• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
jasnééé ... ale opatrne - aby nevyvrátil :frowning2:
26. jan 2010 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj vaše deťúrence strašne radi trieskajú na klávesnicu?
26. jan 2010 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zmur este by som mu nejaky rehydratacny roztok dala ... kulisek, fluidex ... aj sa mu podarilo nieco spapat? musi byt slabucky. :confused:
26. jan 2010 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim ty si sef....u teba je to jedno ci denna ci nocna :grinning: :grinning: :grinning: ...a nie som odbornik ale tiez suhlasim s lucim treba pridat kulisek smectu...proste nieco ....to sme davali aj matkovi, ked mal prednedavnom tiez tie teploty a nedali sa zbit... :confounded:
26. jan 2010 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jajo jasne, k notebooku uz ma matko vlastne zakaz, odkedy mi vydrapil v sekunde X. este ze to drahy opravil. teraz hrava na piano - vid foto, a bude mat vlastnu klavesnicu - po vzore ericka :slight_smile:
26. jan 2010 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky zajtra vecer idem s maminou do martina, takze aj ked bude "volno", notebook ide so mnou ... no co tam budem? :wink:
26. jan 2010 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fú, tak to musíme dávať bacha :fearful:
26. jan 2010 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucim - no dnes vracal len raz(zjedol viac na jeden šup, neprehnalo ho... raňajky ...banám 1/2, obed ryža a domáci jablkový kompót, olovrant....slané paličky + kompót.... to sme mysleli že už je dobre tak sme mu dali viac a to mu nesadlo....tak to išlo von.... večera nič :confounded: . Doobeda pil čierny čaj (čistý) a od obeda minerálku - všetko po dúškoch ... Teplota je striedavá .... 38,7 - 39,3 ... na chvílu pomáha sprcha + obklady.... ale teraz neviem, či môžem a po koľkých hodinách ten Panadol a Nurofenom .... Posledný panadol mal o 16:00

baby - sory -... som si uvedomila až neskôr, že som to mohla napísať do ip :unamused: :frowning2:
26. jan 2010 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jajo keby len na klavesnicu :grinning: ...matko trieska so vsetkym , a po vsetkom a uz som to chcela dhsie napisat, vieme robit indiana...mam to aj nahrate :grinning: :grinning: :grinning:
26. jan 2010 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby - veď smecta je na prehánky .... :confused:
26. jan 2010 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zmuri: dúfam, že sa to dá čo najskôr do poriadku. žiaľ radu ti neviem dať, nemám skúsenosti :rolling_eyes:
26. jan 2010 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak vracia je dobra aj originalcola, odbublinkovat a pit po lyzickach..., nas patko ked pred rokom takto vracal, tiez mal crevnu chripku...k toto mu velmi pomohlo...
26. jan 2010 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ked kaka aj ked je dehydrovany...matko to teraz bral, ked mal vysoke teploty.......3 tyzdne dozadu myslim...vyse 5 dni teplotoval...
26. jan 2010 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda aby nebol dehydrovany...
26. jan 2010 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
26. jan 2010 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zmur mozes ich davat po 4 hodinach. tie lieky na teplotu.
ak ho neprehana, tak smectu netreba.
26. jan 2010 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky je to naaaadherne, keby sme uz podobne veci nemali, slintala by som po tom, ja som na snoopika. :slight_smile: za nove by som tolko dala, za nosene - neviem.
26. jan 2010 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky: krásne
26. jan 2010 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde sme? zase na bazare?
26. jan 2010 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inn zase fesacik - uz papal chrumky - ako mu chutili ? :slight_smile:
26. jan 2010 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skus dat matkovi a uvidis... :grinning: :grinning: :grinning: ...nas ked ich vidi tak az krochka.....a oboma ruckami si ich pcha do ust.... :grinning:
26. jan 2010 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ake kupujete a kde?
26. jan 2010 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky...aj maťko je fešáčik, som kukla fotos :wink: už velký chlapčisko :dizzy_face:

lu..len tak sa za nimi zapráši :grinning: :grinning: :grinning:
26. jan 2010 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaufik, kukuričné nesolené za 39 centov :slight_smile:
26. jan 2010 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie som ťapa? :rolling_eyes: zabudla som na tu aukciu na bundičku :angry: :angry:
26. jan 2010 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dik za info, najblizsie kupim. :slight_smile: to je cista kukurica?
26. jan 2010 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zloženie:kukuričná krupica...toť vsio :slight_smile:
26. jan 2010 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucm aj v bale maju tiez cistekukuricne, nesolene ale dlhsie su super do rucky
26. jan 2010 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojki,

tak nakoniec Tami potiahla 3,5 hodky, zobudila sa o 3/4 na 6, to sa nam uz davno nestalo aby takto spinkala

a strasne sa tesila z baliceho papiera, co tam po darceku :slight_smile:
dam potom aj foto, teraz mi strasne pomaly ide kon

a dik za info k chrumkam, uz som kukala v tescu ale nemaju, mam pocit ze v tescu uz nic nemaju
skusim aj ja ten kaufland a bala tu nemam po blizku ale je tu cez cestu CBA tak skusim aj tam kuki
26. jan 2010 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok