• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
tak to stretko sa nechá tak jak bolo naplánované...a ked tam bude majka, tak nech si spravia stretko tie, ktoré budú môcť :slight_smile: čo vy na to?
26. jan 2010 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ideme sa vychystať, za 30min. musíme vyraziť :slight_smile:
26. jan 2010 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ako fungujú tie prívesky a prstienky,že podľa nálady? Vlastne som chcela vedieť: funguje to?
Tak bežkaj Inn.A súhlasím,kto môže,tak nech ide na obe :slight_smile:
Ale len nech skúsia neprísť na to ,kde budeme my! :angry: S dieťatkom na chrbte si každú vyhľadám :grinning:
26. jan 2010 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ved ak sa chcú stretnúť, nech sa stretnú, ja bohužiaľ cez sviatky nemôžem :pensive:
Neviem ako to myslia, idem to prelúskať...ale asi v tom zmysle, že nebudú prístupné slovenské stránky pre čechov a naopak, lebo vraj mladí Česi, češky nerozumejú slovensky...no zbohom a už aj nikdy nebudú, ked sa chcú rozdeliť, hlavne, že mladí slováci rozumejú češtine, moje detváky na českých rozprávkach vyrastali a o čecghoch sa to nedá povedať...prečo sa aj tam nevysielajú slovenské rozprávky? Netrebalo by niekoho hore kopnúť do riti? :angry: No už tu ťahám politiku, ale fakt ma to štve, nie aby sme sa zbližovali, ale sa rozdeľujeme...mne moje deti nikdy nepovedali, že nerozumejú po česky, nehovorím, že ovládajú každé slovíčko, ale z kontextu pochopia a keby nie tak sa opýtam? je to hanba? :sweat_smile: Som z toho smutná :confounded: :confounded: :confounded:
26. jan 2010 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
I love you Čechy, Češky, Česi... :grinning: :slight_smile: :grinning: :wink:
26. jan 2010 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte....ani ja ti ich pomozem hladat... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a som hovorila ze nech je aj viac stretiek, mne to nevadi...je nas tu dost....a keby nebolo zoberiem celu familiu a bude :grinning: :grinning: :grinning:
26. jan 2010 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na markíze začala komédia,idem kukať,aj tak sa Evulka už zobudila.
No a traky budeme jak dve stíhačky :grinning: teda tri aj s inneskou :wink:
26. jan 2010 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani ja sa tak tesiiiiiiiiiiiiiiiiim .....teda namam sa tesit..ja sa tak netesssssssssssssssssim :grinning: :grinning:
26. jan 2010 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja som len vcera zaplatila za matkove rifle a uz ich mame doma ...uz o 7,35 chodila postarka :grinning:
26. jan 2010 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja len dúfam,že inneska pôjde :confused: lebo asi by som sama neišla.
26. jan 2010 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky,tiež mám také obchody najradšej. :dizzy_face: :dizzy_face:
Niektoré majú napísané,že posielajú 1 alebo dva krát do týždňa.Není to moc dlhá doba,ale aj tak,keď niečo vydražíš v sobotu a ona ti to pošle v piatok....
26. jan 2010 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak my odchádzame...

ani, ked ideš ty, idem aj ja...tak idemeeeeeeeeeeeeeeee do Keeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :grinning: :grinning: :grinning:
26. jan 2010 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kežmarku? :grinning:
Košice,Košice heja heja heja Košice :grinning: :dizzy_face: :grinning: :dizzy_face: :grinning: :dizzy_face:
26. jan 2010 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No nič bližšie som nenašla :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale aspoň som si počítala :wink:
Inn tak pá a zacvičte si aj za nás :grinning:
26. jan 2010 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luci dík za info.Aspoň nebudem pozerať ako teliatko na monitor,keď to zmenia :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. jan 2010 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ani pozeráš toho Norbita? :grinning:
26. jan 2010 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
26. jan 2010 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ,chcela by som si kúpiť foťák- zrkadlovku.
Tie čo máte,ako mám vyberať?
26. jan 2010 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mamulky

prajeme krásny dník a gratulka všetkým oslávencom :slight_smile: hlavne pavčíkovcom - obom a TAMIIIII krásne meninky

cmuuukáááme
26. jan 2010 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ked mam vecsie fotky a chcem ich dat tu na kona, potrebujem ich zmensit ako to urobit?
26. jan 2010 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rankooooo :dizzy_face:
traky v akom programe ti otvara fotky?

vsetko naj oslavencom :slight_smile:
26. jan 2010 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hojky...samy, lucim :slight_smile:
26. jan 2010 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky jeeeeej , inak, coraz viac sa matko podoba na teba :slight_smile:
a aky je frajer .... uz chodite vo vesticke, ci to ste skusali? nasa uz je na poste. :slight_smile:
26. jan 2010 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noooo aj ja si myslim...aspon jedno dieta po mne :grinning: :grinning: :dizzy_face:
26. jan 2010 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim co ja viem v akom programe...dam z fotaka do pc a medzi obrazky a uz to mam...to mi tak nastavili....chapes? technicky typ som... :grinning: :grinning:
26. jan 2010 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sme skusali, ze ako mu sadne....a co mame , teda ci vsetko mame...a mame...konecne...na bazar ma uz nikto nedostane... :grinning: :grinning:
26. jan 2010 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda opravujem...pojdem tam este raz...mam tam potvrdene tricko :grinning: :grinning:
26. jan 2010 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky hihihi, aj ja som to tvrdila, ze uz am bazaru pokoj :grinning: :grinning: :grinning:
co ti pise vlavo hore ked otvoris fotku?
26. jan 2010 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nic nepise....a ked ju chcem dat tu na kona, tak pise ze je vecia ko ma byt...
26. jan 2010 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
väčšia ako ma byt...
26. jan 2010 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok