• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

5. októbra 2016 
toto nam dnes doslo...http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=3739361&vReferer=...
27. jan 2010 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Traky :grinning: to je super. A jaká čapka :slight_smile: Maťko machr a jaký má u toho správňácky výraz :grinning:
27. jan 2010 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda to dieta nie...to som si prosim porodila sama :grinning: :grinning: :grinning: ...a uz neviem..nohavky velkost86 a len len ze som matka do nich dostala...to co su dnes za cisla.....
27. jan 2010 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, ze ho zas otravujem...vcera som ho fotila az prilis...dnes nebol vobec nadseny ze zas....
27. jan 2010 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
trak Je k sežrání malí veksláček :wink:
27. jan 2010 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jé ani ty jsou krásný. Můžu si zabrat ty se zlatem, pokud je teda nebude chtít karamelka :grinning: ?
27. jan 2010 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sme sa kúpali, papali a teraz spíme :slight_smile:

traky..http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=3739511&vReferer=

vosky...ja valentíne neriešim, a mm duplom :slight_smile:
27. jan 2010 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda maťko bude pěknej korzár :grinning:

je tu někdo, kdo mě ještě nemá na FB mezi přáteli? Potřebovala bych něco vyzkoušet :wink:
27. jan 2010 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, vsetko naj oslavencekom
vosky tiez neporadim valentina travime kazdy inde
piri ja ta este nemam
27. jan 2010 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jú kati...můžu ti písnout IP. Jsem záhadná jak tajemnej hrad v karpatech :grinning:
27. jan 2010 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
piri jasne
27. jan 2010 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pochvalim sa Vam Max vie nove slovicko ze blee dnes papal spenatik a pri vypluvani ho dost casto pouzival :slight_smile:
27. jan 2010 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Piri, ani já tě nemám v přátelích. Já tě vlastně ani neznám... :sunglasses: Se tu s tebou nějak míjím, tak teda ahojky :slight_smile:
27. jan 2010 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kati, moudrého synka máš :wink: Kubíček dostal k Vánocům mluvícího krtka a strašně se směje, když krtek volá fuuuj, tak už tuším, co bude naše první slovo :confused:
27. jan 2010 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a jinak se musím pochválit i já, už spíme :dizzy_face:
27. jan 2010 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blani ale potom to papal aj bez toho ble :slight_smile:
27. jan 2010 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kati, tak to on jen zkoušel mamku, co? :slight_smile: a co už všechno papáte?
27. jan 2010 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blani, no papali sme uz mrkvu, zemiacik, tekvicu ( dyna ) a dnes sme mali spenatik a vy?
27. jan 2010 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My jsme na tom podobně, akorát místo dýně máme za sebou květák. Dnes 3. den. Zítra máme pauzu ve zkoušení nových druhů, chystám se mu udělat na 3 dny mrkev s bramborem. Zatím šmakovalo vše, u večerní kaše je trochu křik, ale statečně otevírá pusu a papká. To má asi po mě, já jsem jedla údajně krupicovou kaši se stejným humbukem. Nevím, jestli je to tou kaší, ale zlepšilo se nám od jejího zavedení noční spaní. Kubík se budí jen 2x na kojení a spí mnohem klidněji. Akorát si zvykl poslední dobou spát na boku a často se stává, že se překulí na bříško. To se mu asi moc nelíbí, protože funí a vyžaduje si mé otočení. I když přes den už se otáčí i z břicha na záda. V noci mu to jde asi hůř.
27. jan 2010 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte koníkovky.... booože ale vás zanedbávam....ale viete ako je to bez vlastného PC...

ale mám dobrú správu..tie fotky, čo som mala o ne prísť sa nakoniec "zachránili" !!!! som prešťastná!!!

aaaaa... dnes má Dianka 7mesiačikov....

včera mi drahý kúpil brusle....korčule na ľad....a dnes sme boli na jazere ich vyskúšať....stála som na nich no hádam aj po 20tich rokoch.....
Dianôčka šla do kočíka, mala čas obedňajšieho spánku...a ja som pirátila za kočíkom... :grinning: :grinning: :grinning:
27. jan 2010 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nas tiez uz spi na boku a bruchu sam sa tam otaca nejako automaticky
27. jan 2010 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hlásím, že u nás už se z postýlky taky ozývá chrupkání :grinning:

blani :grinning: ahoooj

tak my taky statečně papáme všechno co mamka navaří :dizzy_face: . Pravda, u prvních lžiček nejdřív vždycky trochu špulí pusinku, ale pak statečně otvírá :slight_smile: . A kaši jsme taky zavedly. Jen zatím dáváme míň jak polovinu toho co je psané na krabičce...stejně mě šokuje, že od 4.měsíce tam píšou už cca 230ml :fearful: . Naše má zatím rekord necelou 100 a to papá už asi 14 dní. Jen na spaní se to zatím bohužel neprojevilo
27. jan 2010 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lovím spací pytel na mma...držte pěsti :slight_smile:
27. jan 2010 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme sa práve zobudili :sweat_smile:

piri...nech sa pošťastí :wink:
27. jan 2010 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte aj ja lovim a som ulovila :grinning: :grinning:
27. jan 2010 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
27. jan 2010 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok