• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

5. októbra 2016 
29. jan 2010 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdravime a gratulujeme spoluoslavenci :wink:

traky krasny smejko :dizzy_face: :grinning: a prvni zub! no teeeeda :slight_smile: my jsme stale bezzubi :grinning:

a jak se tu mate matinky? doufam ze vam ditka krasne papaji a kakaji :wink:
29. jan 2010 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko....
Traky : albumček je parádny, asi aj my si urobíme ak bude čas :wink:
30. jan 2010 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A zubík vidno :grinning:
30. jan 2010 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sobota

Matyáš a Jakubko majú dnes 7 mesiačikov :slight_smile:
kuchy...........30.6...................Matyáš
zuzu_z..........30.6 ..................Jakub

Miška má dnes 6 mesiačikov :slight_smile:
zuzinaaa........30.7....................Michaela

Prajeme všetko najlepšie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Meniny oslavuje: Ema ,Jasna
Meniny oslavuje v ČR: Robin,Ada, Erna, Jasna, Jasněna, Marta

Aj k meninkám prajeme všetko najlepšie hlavne Emuškám :wink:
30. jan 2010 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zlatíčka...všetkým oslávencom prajeme hlavne veľa zdravíčka...cmuk Vám všetkým

Mattiasko nám od včera teplotkuje, dokonca tak, že za pár minút mu stúpla z 37 na 39,5 a museli sme dávať zábaly, diazepan, panadol čípky - tie u nás účinkujú najlepšie, zábalmi sa nám podarilo na 38 zraziť a takáto teplotka nás drží doteraz...nedávno mm mal 40-tky to bolo starostí, viac ako s miminkom :stuck_out_tongue_closed_eyes: a teraz Matti...mám pocit že toto dieťa nám je viac choré ako zdravé. 10.2. ideme dať vyberať nosné mandle, lebo u neho je predpoklad, že tieto mu spôsobujú nechuť do jedla a časté chorôbky, 3.2. ešte na predoperačné a 2.2. máme ísť na alergo - nastaviť ho na liečbu...drže palce nech je dovtedy zdravučký a nech mám ešte silu..fu...je toho nejak veľa a dookola na lúkor jedného, nemôže ísť vonku ani jeden a vonku máme asi pol metra snehu...sanica jak vyšitá a my sme chorí :unamused: :frowning2:
30. jan 2010 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeeeej traky blahoželáme k zúbku...krásny... :wink:
30. jan 2010 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zúbok vidno,album super!
Tu su fotky z karnevalu http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vReferer=&vImageID=3748809#navigator

Laurajana- uvidíš,malému to pomôže.Dnes sa nosné mandle vyberajú deťom v narkóze (aj keď si myslím,že je to zbytočné) Horšie je,že aj dorastajú.
Malý ti chodí do škôlky? Patrik bol tak viac doma ako v škôlke a to trvalo do 5 roku.
30. jan 2010 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani presne mal to aj môj bráška býval často chorý, takmer každý týždeň bol u dr. s maminou a chrápal jak ďaš, hoci mu nosné vybrali, narástli znova...ale aspoň sa zistilo, že to všetko bolo od mandlí...uvidíme ako na tom bude potom Matti...áno Matti chodí do škôlky o to je pre neho horšie, že chodí do štátnej, kde majú koberec a on je alergik na roztoče, prach a trávy a to aj alergologička povedala, že to je pre neho "hotový zabiják" keďže je hravé dieťa a viac času strávi na koberci pri hraní s autíčkami, že stačí že okolo neho pobehujú deti a výria prach...no uvidíme ako bude po liečbe od alergologičky tá je lepšia v LV ako tá čo sme mali v KA dávala lieky, ktoré vôbec nemal jesť..čo narobíme, ešte že sme ju vymenili...viem, že deti v škôlke si často ťažšie zvykajú na kolektív, Matti je asi tým, že má slabú imunitu náchylnejší
30. jan 2010 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj traky to Matkovi idu najskor horne zubky von ? To je normalne ked idu najsor vchne ja sa iba pytam ,lebo neviem mi eče ništ :slight_smile:
30. jan 2010 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzina ano prva vysla vrchna dvojka a potom dolna dvojka :grinning: ...mal to tak aj patko...a ci je to normalne?....no asi hej, dolezite je ze mu dake zubky vobec vysli :grinning: :wink:
30. jan 2010 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne to je dvoležite zlaty je všetky mate pekne babtka :slight_smile:
30. jan 2010 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky, teda holky ty vaše dětičky jsou neskuteční, jedna leze, další už stojí, za chvíli tu budeme mít velké atlety :slight_smile:
to ta naše slečna má ukecané období : http://www.youtube.com/watch?v=-TmMWsWfThQ
ale pro mě zase to nejhezčí
30. jan 2010 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
GRATULUJEME všetkým oslávenčekom :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

traky...no sú tie tvoje detičky výnimočné s tými zúbkami :wink: a ten album je suprový :dizzy_face: :dizzy_face: a na poštu mi včera nevydalo, tak pôjdem v pondelok...

jani..snád to mattimu po tej operejšn prejde to stále chorobovanie...držím palčeky, ench ste čím skôr fit :slight_smile:

ani...pekné fotos, určite ste si to užili na karnevale :slight_smile:
30. jan 2010 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :dizzy_face:
Oslvenčekom prajeme všetko naj naj najlepšie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Sesternici sa na vychode narodil syn z mierami 4,40kg a 53 cm ,a dalšia čaka v juli, :dizzy_face:
Mne maťko zvracal v noci a nema ani teplotu nič,riško sa mi teraz poobede vyhadzal,hned som mu dala fenistil,
A musim pochvaliť svoje deturence doniesli vysvedščenie ,Janik-vyznamenany,Jurko-prospel velmi dobre,Kubko-vyznamenany :dizzy_face:
Ani pekne fotky :dizzy_face:
Traky perfektny album , :dizzy_face:
Jani nech je matti čim skôr v poriadku :dizzy_face: chlapci su tiež alergicky,syn ked mal 2roky išiel na operaciu pruhu,2krat nam to odložili kvoli chorobe,
30. jan 2010 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nina snad mi budeme fit, aby sme to nemuseli vsetko prekladat...uvidime ako bude po vikende...drzte palce :wink:
30. jan 2010 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nina...obom sesterničkám gratulkujem :dizzy_face: :dizzy_face: k bábätku, aj skoro bábätku :grinning: a šikovných chlapcov máš :wink:

a vy ostatné čo máte už školopovinné detičky, aké bolo vysvedčko?? :slight_smile:
30. jan 2010 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inka dakujem,tie moje sesternice su 4 sestry,jednej sa maly narodil v auguste,druhej teraz a tretia čaka :dizzy_face:
baby neviete nahodov kedy sa môžu babetkam začať robiť znamienka,
30. jan 2010 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninka..tak to je krásne, naraz tolko bábätiek v rodine nech :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a im všetkým darí a sú zdravučkí :wink:

a s tými znamienkami by to aj mňa zaujímalo :confused: :confused:
30. jan 2010 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojtéééééééééééééééééé.Joj už aj na vás som sa prišla pozrieť.Ako sa tu máte? :wink: No aj mi máme vysvedčenie za sebou. :grinning: baby začala som robiť digiscrabook tak teraz som jak závislačka. :grinning: :grinning:
30. jan 2010 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kolko babatiek :dizzy_face:
vsetko naj mesacnici :slight_smile:
30. jan 2010 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.dieta-zdravie.sk/obchod/roztomili-plysiaci/1
nepoznate? dnes som sa docitala v casopise dieta..
30. jan 2010 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Brinzulka a to sú čo za plyšové hračky? :confused:
30. jan 2010 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co Ti ja viem...len som bola zvedava...udajne zohreju, alebo ochladia
30. jan 2010 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aha. :grinning: Jáj bábatenka vaše som čumla ale sú už velké.
Inneska a to tvoj syn sedí sám tak krásne?Moja ešte sama nesedí :frowning2: :frowning2:
30. jan 2010 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brej vecir :slight_smile: ..som zabudla zagratulovat oslavencom , tak vsetko najlepsieee, a in neponahlaj s tou postou aj tak je vonku zimaaaaaaaaaaaaaaaa, a sneeeeeeeeh :grinning:
30. jan 2010 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vinka neboj bude sediet...a este odpocivaj kym mozes :grinning: :wink: ,...u nas je to uz veeeelmi akcne...
30. jan 2010 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry vecer, vsetkym naj. :slight_smile:
30. jan 2010 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Joj moja tak neviem či toho času pri troch na odpočinok mám ale snažím sa. :grinning: :grinning: :grinning: Hlavne ked Vivina ju chce obrátiť ked je na brušku.To letím cez celý byt. :grinning: :grinning:
30. jan 2010 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vinka sportom k ...ako sa to hovori...uz neviem :grinning: :grinning: :grinning: ...ja tiez tak letim ... :grinning: :grinning: a lucim vitaj doma :grinning: , ako sa mate? :slight_smile:
30. jan 2010 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok