Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

jajona
27. jan 2010

Zdravíme všetkých,

všetkým oslávencom blahoželáme. Je ich neúrekom...

U nás riadne prituhlo, že -16 stupňov, ale vonku som ešte nebola 😝

Dnes bude asi taký oddychovejší deň. Malý sa zobudil v noci o 01:15 h a ja som potom nevedela zaspať. Bolo pol štvrtej a bola som ešte hore 😒
Ani nič nevarím, len Matúškovi mrkvičku.

lucim
27. jan 2010

jeeeeeeej, kolko oslavencekov, vsetkym vsetko naaaaj a cmuky od matka 🙂 😵 😵 😵 😵

a dobry den zelam.

lu zimomriavkove, poznam, vzdy mam husiu kozu. 😕

majkas
27. jan 2010

ahojki,

len na skok vas pozdravit, idem este zehlit apotom mame poradnu a potom idem konecne ku kadernicke lebo uz to mam hrozne natej mojej hlave

a gratulka vsetkym oslavencom, special kiss for Eluska 🙂

a luci dik za hopsadlo, mne sa to strasne zapacilo ked som ho videla na videjku u vendy
idem si to nechat schvalit u mm 😉

lucia32
27. jan 2010

Rado sa stalo 😉

vendulacky
27. jan 2010

Ráno když jsme jely k doktoru ukazoval teploměr v autě -19,5...jsem myslela, že se mi strhne jak to stoupalo po výjezdu z garáže🙂

majky, doufám, že mangel schválí, malá ho zbožňuje, jen škoda pro ní, že ji tam nepouštím často🙂 Ale až se bude sama stavět na nožky, dostane delší propustku🙂

V jednu jedem do Cz pro mlíčko a do lékárny, škoda, že nemůžem na špacír. Venku je azuro, kdo by to byl řek, že je tam kosa jak na severním pólu🙂

vendulacky
27. jan 2010

Ted jde ve zprávách na RTL, že vlastní matka zapálila svého 10ti letého syna ve spánku..sama ho přivezla na kliniku a přiznala se....tady už nechápu vůbec nic!!!!

brinzulka
27. jan 2010

vsetkym oslavencom hura

ale nasej frajerke k pol rocku cmuggggggggqqqqqqqqqqqqqqqqkkkkkkkkkkkkkkkkk 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

voskovka
27. jan 2010

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5402689 ...nove stoji tolko.... 😝

ani3012
27. jan 2010

vendy.tak to je strašné...ja tomu nerozumiem,že aj keď má človek psychické problémy alebo tak,ako môže ublížiť niekomu druhému a ešte k tomu tak bezbrannému..... 😢

ani3012
27. jan 2010

mne sa to hopsadlo páči,ale nemám financ. 🙄 ani na to spod ruky 😀

voskovka
27. jan 2010

ale našla som nove za 110eur...

traktor
27. jan 2010

sup na druhu stranu 😉

lucia32
27. jan 2010

a my máme odrážadlo ako traky...budeme sa odrážať 😀

lucia32
27. jan 2010

teraz šup na 2.stranu 😀

traktor
27. jan 2010

jupiiiii...uz ho mas doma?

inneska
27. jan 2010

traky..joooo, už je to doma 🙂 ešte spíme...

inneska
27. jan 2010

aha, to bolo myslené asi na lucku a odrážadlo, že? 😀

ani3012
27. jan 2010

neva inn 😀

inneska
27. jan 2010

ale aj my máme doma balíček čo sme si s traky vydražili 😀

ani3012
27. jan 2010

a hlásim že rybky u nás prežili celý mesiac ( síce z 10 len tri 😅 ) 😀

ani3012
27. jan 2010

no vidíš..tak to nebolo od témy.A to už ste aj dostali? To tie červené mikina a tričko,že?

lucia32
27. jan 2010

Karamelka s Josi ďakujú za gratulky a majú nové foto na FB ... http://www.facebook.com/friends/?ref=tn#/album....

lucia32
27. jan 2010

hehe, nie doma ešte nie, ale už je naše...boli mimo, tak až dnes sme sa dohodli 😎

inneska
27. jan 2010

ani..hej, to triko a mikča...akurát som písala traky, že som myslela že mikina je červeno-biela a ona je červeno-šedá 😀 že tie blesky desne menia farbu ..hlavne tie svetlé..

už sa mi viackrát stalo že niečo obzerám, že aké pekné by to bolo na erikovi a potom čítam, že ružové tričko 😀 a na foto je biele 😝

karamelka je tam ako nevestička, krásna 😵 😵 😵 😵 😵 😵

ani3012
27. jan 2010

baby a kupujete deťom aj trojkolku? Som pozerala na toto,aj cenovo je to dobré:
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7166007
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7168550

samayka
27. jan 2010

ahojky všetkým oslávencom a ďakujeme všetkým za gratulácie 🙂 špeciálne nášmu frajerovi matejkovi 🙂)) cmuuuuk

my sme práve prišli z poradne 🙂 8440g/73cm a vyškerená ako pagáč 🙂 jeden urevaný chlapec tam bol, ale ten tak jačal, že ho ani neodvážili ani nezmerali ani poriadne nič... tak nás pochválili, lebo elušinka sa im tam predviedla v plnej kráse. na prebalováku otočky a vývrtky a úsmev od ucha k uchu.

idem posťahovať videjká kým hajá, tak ak stihnem nejaké pridám... a včera sa nám podarilo kako do nočníka 😅 😅

ani3012
27. jan 2010

Ahoj samy 🙂 Tak to ste už krásne veľké! a gratulko k prvému nočníkovému úspechu 🙂

traktor
27. jan 2010

dnesna bilabcia...krasne sa otacam a z kazdej polohy sa uz hravo posadim...leziem ze nestiha mamka za mnou utekat....zjedol som kopu chrumiek a ostatne mi mamka skryla, tak som si precvicil hlas...kricim mama a mama si pise s tetami....tak som ju uz 2 x opišal 😀 😀 😀 ...no to este nie je vsetko este mam snad na dnesok nieco v zalohe 😀 ...vas matko 😉

samayka
27. jan 2010

maťko, máš to ty ale úúžasnú "bilabciu" na dešný deň. láskavo ale nenavádzaj nás, poslušné detičky na podobné kúsky a daj tej tvojej maminke trošku vydýchnuť 🙂 počkaj až sa pekne usadí, urobí si kávičku, chytí do ruky nejaký časopis... a vtedy začnííííí !!! aspoň tak to robím ja, eluška 🙂

ani3012
27. jan 2010

samy + traky= ste to teraz zabili 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre