Júlovo - červencové slniečka 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku x-)
traktor
27. jan 2010
sam 🙂))a mate krasnu vahu, krasnu dlzku 😉 ...no aj tak sa da, len tu kavu zmenim za vodu ja totiz nic ine neoijem 😃 😃 😃
inneska
27. jan 2010
samy..parádne miery máte a aj my chválime elušku, že nám u dokiho nerobila hanbu x-) aj my sme boli včera na poradni vo vnutri s dalšou maminkou na poradni(kamoška z MK 😃) a jej noelko tam plakal...a náš erik tiež ako velký hrdina, bol stále vyškerený 😃 dokimu stále ťahal ten stetoskop, či čo to je, ked ho počúval a ešte mu aj okuliare strhol z očú 😃 tak sme boli tiež pochválený x-) x-)

ani...zatial nekupujem...má kúpenú u svokry...a zatial chcem odrážadlo kúpiť 🙂

traky...si na FB? chcem tam hodiť asi 7 kolekcií...že by si si niečo pochytala 😉 a maťko sa dnes činí 😃
inneska
27. jan 2010
krásna konverzácia dvoch detí 😃 😃 😃
traktor
27. jan 2010
ok in uz beziiiim
inneska
27. jan 2010
dobreee 🙂
inneska
27. jan 2010
ivka, aj si čosi pochytala?? 🙂
brusinka.pusinka
27. jan 2010
ajojky babulinky 😉 Děkujeme za přání a velký cmuk všem ostatním a ANREJKOVI NAŠEMU TU NEJSLADŠÍ OD Karamelky x-) x-) x-) x-)
pirinka
27. jan 2010
teda děvenky...krásně Vám dětičky dorástly x-) . My jsme musely poradnu odložit kvůli soplíkům, tak uvidíme kolik to bude

traky, samy...máte to ale krásně užvaněná mimča 😃
traktor
27. jan 2010
in vsetkooooo, ja som ti taka sikovna... 😃
pirinka
27. jan 2010
co je to tady za krásné nové očko 😃 ?
traktor
27. jan 2010
pirinka to vies sikovne su po maminkach 😃 😃 😃 a vitaj brusinka mas krasne meno pusinka 😃 😉
ani3012
27. jan 2010
pusinka je priezvisko?😃 😃 😃
brusinka.pusinka
27. jan 2010
😃 😃 😃 😃 Jasně to je příjmení krásné né pro Vás pro všechny x-) x-) x-) x-) x-) pusinka
voskovka
27. jan 2010
brusinka a ty si kto?
inneska
27. jan 2010
traky, šikulka 😉 a tu je slúbené foto http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefere...

brusinka...helou helou 😉
brusinka.pusinka
27. jan 2010
Ineska je krasavec hotový malí chuligánek a v očích čertíčky x-) x-) x-) x-)
inneska
27. jan 2010
brusi...dakujem, foto bolo kôli mikinke x-) sme vydražili a dnes prišla 🙂
voskovka
27. jan 2010
brusi-jáááj.....aha už viem...
lucia32
27. jan 2010
Inuška...Eričko fešáčik, ste to vy šikovné aukcionárky 😃
Elušku chválime...pekné miery 😉
traktor
27. jan 2010
in super...si ho mohla obliect aj do tricka nech viem co mam 😃 😉
pirinka
27. jan 2010
innes, neměla bys nic proti česko-slovenskému manželství? To jen pro případ, že by si Esí vyhlédla tvého gentlemana 😉 😃
brusinka.pusinka
27. jan 2010
Voskýýýý jsi zlatááááá 😉
lucim
27. jan 2010
pusinky a ine brusinky, uz sme zbaleni, este dopekame chleba, maminka by sa mala uclovecit, psssst, nehovorte nikomu, ze este beham v pyzamku, a ked sa dopecie, tak ideme do martina. 🙂

traky samy matko elus, supeeerrrrrr 😃 😃 😃

matko odmieta cez spat, aspon sa vyspi po ceste ...
lucim
27. jan 2010
inn jeeee, vy to mate uz aj doma? :-N :-N :-N
brusinka.pusinka
27. jan 2010
luuu jste šikulky a což pyžamko je sexy né i když je po dědovi 😃
traktor
27. jan 2010
luciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim, u nas v rozhlase hlasia , ze si este v pyzameeeee 😃 😃 😃 😃 ale ze mas to dovolene, ze ti to aj tak sekne 😃 😃 😃 😉
inneska
27. jan 2010
tak večer ešte v triku sfotíme 🙂

lu..tak šťastnú cestu a ešte šťastnejší návrat domov 😉 šikulka tá predávajúca, ešte včera to poslala 🙂 aj ja kolkokrát chodím v pyžame, ked nikam nejdeme 🙂

pirííí...ak nebude erik namietať, tak sa môžu zosobášiť aj teraz 😃 😃 😃 😃

lu...kujemeee 😉
pirinka
27. jan 2010
kde jste kdooooo, že vy jste někde přimrzly 😃 ?
inneska
27. jan 2010
baby, mne zase ten žalúdok štrajkuje ]-( a askoro nič som dnes nejedla, nech ho nezaťažujem...poobede začal..a behám na vecko :-S je možné že by som niečo lapla včera v čakárni?? erik je v pohode...
pirinka
27. jan 2010
innes...tak udělánme virtálny sobáš 😃

mám tohle vzít? http://www.modrykonik.cz/bazar/show_entry.php?v...

Začni písať odpoveď...

Odošli