• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

5. októbra 2016 
ja si myslím, že reiuš nás číta :dizzy_face:
25. jan 2010 o 22:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
alebo si spravte stretko na velkú noc s majkou a potom stretko s nami :grinning:
25. jan 2010 o 22:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a ked cita tak ju zdravime :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a ze sa tesime... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , a mozno stretko bude aj viacej dni... :slight_smile: ..jaj dobre ze byvam v kosiciach... :grinning: :grinning: :grinning: , len verim ze dovtedy nedostanem 7 dnovu crevnu chripku ...a budem behat nie na stretko ale niekde inde...lebo to tak byva , ked sa clovek tesi... :grinning: :grinning: :grinning:
25. jan 2010 o 22:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
traky..tak sa neteš :grinning: ale ked to sa nedá, že? :grinning:

a že posielame cmuky im obom :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. jan 2010 o 22:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
netesim sa in co nevidis :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...ja som taka smutna s toho , ze az.... :grinning: :grinning: :grinning:
25. jan 2010 o 22:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj holkííí :slight_smile:

koukám, že se tu draží ve velkým :grinning: . Já na to nějak nemám nervy a většinou vyměknu jako první :sweat_smile:

jé, břišní tance...vemte mě taky :grinning:

stretko Vám závidím. Nechce si někdo se mnou udělat virtuální stretko :grinning: ?
25. jan 2010 o 22:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
traky..ešteže tak :grinning:

táto bunda, čo myslíte...je taká modrá, alebo taká šedá ako na tých 2 detailných fotkách? :confused: http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1737260 sú to dosť rozdielne farby...a viem, že blesk dokáže riadne zmeniť farbu...
25. jan 2010 o 23:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pirííííí...šak sa neondzi a dojzi na východ :grinning:
25. jan 2010 o 23:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
piri...zumba neni brušný tanec...keby idem na brušný tanec, tak by ma to moje brušisko riadne oplieskalo, čo by sa tak natriasalo :grinning:
25. jan 2010 o 23:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jsem taky natrefila na pěkné kousky...ale možná kdyby byly za polovic :sweat_smile:
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4766183
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4755716
25. jan 2010 o 23:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak to druhé je peknunké :dizzy_face: :dizzy_face: ale mohlo by byť tak o 100čku menej :sweat_smile:
25. jan 2010 o 23:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no šák, nasednem a dojdzem :grinning:

ta bundička spíš bude asi víc do modra ne?

já jen, že lucim psala něco o břišních tancích :wink:

a co se ceny týče souhlasím...taky do toho nepůjdu :slight_smile:
25. jan 2010 o 23:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
in sak tam pisu ze sivomodra... :grinning: , tak to bude ta druha fotka...nie ta jasna modra... :wink:
25. jan 2010 o 23:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a to druhe sa aj mne paci...krasnucke...len oplati sa to este kupovat take hrube? dokedy bude zima?...hm to je otazne...a nakoniec moze byt este velmi dlho....
25. jan 2010 o 23:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inn kraaasna bundicka - sak jej napis, aka je to farba. :slight_smile:

ja som zase nieco objavila ... mame bezove sportove nohavice s 3 oranz. pruhmi - origos .. a toto by sa mi k tomu pacilooooo http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7384889 :slight_smile:

cau piri :slight_smile: ja som tie bruchotrasenia spomenula, ze aj bol umysel, ale nestihli sme tam prist. :unamused:
25. jan 2010 o 23:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lucim , co ti na to poviem ...pekneeeee :grinning: :grinning:
25. jan 2010 o 23:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lu..som jej písala, zatial nič...a vestička je suprová :dizzy_face: :dizzy_face: ak sa ti hodí, tak ju ber..aj cena je ofkej :wink:

traky...hej, som myslela, že bund modrý a patenty sivé :grinning: až potom mi trk :grinning:

piri..ešte je čas, tak treba popozerať, človek aj na niečo fajne za fajnovú cenu nájde :wink:
25. jan 2010 o 23:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
in a toto sa ti nepaci? je to obojstranne....mam v sledovani ale nepotrebujem :wink: http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1735498
25. jan 2010 o 23:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja uz myslim na leto, toto mu zoberiem http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=3512444 :wink:
25. jan 2010 o 23:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
25. jan 2010 o 23:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
traky..to prvé, som to tu už písala, že sa mi zdá úzka...má 33cm šírku a tá čo sledujem, tá 37cm...tak radšej širšiu zoberiem :slight_smile:
a oba kompletíky sú chutné :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. jan 2010 o 23:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kym to odklepnem - nevadi, ze skombinujem adidas a macka poooo? :astonished: :grinning:

traky prva bunda paradna, letne peknucke. :slight_smile:
25. jan 2010 o 23:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
traky ty skupuješ ve velkém koukám:grinning: :grinning: :grinning:

mě už by se líbilo taky něco na léto, ale nedokážu odhadnout velikost? Teď má 68 a už i 74, tak v létě to bude 80? Nikto nevie
25. jan 2010 o 23:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lucim....takové stylistické fau paux :grinning: :grinning: :grinning: ?
25. jan 2010 o 23:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
piri predala som male veci, tak sa cinim... :grinning: :grinning:
25. jan 2010 o 23:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj na to som uz kukala ale odradilo ma to ze vidno pranie a fliaciky....ktovie ake to je v skutocnosti....keby to bolo ok tak je to krasnucke
25. jan 2010 o 23:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
piri, tak mu k tomu kupim este siltovku. :grinning:
25. jan 2010 o 23:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Hotel v Tatrách. Otevře se okno jednoho pokoje a turecký turista zacne z okna prášit kobereček. Jde kolem bača se stádem ovcí, chvilku Turka pozoruje a pak říká:" Tak čo, Aladine, nestartuje?" :grinning: :grinning:

Víte co se stane z komára když mu dáte VIAGRU???? ŠICÍ STROJ :grinning: :grinning:

Víte proč má bobr placatej ocas?? Protože mu ho kouřila kachna! :grinning: :grinning:

som sa dobre pobavila :grinning: :grinning:
25. jan 2010 o 23:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inn aladinovy je dobryyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. jan 2010 o 23:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok