Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

zmurkaz
25. jan 2010

☹ ☹ ☹ ... tak to je horšie - mne ten starší

majkas
25. jan 2010

som hovorila mm ze ste povedali ze tie kaky su OK ze aj u vas tak a on ze fajn ale co ich deti? 🙂

traktor
25. jan 2010

a aj ja som myslelaze pojde vyssie...a ono vzdali to vedeli ze sme presila 😀 😀

zmurkaz
25. jan 2010

majki 😀 😀 😀 😀 😀

majkas
25. jan 2010

zmurka, hes hes choroby, mozno brusna chripka ked aj vracia aj teplotoval, hlavne nech co najviac pije ak sa bude dat

traktor
25. jan 2010

tak mu povedz ze zat odkazuje ze je to ok....bez ohladu na to ako a co kaka takje vesely, radpapa a vsetky tie dalsie cinnosti... 😀 😀 😀 😀

majkas
25. jan 2010

sak aj tami je vesela ale tych vodnatych som sa trosku obavala ze ci ju neprehana, ci nejako nereaguje na zeleninku

a traky ked matko papa kusky tak ich aj vykaka, lebo u nas jak keby co dnu to presne von 😅 jak keby to len preslo bruskom a nic tam neostalo

lucim
25. jan 2010

som skoro zabudla .... natynka vsetko cmukyyyyyyyyyy naaaaaaj, a zo vcera lilinka cmuuuuk 😵 😵 😵

majka vtipalek manzo 🙂

inn traky, vyhrali sme? ukazde, co 🙂

majkas
25. jan 2010

neee, uz mi nic neukazujte, prave osm zavrela mmb a babyb

inneska
25. jan 2010

traky 😉 sme jeden tím 😎

lu..http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1742152 tuto kukaj, ja som chcela mikču, ivka tričko 🙂

inneska
25. jan 2010

sme sa kojo, erik zaspal...

majka...aj my máme raz tuhšiu, raz redšiu 😉

lusi..rýchlo vyzdravte, hlavne nech to nieje nič vážnejšie ☹ posielame miškovi božtek 😉

zmuri...aj jurko nech sa vyzdravie...nech idú bacily na dovču, niekam daleko a na dlho 😉

inneska
25. jan 2010

majka..aj naše, teda aspoň moja kaka je ok 😀 😀

zmurkaz
25. jan 2010

dík baby ... ale neviem či to bude črevná - šak ani 37 dnes nemal 😕

traktor
25. jan 2010

majka kaka aj kusky a aj vodne delo je obcas...i tvrda mena pride...ale hlavne ze kaka a je spokojny 😀 😀 😀

traktor
25. jan 2010

in poslem ti potom jej udaje a ty mi napis adresu...ci ako to mam urobit 😅 , babo rad 😀 😀

majkas
25. jan 2010

tak ste ma upokojili 🙂 mozme ist kludne do sprchy kym mala spi

majkas
25. jan 2010

potom este dojdem docitat

zmurkaz
25. jan 2010

... malá je úplne KO ... môžem si ísť lahnúť ... babulky - dobrú 🙂

lucim
25. jan 2010

zmuri sladke sny a bacily hes. 😵

traky inn peknuckeeeee, sa rozdelite? 😀

inneska
25. jan 2010

traky..IP 🙂

zmuri...brunku nocku 😉 ň

lu...šak sme kamošky, sa podelíme 😎

inneska
25. jan 2010

a chcela som takú vec....že či by sa teoreticky nedalo to naše stretko v KE posunúť na niekedy okolo velkej noci...bo majka spomínala, že bude na východe, tak že by sa to vtedy spískalo...

to bol nápad od rei...takže majka, kedy to budeš na východe? 🙂

inneska
25. jan 2010

ha, v nedelu idem na zumbu 😎 mm dostane erik na starosť a ja si pôjdem zatrsať 😀

majkas
25. jan 2010

I am back 😎 fresh and nicely smelling 🙂

inn ked dobre kukam do kalendara tak velkonocna nedela ja 4.4, takze okolo tohto vikendu by sme mali byt v BJ, ked sa nic nestane a budeme zdravi a nepokazi sa auto a sak viete co myslim 🙂
predbezny plan je ze pocestujeme v stredu alebo vo stvrtok a vracat sa budeme asi tiez tak v stredu alebo vo stvrok po velkej noci, podla toho ako bude mat mm volno z roboty

by ste ma normalne potesili kebyze sa to prelozi, ale zas nechcem aby ste si len kvoli nam prekladali plany (rei 🙂 ) a my nakoniec neprideme lebo budeme chori a pod

lucim
25. jan 2010

inn my sme sa tu zamyslali, zeby sme sa zapojili do brusnych tancov , ale prepasli sme prvu hodinu, bola v sobotu.

majkas
25. jan 2010

aj ja chcem ist na zumbu, este ked sme boli tehu tak sme sa tu o tom tusim s rei bavili 🙂 ale asi az ked dokojim, elbo je to vraj riadne dynamikus tak nech nemam namiesto toho smiotanoveho kysle mliecko 🙂

no rei, dneska ta tu riadne posminime, sa ti nestikuta? 😀

traktor
25. jan 2010

tak budu 2 stretka...huraaaaaaaaaaaaaaaaaa...budete ma mat este plne zuby....teda ak ma uz nemate....ale to je len sila zvyku, nebojte..... 😀 😀 😀 😀 😀

lucim
25. jan 2010

majka, ak budes mat slahacku 😀

majkas
25. jan 2010

luci no mozno na chut by to nevadilo, len akurat ze by to netieklo 😀

idem uz hajat

dobru nocku vsetkym

inneska
25. jan 2010

ja osobne..ak by malo byť to stretko okolo velkej noci, tak by som brala po nej..teda, v tom prípade by muselo byť stretko v prac. deň...do stredy, ked bude majka v BJ...ale zas neviem ako ostatné..hlavne ani, moja spolucestovatelka 🙂

traktor
25. jan 2010

len sa nejak dohodnite aby som sa nemusela stretnut sama zo sebou...hej? 😀 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre