Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

aspine
29. jan 2010

zdravime a gratulujeme spoluoslavenci 😉

traky krasny smejko 😵 😀 a prvni zub! no teeeeda 🙂 my jsme stale bezzubi 😀

a jak se tu mate matinky? doufam ze vam ditka krasne papaji a kakaji 😉

lucia32
30. jan 2010

Dobré ránko....
Traky : albumček je parádny, asi aj my si urobíme ak bude čas 😉

lucia32
30. jan 2010

A zubík vidno 😀

ani3012
30. jan 2010

Sobota

Matyáš a Jakubko majú dnes 7 mesiačikov 🙂
kuchy...........30.6...................Matyáš
zuzu_z..........30.6 ..................Jakub

Miška má dnes 6 mesiačikov 🙂
zuzinaaa........30.7....................Michaela

Prajeme všetko najlepšie 😵 😵 😵

Meniny oslavuje: Ema ,Jasna
Meniny oslavuje v ČR: Robin,Ada, Erna, Jasna, Jasněna, Marta

Aj k meninkám prajeme všetko najlepšie hlavne Emuškám 😉

laurajana
30. jan 2010

ahojte zlatíčka...všetkým oslávencom prajeme hlavne veľa zdravíčka...cmuk Vám všetkým

Mattiasko nám od včera teplotkuje, dokonca tak, že za pár minút mu stúpla z 37 na 39,5 a museli sme dávať zábaly, diazepan, panadol čípky - tie u nás účinkujú najlepšie, zábalmi sa nám podarilo na 38 zraziť a takáto teplotka nás drží doteraz...nedávno mm mal 40-tky to bolo starostí, viac ako s miminkom 😝 a teraz Matti...mám pocit že toto dieťa nám je viac choré ako zdravé. 10.2. ideme dať vyberať nosné mandle, lebo u neho je predpoklad, že tieto mu spôsobujú nechuť do jedla a časté chorôbky, 3.2. ešte na predoperačné a 2.2. máme ísť na alergo - nastaviť ho na liečbu...drže palce nech je dovtedy zdravučký a nech mám ešte silu..fu...je toho nejak veľa a dookola na lúkor jedného, nemôže ísť vonku ani jeden a vonku máme asi pol metra snehu...sanica jak vyšitá a my sme chorí 😒 ☹

laurajana
30. jan 2010

jeeeeeeeeeej traky blahoželáme k zúbku...krásny... 😉

ani3012
30. jan 2010

zúbok vidno,album super!
Tu su fotky z karnevalu https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...

Laurajana- uvidíš,malému to pomôže.Dnes sa nosné mandle vyberajú deťom v narkóze (aj keď si myslím,že je to zbytočné) Horšie je,že aj dorastajú.
Malý ti chodí do škôlky? Patrik bol tak viac doma ako v škôlke a to trvalo do 5 roku.

laurajana
30. jan 2010

ani presne mal to aj môj bráška býval často chorý, takmer každý týždeň bol u dr. s maminou a chrápal jak ďaš, hoci mu nosné vybrali, narástli znova...ale aspoň sa zistilo, že to všetko bolo od mandlí...uvidíme ako na tom bude potom Matti...áno Matti chodí do škôlky o to je pre neho horšie, že chodí do štátnej, kde majú koberec a on je alergik na roztoče, prach a trávy a to aj alergologička povedala, že to je pre neho "hotový zabiják" keďže je hravé dieťa a viac času strávi na koberci pri hraní s autíčkami, že stačí že okolo neho pobehujú deti a výria prach...no uvidíme ako bude po liečbe od alergologičky tá je lepšia v LV ako tá čo sme mali v KA dávala lieky, ktoré vôbec nemal jesť..čo narobíme, ešte že sme ju vymenili...viem, že deti v škôlke si často ťažšie zvykajú na kolektív, Matti je asi tým, že má slabú imunitu náchylnejší

zuzinaaa
30. jan 2010

ahoj traky to Matkovi idu najskor horne zubky von ? To je normalne ked idu najsor vchne ja sa iba pytam ,lebo neviem mi eče ništ 🙂

traktor
30. jan 2010

zuzina ano prva vysla vrchna dvojka a potom dolna dvojka 😀 ...mal to tak aj patko...a ci je to normalne?....no asi hej, dolezite je ze mu dake zubky vobec vysli 😀 😉

zuzinaaa
30. jan 2010

jasne to je dvoležite zlaty je všetky mate pekne babtka 🙂

arci
30. jan 2010

Ahojky, teda holky ty vaše dětičky jsou neskuteční, jedna leze, další už stojí, za chvíli tu budeme mít velké atlety 🙂
to ta naše slečna má ukecané období :

https://www.youtube.com/watch?v=-TmMWsWfThQ


ale pro mě zase to nejhezčí

inneska
30. jan 2010

GRATULUJEME všetkým oslávenčekom 😵 😵 😵 😵 😵 😵

traky...no sú tie tvoje detičky výnimočné s tými zúbkami 😉 a ten album je suprový 😵 😵 a na poštu mi včera nevydalo, tak pôjdem v pondelok...

jani..snád to mattimu po tej operejšn prejde to stále chorobovanie...držím palčeky, ench ste čím skôr fit 🙂

ani...pekné fotos, určite ste si to užili na karnevale 🙂

nina41
30. jan 2010

Ahojte 😵
Oslvenčekom prajeme všetko naj naj najlepšie 😵 😵 😵
Sesternici sa na vychode narodil syn z mierami 4,40kg a 53 cm ,a dalšia čaka v juli, 😵
Mne maťko zvracal v noci a nema ani teplotu nič,riško sa mi teraz poobede vyhadzal,hned som mu dala fenistil,
A musim pochvaliť svoje deturence doniesli vysvedščenie ,Janik-vyznamenany,Jurko-prospel velmi dobre,Kubko-vyznamenany 😵
Ani pekne fotky 😵
Traky perfektny album , 😵
Jani nech je matti čim skôr v poriadku 😵 chlapci su tiež alergicky,syn ked mal 2roky išiel na operaciu pruhu,2krat nam to odložili kvoli chorobe,

laurajana
30. jan 2010

nina snad mi budeme fit, aby sme to nemuseli vsetko prekladat...uvidime ako bude po vikende...drzte palce 😉

inneska
30. jan 2010

nina...obom sesterničkám gratulkujem 😵 😵 k bábätku, aj skoro bábätku 😀 a šikovných chlapcov máš 😉

a vy ostatné čo máte už školopovinné detičky, aké bolo vysvedčko?? 🙂

nina41
30. jan 2010

inka dakujem,tie moje sesternice su 4 sestry,jednej sa maly narodil v auguste,druhej teraz a tretia čaka 😵
baby neviete nahodov kedy sa môžu babetkam začať robiť znamienka,

inneska
30. jan 2010

ninka..tak to je krásne, naraz tolko bábätiek v rodine nech 😵 😵 😵 a im všetkým darí a sú zdravučkí 😉

a s tými znamienkami by to aj mňa zaujímalo 😕 😕

vinka
30. jan 2010

Ahojtéééééééééééééééééé.Joj už aj na vás som sa prišla pozrieť.Ako sa tu máte? 😉 No aj mi máme vysvedčenie za sebou. 😀 baby začala som robiť digiscrabook tak teraz som jak závislačka. 😀 😀

brinzulka
30. jan 2010

kolko babatiek 😵
vsetko naj mesacnici 🙂

brinzulka
30. jan 2010

http://www.dieta-zdravie.sk/obchod/roztomili-pl...
nepoznate? dnes som sa docitala v casopise dieta..

vinka
30. jan 2010

Brinzulka a to sú čo za plyšové hračky? 😕

brinzulka
30. jan 2010

co Ti ja viem...len som bola zvedava...udajne zohreju, alebo ochladia

vinka
30. jan 2010

Aha. 😀 Jáj bábatenka vaše som čumla ale sú už velké.
Inneska a to tvoj syn sedí sám tak krásne?Moja ešte sama nesedí ☹ ☹

traktor
30. jan 2010

brej vecir 🙂 ..som zabudla zagratulovat oslavencom , tak vsetko najlepsieee, a in neponahlaj s tou postou aj tak je vonku zimaaaaaaaaaaaaaaaa, a sneeeeeeeeh 😀

traktor
30. jan 2010

vinka neboj bude sediet...a este odpocivaj kym mozes 😀 😉 ,...u nas je to uz veeeelmi akcne...

lucim
30. jan 2010

dobry vecer, vsetkym naj. 🙂

vinka
30. jan 2010

Joj moja tak neviem či toho času pri troch na odpočinok mám ale snažím sa. 😀 😀 😀 Hlavne ked Vivina ju chce obrátiť ked je na brušku.To letím cez celý byt. 😀 😀

traktor
30. jan 2010

vinka sportom k ...ako sa to hovori...uz neviem 😀 😀 😀 ...ja tiez tak letim ... 😀 😀 a lucim vitaj doma 😀 , ako sa mate? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre