Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
30. jan 2010

a toto ...http://www.babybazar.sk/detail.php?id=1333090....a skoncili sme s nakupovanim ,mame vsetko

traktor
30. jan 2010

ahoj in..ty si sikovnica...jaj aj ja kuknem ci mam vsetko ok 😀

lucim
30. jan 2010

traky krasnucke, fakt super. 🙂

traktor
30. jan 2010

lucim som spokojna aj cena sa dal zjednat...a potrebovali sme..lebo vsetko nam je uz male...uz teraz fakt kupujem len ked nam treba....lebo zbytocne vela aj tak nevynosi, velmi rychlo rastie...

lucim
30. jan 2010

aj ja som zase musela vyradovat veeela malych veci. este ze uz mame tie vacsie doma. 🙂

inneska
30. jan 2010

pozberané, len ideme ešte nakojo..furtom nespíme..

lucim
30. jan 2010

idem do vane ,paaaaa, sladke snicky 😵

traktor
30. jan 2010

no mne sa toho tiez riadne nazbieralo..az je mi to luto, niektore len raz oblecene....a verim, ze to nove, tiez pride skoro....aj ked za jednou cipkou cakam tyzden...to je odtial z kona...uz stracam trpezlivost..ked ja hned poslem peniaze ocakavam to aj z druhej strany...a aj ked nie hned tak aspon napisem kedy to odoslem......in mas nocneho ftacika..ten erik je asi fakt na baterky.. 🙂

traktor
30. jan 2010

paaa lucim 😵

inneska
30. jan 2010

tak ešte som aj vešala prádlo...

a veselo sa hráme s nohou od hrazdičky 😀

traky...si presedlala na snoopyho 😀 mne mama povedala, aby som niečo erikovi vybrala, že mi dá peniaze...a to bude mať k meninkám 🙂 asi zoberiem toto http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7537043

inneska
30. jan 2010

chcem pre neho nejaké nohavky a bundu..a tiež nechcem moc kupovať, bo sa nevynosí..tiež máme skúsenosť, že kopec vecí bolo oblečené raz alebo vôbec...

traktor
30. jan 2010

in krasne je to 😵 ..a ty toho tolko stihas 😀 , vy ste ako vidim z erickom nocne vtaky, obaja...a cez den ti spinka?

inneska
30. jan 2010

cez deň mi spí tak 3x po hodinke, v priemere..niekedy viac, niekedy menej...ale aspoň že sa prehrá...že mi neplače..sem tam mrnčí, ale to skôr býva od zubov..

tak ideme zhasnúť a spať...všetcia...dobrú nocku prajeme 😵

ani3012
31. jan 2010

nedeľa

k 31. sa nám nikto nenarodil 😒 ale máme tu aspoň meninky:

Meniny oslavuje: Emil, Emilián, Emiliána
Meniny oslavuje v ČR: Marika, Spytihněv (to je meno,čo? 😀 )

Kalendárium:

Medzinárodný deň bez internetu
(pripomína sa od 2001)

Svetový deň lepry
(Svetová zdravotnícka organizácia – WHO, pripomína sa od 1953)

Pred 48 rokmi zomrel Vlasta Burian 😔

Včera ste spomínali zuby a mne sa snívalo,že Evulka mala až dva 😀 dole jedničky už skoro polovicu vonku. A tiež má nejaké zvláštne obdobie,že nechce byť sama.Dokonca, keď som ju dala spinkať,tak som sa musela rozprávať s Patrikom a zaspala ( tomu sa spať nechcelo,tak bol strašne rád)

no a ešte hodím nejaký ftipný text:
😀 😀 😀
Večerné kurzy pre mužov v. r. 2010 😕

Ako zalievať kvety za oknom. Prezentácia a diapozitívy.

Toaletný papier. Rastie sám od seba v držiaku? Diskusia pri okrúhlom stole.

Dá sa pri močení vyhnúť mokrej podlahe? Skupinové cvičenie.

Základné rozdiely medzi podlahou a košom na špinavú bielizeň. Počítačová prezentácia.

Neumytý riad. Doletí sám po večeri do drezu? Videoprojekcie s príkladmi.

Ukryť ovládač, alebo nechať i ostatných, aby ho používali? Nemoderovaná diskusia.

Klúče od auta a iné drobnosti. Ako hľadať stratené veci bez jačania a obracania domu hore nohami. Otvorené fórum.

Zdravoveda. To, že partnerke prinesieme kvety, nemá negatívny vplyv na naše zdravie. Meditácia.

Ako sa stať ideálnym spoločníkom pri nákupoch a pri tom, keď žena riadi auto. Relaxačné techniky, dychové cvičenia.

Ozajstní muži sa opýtajú na cestu, keď zablúdia. Svedecké výpovede.

Ako bojovať so zakrpatením mozgu a zapamätať si manželkine narodeniny a výročie svadby. Šoková terapia.

ani3012
31. jan 2010
traktor
31. jan 2010

dobre rano, ani nepocula som, ale chcela...

traktor
31. jan 2010

tu byvam ..teraz je to zasnezena krajina 😀 ...https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

ani3012
31. jan 2010

tak to je krásne 😵 😵 😵 😵 toľko snehu ..krásny...biely.... 🙂
My máme tu na Záhorí väčšinou už len žltý sneh 😝

traktor
31. jan 2010

asni tak ti zabalim a poslem , chces? 😀 😀 😀 ...u nas stale sneziiii mameho dost... 😉

ani3012
31. jan 2010

ja radšej teplo 😵

laurajana
31. jan 2010

ahojte babuľky, posielame ani - biely sneh 😉 😉 🙂 😀 https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

aj tu sneží nestíhame odhadzovať sneh, som zvedavá ako sa v stredu pôjde do LV 😖

laurajana
31. jan 2010

niekto nás tu včera inšpiroval 😀 http://www.albumsmisku.cz/440499/

laurajana
31. jan 2010

to bola spomienkova a teraz Laurinka...dakujeme babenky...sem tak sa tak nudim, ze stiham pri dvoch detoch 😀 http://www.albumsmisku.cz/439765/

samayka
31. jan 2010

ahojte maminky

v prvom rade ahooooj lucim - teda ahoooj že už si doma 🙂 dobre bolo doma?? to je ťažké keď má niekto doma dva krát, že? a maťulko je šikovníííík - presne takými kotúlmi začala eluš - kotúlalo sa mi to po celej obývačke a šem-ťam mrkla aj do kuchyne, ale tam studená dlažba, tak som ju pratala vždy nazad... a netrvalo ani dva týždne a už sme plazúň, tak sa máte na čo tešiť 🙂))

juj čo sa dnes stalo, boli sme s drahým a najdrahšou na nákup a keď sme sa vracali domov, miško zobral sýkorku v sedačke a nákup. ešte som mu hovorila že nech mi podá nejakú tašku, nech nenesie všetko sám... ale on je taký tatuško, že mne nechal klúče aby som otvárala. a keď sme prichádzali do vchodu, otvorila som a keď vošiel dnu, nejaký múúúúdry posunul rohož ( takú velikú čo máme vo vchode ) úplne inak ako má byť a zostalo tam len mokro a klzko.. a on sa chúďa moje natiahol a padol. ešte sa stihol zvrtnúť tak aby nepadol na elušku ale sedačka buchla na zem a ona sa len zlakla... on zakričal a to sa zlakla ešte viac a tak spustila plač. našťastie sa rýchlo upokojila a on sa pozbieral... a keď už boli obaja kludní, tak som sa rozklepala a rozplakala ja... keď som si predstavila čo by bolo keby padol na ňu... alebo keby sa mu niečo stalo... aj tak má kosti a kĺby také všelijaké... ale našťastie sme všetci of kej... ale zabila by som toho čo tam s tou rohožou stále čaruje... dement, nech sa on natiahne...

laurajana
31. jan 2010

som mala trošku čaj pokukala som albumčeky...maminy vy máte krásne ratolesti, rastiete ako z vody a tej radosti čo nám robia, že? Krásnučké ste rovnako maminy ako detičky...veľa zdravíčka a radosti

samy...hlupák jeden s tou rohožou...no to by si sa nastrážila pri dverách, aby to stále niekto neposunul, že? Zbytočné sa Ti aj rozčulovať...hlavné je že sa nič nestalo...

ani3012
31. jan 2010

hej samy už lem keď som to čítala a predstavila si to všetko,tak mi idú slzy do očí 😢

laurajana : krásny albumček,len tie komentáre niesu dobre vidieť.A na niektorých fotkách mi pripomínaš mňa 😀

laurajana
31. jan 2010

ani ...o komentare nejde, to je nepodstatne ved som to robila len pre samu seba...mne to staci 😝 a ako Ti pripominam Teba?

gabrielkabj
31. jan 2010

debko rohožkový trapko ........................ 😠

lucim
31. jan 2010

ahojte srdiecka 🙂
vase albumy smieskov si nekuknem, neskutocne dlho mi to natahuje, na to nemam trpezlivost, ani bajty, ale urcite su uzasne. 🙂

samyyyyy dakujeme za pozdrav a ano, vsade dobre , vsade doma 😀
a chuudatko tvoj drahy, musi mat modrinky, 😒 ale je to spravny otec, pada tak, aby sa eluske neublizilo. 😉
ja som tiez raz spadla s matkom na rukach, ked som isla od auta domov, zacalo byt smyklavo - a som sa stihla zvrtnut tak, ze ja sole, matko hore, on spal, a ani sa nezobudil, ja som si trosku klepla laket.

matko sa vratil so starych kolaji, zas nam vecer robi spolocnost.

inneska
31. jan 2010

babulky....dnes som ako koooooň uťahaná...som bola na zumbe 😎 už po 5 minutách som myslela, že tam dušu vyplujem(kondička nulová 😝 )ale inak super..dalšiu nedelu ideme k svokrovcom,ale tú dalšiu si pôjdem trsnúť zase..
a trochu som sa bála, ako mm zlvádne erika..ale šli sme k známym, tak bol tam a my baby sme šli trsať...tak sa chlapi starali o deti..známy má 2roč. bambulu..tak 3 hodinky boli sami, ale zvládli to ... obaja prežili 😀

samy...no škoda slov, ešteže to dopadlo tak ako to dopadlo a mm a eli sú v poriadku 🙂

jani..superné albumčeky 😵 😵

lu..ani my nespíme 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre