• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
som si poobede poupratovala, povysávala a poumývala za erikovej asistencie :grinning: a ešte som rybkovú pomazánku robila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. jan 2010 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
piri...ak sa ti to páči, tak za tú cenu sa to oplatí...a je to milé :slight_smile: a pozri či nemá viac toho, že by si ušetrila na poštovnom :slight_smile: ja tak vždy pozerám :slight_smile: ked už, tak už :grinning:

kto ide eričkovi a esí za svedkov???????????, :grinning: :grinning: E+E=VL :grinning: :grinning: :grinning:
27. jan 2010 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
innes, ty jsi prostě hvězda :dizzy_face:

zkus teplou colu po lžičkách. Ale když máš i běhavku, tak to možná bude nějakej virusek :angry: . Mě párkrát pomohly tabletky lactobacilu

ještě jsem narazila na tuhle bundičku. Je to dobrá cena?http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26382982&tab=2
27. jan 2010 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sa hlasime za svedkov..... :grinning: :grinning: :grinning:
27. jan 2010 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
piri vy mate take smiesne ceny? in si kukla bundy co som dala rano?
27. jan 2010 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja chcem bundičku tak do ceny max. 8€, to je 240korún..takže pre mňa prijatelná cena(bolo by to ani nie 4,5€) :slight_smile:

no teraz prestal žalúdok bolieť, ale keby ste ten koncert v črevách počuli :confounded: :grinning: a vlastne mám tuším aj smectu, tak si skúsim dať..pani magistra mi odišla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. jan 2010 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
trakyyyyyyyyyyyyy :grinning: :grinning: :grinning: ešte jeden svedok :grinning: :grinning:

vidíš, pozerala, aj ich tu mám tie linky všetky pootvárané...sú pekné, ale zatial ma výrazne žiadna neoslovila :sweat_smile: a moc dakujem, že hladáš :wink: cmuk :wink: ešte popozeráme...šak ju hned netreba :slight_smile:
27. jan 2010 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak aj ja sa hlásim za svedka! Tiež sme na E :grinning:
no krásne sme sa skompletovali na tú svadbu :grinning: :grinning: :grinning:
jé, to bude krásná svatba :grinning: . Musím někde Esí sehnat něco bílého na sebe :grinning:

inn, já taky vždycky kupuju i něco dalšího od prodávajícího (teda když je co) aby se to vyplatilo
27. jan 2010 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
27. jan 2010 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inneska,ja že šaty pre vašu nevestu :grinning:
Našla som také pekné jednoduché :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. jan 2010 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéééé svatba :wink: i my jsme česko slovnský párek Viť Brin :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a cmuky snoubencům :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

holky kuki to je fajné že asi kupím jak bude malá spinuškat vlétě v kočárku nebude na ní svítit :wink:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=29949076&tab=0
27. jan 2010 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
in 80 ani nepozeraj...nam dnes dosla a je presna....a erik a matko su skoro rovnaky...takze zakaz cislo 80 :wink:
27. jan 2010 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bru,tak posielam jedny nádherné aj simonke :wink:
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7647503
27. jan 2010 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak nevesta oblecena druzicka tiez...in uz len nasim chlapom obleky a mozme zacat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. jan 2010 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ani zlatá ale my máme však focenááááá :wink:
27. jan 2010 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte bambulky :slight_smile:

tak se hlásíme zas po delší době. A na úvod gratulujeme všem dnešním oslavencům, spešl Elušátkovi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: (opožděně gratulujeme k lezení :slight_smile:)

Všem přejeme hoooodně zdravíčka.

"Dovolená" u babičky se vydařila, obrazili jsme všechny kámošky a kámoše. Moc příjmená změna. A taky jsme se užili vzájemně s tetou (ségrou). Kubíčka nepustila z ruk...:slight_smile:

Od vík jsme zas doma. V neděli jsme byli na první hodině plavání ve velkém bazénu jako velcí chlapi! Kubík plaval v kruhu, lovil rybičky a jezdil na skluzavce. Je to výborna aktivita. Na závěr jsme se vypotili ve Finské sauně, parádička. Nejvíc jsem se nasmála, když jsem prďolovi oblékla plavky :grinning:

Jdu dočíst...
27. jan 2010 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
27. jan 2010 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani, ty si aktívna :grinning:
27. jan 2010 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jéééé teď koukám, že Karamelka má půlroček, cmuk :dizzy_face:
27. jan 2010 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Děkujemeeeeee :dizzy_face:
27. jan 2010 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Brusinka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. jan 2010 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to sa len zdá! Jedna baba tam požičiava spoločenské šaty a ako kukám ani nie moc drahé.Tu dám v MA za dievčenské od 50 eur :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ani to nejako vážne zobrala :grinning: :grinning:

traky..tak jooo, len 86 :wink:
ale není to krásne take mailnké?
27. jan 2010 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aniii jééééé já to miluji ty čaňa né věcičky na foto vypadají užasně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. jan 2010 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a jééééje, dítě se mi sápe na noťas, pomooooc. Pustila jsem mu tu na youtube paul anku a smokie, tak tu pěje, normálně píská prodloužené tóny, jsem si jistá, že je to zpěv :sunglasses:. Dnes jsme na večerní aktivity sami, taťka je na hokeji, tak jdem pomalu na to....zatím páááá
27. jan 2010 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ženy čo planujete na valentina....hodte tipy :wink:
27. jan 2010 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok