paci akurat ze je pre baby a na zimu 😀 http://www.babybazar.sk/Gap-12-18-mes--id688037...

katica5
25. jan 2010

ahojte, vsetko naj oslavencekom
inn Max zje aj studene a podla mna vtedy zle este viac ako ked je to teple

inneska
25. jan 2010

a objednala som erikovi tú prilbu na hlavenu...čo aj ani kúpila...bo sa tak bojím, ked ho vidím, ked stojí ako s ním myká, čo je taký nestabilný...tak pre istotu...kúpila som používanú po jednom dieťati, min. nosená za 17 éčiek 🙂 snád splní úlohu 🙂

lucia32
25. jan 2010

Oslavenkyňa ďakuje 😀
Mne to aj tak nedá pokoj a labzujem po bazároch 😀

inneska
25. jan 2010

traky...začínam ťa upodozrievať, že ti srdiečko piští ešte po dievčatku 😀 😀

kati...tak to máš fajn..erik len teplé, studené ani za svet..sa vždy zatvári ako pri citrone a konec..nechce..preto mi je aj ťažko čosi brať von, ked to potom nemám kde ohriať...

do MC beriam tak, že pred odchodom navarím, a ešte také horúce zabalím do plienky a tak dám do tašky..potom je to akurát, ked ide papať...

inneska
25. jan 2010

a z týchto bundičiek neviem ktorú...ale viac % dávam tej druhej, modrej 🙂

zelená http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1736482
modrá http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1737260

a traky...som chcela, že ak by si náhodou natrafila na tú hnedú vestičku s tigríkom, tak daj vedieť..86vel..môže byť aj s tým tričkom, ak by to predávala niektorá...zatial som našla len s nohavicami http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1732280 dakujem...

traktor
25. jan 2010

in srdiecko nepisti...pockam si na vnucata 😀 😀 😝 ...a tu modru mam aj ja v sledovani...ale nejdem do nej... 😀 😀 😀 a cervenu mam tiez...mam ta prebit kurnik sopa, vcera som kupila rifle s cervenym 😀 ...ale pocitam, ze cena pojde riadne vysoko....lebo to velmi vela ludi slerduje...mozno kupime novu lacnejsie...a to tricko ked najdem...musim pohladat kolko som ja dala zanho...ale bola to smiesna suma, len od tej co som kupila uz nekupujem, bo hoc ma vyborne veci, vyborne ceny...druhy obchod ma oklamala, drzala peniaze a nic neposlala, tak uz od nej nic neberiem

traktor
25. jan 2010

tricko som nasLA, BRUSIM ZUB...ALE TIEZ PREDPOKLADAM ZE BUDEMLEN BRUSIT DALEJ A NIC...LEBO CENA BUDE VYSOKA....http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1741959

inneska
25. jan 2010

tak môžem ja na modrú zub brúsiť? 🙂 a to triko aj ja sledujem...ale skôr by som tu vestu chcela..budem hladať dalej 🙂

traktor
25. jan 2010

mozes, 🙂 , je fakt pekna, budete sumny 🙂 , a teraz som kukla tak za to tricko a k tomu aj mackove puncochy som dala8 eur, a vestu som kupovala spolu aj zo svetrom, riflami na traky, papuckami a ciapkou a spolu s postou ma to vyslo 600 korun...

traktor
25. jan 2010

a poradte mi, mam na predaj kolotoc na postielku, mam aj zaujemcu , kolko asi je postovne , neviete?

traktor
25. jan 2010

in mne zas viac pasuje to tricko cervene, mikiny mame dost...nepodelime sa? 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre