• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
in mas ip
25. jan 2010 o 23:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
piri...myslím, že ked kúpič kúsok väčšie, tak to vadiť nebude...ja tiež neviem, či mu bude dobrá 80 alebo 86..ale radšej beriem väčšie...nech by aj dlhšie ponosil :slight_smile:

lu..myslím, že sa nikto nebude pozerať, aké značky si skombinovala..hlavne, že farebne si to sadne(a možno aj postojí :-d)

traky...nové stojí 14,9€ vcelku dosť :unamused:
25. jan 2010 o 23:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani ja neriesim znacky ale farebne aby nam to sadlo....botasky ma nike...rifle neznamy autor sveter je disney.....a on je svetovy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. jan 2010 o 23:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
in niektore ceny su prehnane.....a co u novych ae aj ponosenych, niektore maminy pytaju tolko co za t daly, niektore dokonca viac.... :sweat_smile:
26. jan 2010 o 00:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak, fakt smiesne, ked zlavia trebars z 10,50 tych 50 centov ... si vsimam, ze nie raz ... to si radsej kupim to nove. :unamused:
uz som to objednala a dve trika k tomu :grinning:
26. jan 2010 o 00:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no idem ja spat...lebo tu je to nebezpecne a ani na chleba mi nestane.....aj tak si myslim , ze to nieco bolo vo vzduchu , ked nas to dnes vsetky takto chytilo..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .....dnes sa nemozme stazovat, ze na koni bola slaba ucast.... :grinning: :grinning: , tak dobru noc , oslavencom vsetko najlepsie :grinning: :dizzy_face: , a ked nieco este kupite tak to tu hodte , nech zajtra doplnit adrenalin.... :grinning: papa cmuk :dizzy_face: :dizzy_face:
26. jan 2010 o 00:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, ono je to infekcne, cicusky, prepacte mi, ze ma chytilo to predjarne nakupovanie na bazarikoch, ja som zacala, vy uspesne pokracujete :slight_smile: :wink: je to nakazliveeeeee, ani rusky a ockovanie nepomahaju :slight_smile: :astonished:
26. jan 2010 o 00:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky...obchody uzavreté, môžme ísť spať :grinning: dobrúúúú

lu..švagrina dnes hodila na FB :grinning:

a všetci sme svetovýýýýýýýý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tu je velmo nebezpečno chodiť...jedna začne a všetky opakujú :grinning: :grinning:
26. jan 2010 o 00:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeej, mmb mi napisal, ze mam zvolat toto:

VSETKO NAJLEPSIE TAMARKE K MENINKAAAAAAAAAAAM :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. jan 2010 o 00:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale to neva, ked len od tohto sme závislé :grinning:

idem aj ja na kute...ráno zase vstávam...aby som ešte navarila erikovi obed, aby sme o 9,30 vypadli :slight_smile: máme cviko na fitkách a potom ideme na poradňu :slight_smile: tak brú všetkým :slight_smile: :slight_smile:
26. jan 2010 o 00:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj od nás TAMI prajeme všecko naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. jan 2010 o 00:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
INN si krasne aktivna, to sa mi paci,
dobru nocku, ivanka, ingridka aj pirinka, aj ja balim. paaaaaaaaaaaaaa. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. jan 2010 o 00:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
všechno nejlepší Tami, cmuk, cmuk

a dobrou noc všetkým aj ja prajem :dizzy_face: . Zase jsem si ten dnešní den tady s Vámi pěkně zakončila :wink:
26. jan 2010 o 00:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dnes oslavuje NAšA nevestička
T :dizzy_face:
A :dizzy_face: :dizzy_face:
M :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
A :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
R :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
K :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
A :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
všetko najlepšiieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee cmuk :dizzy_face: :dizzy_face:
26. jan 2010 o 07:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby jak sem sa zlakla,že mám niečo zlé, a to vy k meninkám gratulujete :grinning: :grinning: :grinning:
26. jan 2010 o 07:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Utorok - 26 Január 2010

pavcik..................26.4................Matýsek má dnes presne 9 mesiačikov ( 3/4 rôčka :dizzy_face: )
nina41.................26.6..................Riško má dnes už 7 mesiačikov :dizzy_face:

Obom chlapom posielame veľa zdravíčka a veľkú pusinku od kolegov a kolegyň júlovčatiek :grinning:

Meniny oslavuje: Tamara
a tiež aj :Polykarp, Slavibor, Slavislav, Slaviboj, Slavoboj, Svätoboj, Svätobor, Xenofón, Žarko, Polykarpa
Meniny oslavuje v ČR: Zora
a môžte gratulovať ak poznáte aj:Polykarp, Slaviboj, Vojslav, Zoran, Zoroslav, Žarko, Aurora, Danica, Zoroslava

Všetko najlepšie :grinning: :grinning:
26. jan 2010 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ránko :slight_smile:

noc ok, ako obvykle(2xkojo), zelenina sa dusí, ja raňajky v sebe, popíjam kafčo.. :sunglasses: a díte ešte spí...

taminke sme už gratulkovali, ale ešte raz všetučko naaaaj :slight_smile:
26. jan 2010 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a samozrejme gratulujeme aj matýskovi, želáme hodne zdravíčka...a aj riškovi :dizzy_face: tiež nech je zdravučký a obaja nech robia radosť svojim rodičom :dizzy_face:
26. jan 2010 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj inn :slight_smile:
26. jan 2010 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ani :wink: už sme necestovali? :grinning:
26. jan 2010 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dnes nie...ale v akom vlaku! Aj prebalovací pult sme tam mali. :grinning: A mne vytiekol čaj do tašky,takže som mala mokré plienky a malej som nemala čo dať.A že Erik už plienky nemal
26. jan 2010 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte cestovatelky...
Oslávencom všetko naj, Matýskovi veľa sily a zdravíčka a samozrejme aj Riškovi :slight_smile:
A Tamarke, od maminky východňarke...no možno aj od otecka, ak ma pamäť neklame....všetko nááááááááj :wink:
26. jan 2010 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj lucka :slight_smile:
26. jan 2010 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Som sa začítala na koníku, či nebol nápad na vyhľadávač v bazári....
26. jan 2010 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a s akým výsledkom? Ja som dočítavala zo včera..tak kedy je to stretko? :confused:
26. jan 2010 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neviem...ale ja na velkú noc nepocestujem na stretko, viem, že Majka bude tu v Bardejove, ale ja cez týždeň nemôžem :unamused:
26. jan 2010 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som tiež radšej až po veľkej noci.A cez víkend.

Inn zajtra máš v Čechách meniny :grinning:
A ešte som sa ťa chcela spýtať za tie Košice- kedy tam prespíme? Pred stretkom alebo po ňom?
Keby že pred stretkom,tak s babami môžeme byť hneď od obeda(neviem kedy sa plánuje presný čas)ale domov by sme prišli v noci-teda aspoň ja.
Ak po ňom,tak potom by sme sa krásne vyhajali a domov prišli po obede.Alebo tam prespíme dve noci? :fearful:
26. jan 2010 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.webko.sk/108-sladke-slipy.html
toto som videla v Poluse .Aj podprdu mali aj nohavičky á 15eur
26. jan 2010 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ani :grinning:
Ten vyhladávač v bazári bude v novej verzii a ako som sa dočítala koník sa bude deliť na čekú a slovenskú verziu...no neviem ako to myslia???? :sweat_smile:
26. jan 2010 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veď aj je česká a slovenská ,nie?
26. jan 2010 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok