• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

5. októbra 2016 
:frowning2: :frowning2: :frowning2: ... tak to je horšie - mne ten starší
25. jan 2010 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som hovorila mm ze ste povedali ze tie kaky su OK ze aj u vas tak a on ze fajn ale co ich deti? :slight_smile:
25. jan 2010 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a aj ja som myslelaze pojde vyssie...a ono vzdali to vedeli ze sme presila :grinning: :grinning:
majki :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
zmurka, hes hes choroby, mozno brusna chripka ked aj vracia aj teplotoval, hlavne nech co najviac pije ak sa bude dat
25. jan 2010 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak mu povedz ze zat odkazuje ze je to ok....bez ohladu na to ako a co kaka takje vesely, radpapa a vsetky tie dalsie cinnosti... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. jan 2010 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak aj tami je vesela ale tych vodnatych som sa trosku obavala ze ci ju neprehana, ci nejako nereaguje na zeleninku

a traky ked matko papa kusky tak ich aj vykaka, lebo u nas jak keby co dnu to presne von :sweat_smile: jak keby to len preslo bruskom a nic tam neostalo
25. jan 2010 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som skoro zabudla .... natynka vsetko cmukyyyyyyyyyy naaaaaaj, a zo vcera lilinka cmuuuuk :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

majka vtipalek manzo :slight_smile:

inn traky, vyhrali sme? ukazde, co :slight_smile:
25. jan 2010 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neee, uz mi nic neukazujte, prave osm zavrela mmb a babyb
25. jan 2010 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky :wink: sme jeden tím :sunglasses:

lu..http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1742152 tuto kukaj, ja som chcela mikču, ivka tričko :slight_smile:
25. jan 2010 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sme sa kojo, erik zaspal...

majka...aj my máme raz tuhšiu, raz redšiu :wink:

lusi..rýchlo vyzdravte, hlavne nech to nieje nič vážnejšie :frowning2: posielame miškovi božtek :wink:

zmuri...aj jurko nech sa vyzdravie...nech idú bacily na dovču, niekam daleko a na dlho :wink:
25. jan 2010 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majka..aj naše, teda aspoň moja kaka je ok :grinning: :grinning:
25. jan 2010 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dík baby ... ale neviem či to bude črevná - šak ani 37 dnes nemal :confused:
majka kaka aj kusky a aj vodne delo je obcas...i tvrda mena pride...ale hlavne ze kaka a je spokojny :grinning: :grinning: :grinning:
in poslem ti potom jej udaje a ty mi napis adresu...ci ako to mam urobit :sweat_smile: , babo rad :grinning: :grinning:
25. jan 2010 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ste ma upokojili :slight_smile: mozme ist kludne do sprchy kym mala spi
25. jan 2010 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
potom este dojdem docitat
25. jan 2010 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
... malá je úplne KO ... môžem si ísť lahnúť ... babulky - dobrú :slight_smile:
25. jan 2010 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zmuri sladke sny a bacily hes. :dizzy_face:

traky inn peknuckeeeee, sa rozdelite? :grinning:
25. jan 2010 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky..IP :slight_smile:

zmuri...brunku nocku :wink: ň

lu...šak sme kamošky, sa podelíme :sunglasses:
25. jan 2010 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a chcela som takú vec....že či by sa teoreticky nedalo to naše stretko v KE posunúť na niekedy okolo velkej noci...bo majka spomínala, že bude na východe, tak že by sa to vtedy spískalo...

to bol nápad od rei...takže majka, kedy to budeš na východe? :slight_smile:
25. jan 2010 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ha, v nedelu idem na zumbu :sunglasses: mm dostane erik na starosť a ja si pôjdem zatrsať :grinning:
25. jan 2010 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
I am back :sunglasses: fresh and nicely smelling :slight_smile:

inn ked dobre kukam do kalendara tak velkonocna nedela ja 4.4, takze okolo tohto vikendu by sme mali byt v BJ, ked sa nic nestane a budeme zdravi a nepokazi sa auto a sak viete co myslim :slight_smile:
predbezny plan je ze pocestujeme v stredu alebo vo stvrtok a vracat sa budeme asi tiez tak v stredu alebo vo stvrok po velkej noci, podla toho ako bude mat mm volno z roboty

by ste ma normalne potesili kebyze sa to prelozi, ale zas nechcem aby ste si len kvoli nam prekladali plany (rei :slight_smile: ) a my nakoniec neprideme lebo budeme chori a pod
25. jan 2010 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inn my sme sa tu zamyslali, zeby sme sa zapojili do brusnych tancov , ale prepasli sme prvu hodinu, bola v sobotu.
25. jan 2010 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja chcem ist na zumbu, este ked sme boli tehu tak sme sa tu o tom tusim s rei bavili :slight_smile: ale asi az ked dokojim, elbo je to vraj riadne dynamikus tak nech nemam namiesto toho smiotanoveho kysle mliecko :slight_smile:

no rei, dneska ta tu riadne posminime, sa ti nestikuta? :grinning:
25. jan 2010 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak budu 2 stretka...huraaaaaaaaaaaaaaaaaa...budete ma mat este plne zuby....teda ak ma uz nemate....ale to je len sila zvyku, nebojte..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. jan 2010 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majka, ak budes mat slahacku :grinning:
25. jan 2010 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci no mozno na chut by to nevadilo, len akurat ze by to netieklo :grinning:

idem uz hajat

dobru nocku vsetkym
25. jan 2010 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja osobne..ak by malo byť to stretko okolo velkej noci, tak by som brala po nej..teda, v tom prípade by muselo byť stretko v prac. deň...do stredy, ked bude majka v BJ...ale zas neviem ako ostatné..hlavne ani, moja spolucestovatelka :slight_smile:
25. jan 2010 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len sa nejak dohodnite aby som sa nemusela stretnut sama zo sebou...hej? :grinning: :dizzy_face:
25. jan 2010 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok