Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

blani2
2. feb 2010

Ani, ty jsou frajerské 🙂 parádní kup!

Majkas, Kubík má podobný "problém". Je to takový můj stihoman. Někdy mu stačí, když ležím vedle něj, ale většinou musíme něco podnikat společně. Běda, jak se mu schovám za roh! V tomto období vítám náš pidi byt, který má všechny místnosti v jedné lajně. Když musím na wc, tak zpívám, jako o život. Když nejdu vidět, musím jíst slyšet. Ale už jsem nechala toho, že když usne, tak běhat a uklízet. Jakmile Kubík usne a mně běží čas..., tak rychle uvařit kafe, vzit časák a nožky hore.

traktor
2. feb 2010

...a oslavencom gratulujem a ERICKOVI posielame velke cmuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuk 😵 😵 😵

blani2
2. feb 2010

Traky, to je rychlootužování, vy byste mohli do bazénku -5st. 🙂

traktor
2. feb 2010

blani to je u nas na dvore...a matkovi by nevadilo , keby bol aj holy...doma je bezne len v plienocke...no aspon usetrime na prasku, kto by vecne pral tie uslintane tricka 😀 😀 😀

ani3012
2. feb 2010

jaký macko-Maťko 😵 😵 😵

traktor
2. feb 2010
traktor
2. feb 2010

ani ...ty mas teda sny...ti poviem...tak pred spanim vypisat, umyt, rozpravku a dobru noc...nech nemas nocne mory 😉

ani3012
2. feb 2010

viíš? To ma nenapadlo.Čítam takú knihu http://www.martinus.sk/?uItem=5610
tak preto si to moje podvedomie urobilo svoje 😠 😀

ani3012
2. feb 2010

pošodené ID videa...nedá sa mi to prehrať 😒

ani3012
2. feb 2010

ty kokso! Veď on sa ti o chvíľku postaví ! 😎

ani3012
2. feb 2010

http://www.youtube.com/user/ani301203
tak aj ja sa chcem pochváliť 🙂

blani2
2. feb 2010

Matýsek a Evička jsou stráááášně šikovní!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵

majkas
2. feb 2010

kuki,

tak som si z teba blani zobrala prikladm v kuchyni je furt bordel, ale zato mejly vybavene 😀
a este som nahadzala so pracky aby sa nepovedala a napapala sa.

inac dostali sme na vianky parny hrniec, a vam poviem ze je to super vecicka. rozdiel v chuti varnej mrkvy a mrkvy pripravenej na par je neuveritelny. a super sa v tom robi ryza, konecne mi spadol kamen zo srdca ze sa mi rozvari alebo nedovari alebo ze dam vela oleja a bude mastna. tu ide len voda a ryza a priapdne koreniny. dneska som robila bez, lebo chcem dat aj tami na obedik

a traky, matko je super macik a velky sikovnik, fakt jak ani pise uz to dlho nepotrva a bude stat na svojich bez pomoci 🙂

ani aj evicka je sikulka, uvidis odteraz uz len na brusku bude a odtiel to uz nema daleko k plazeniu alebo stvornozkovaniu 😉

majkas
2. feb 2010

ja pisem fakt jak tatar, uz si o mne musite mysliet ze som dyslekticka jak mi furt vypadavaju a preskakuju pismenka... Ci, a co ked fakt som a ani o tom neviem???? 😅 😅 😅

laurajana
2. feb 2010

ani 😉 neboj veď ja viem, že nás ľúbite rovnako 😉

laurajana
2. feb 2010

ani krasne a sikovne deticky-krasne kukadla 🙂

traktor
2. feb 2010

dakujem 😵 a viete co je najlepsie...ze ja som som to tu dala, ze ako sa zvykne matko hrat nahy...a nie preto , ze vstava 😀 ...a to si nikto nevsimol... 😀

lucia32
2. feb 2010

Řidič nákladního auta jede v dešti a veze náklad bowlingových
> koulí.
> Na krajnici vidí stát dva rómy, tak se mu jich zželí a
> nechá je nastoupit pod podmínkou, že si vylezou na korbu a tam ani
> >> nemuknou.
> Za chvíli náklaďák zastaví příslušník a ptá se kam
> >> řidč jede. Ten odpoví, že do Rakouska.
> Příslušník jde dozadu, podívat se na korbu a jak
> >> odhrne plachtu zkoprní,přiběhne k řidiči a rychle na něj drmolí.
> "Okamžitě nastartujte a jeďte co nejrychleji, ať jste co
> Nejdříve zastátní hranicí!"
> Řidič na to dupne a jede co to motor dá.
> Příslušník volá přes operační středisko:
> "Všem jednotkám.Ke státní hranici jede vysokou
> >> rychlostí řidič bílého>Iveca.
> Prosím nezastavovat a nechat volný průjezd.
> Veze náklad cikánských vajec a dva už se mu na korbě
> >> vylíhli."
>

ani3012
2. feb 2010

traky
ja som si všimla,že je nahatučký,ale neriešila som to.Veď sama si písala,že Matejko je otužilec 😀 Ja som len s nemým úžasom sledovala,či sa postaví 🙂

Luci a vieš čo sa stalo,keď pred pomocnou školou je veľa policajných áut?
ZRPŠ 😀

vinka
2. feb 2010

😀 😀 😀 Jáj baby čo ste sa na vtipkovanie dali? 😀 Ale som sa pobavila. 😀

pirinka
2. feb 2010

ahoooj 🙂

ani 😖 . Děsivé noční můry, fuj. To bych taky vylítla z postele a letěla k postýlce na kontrolu

traky; já si všimla naháčka a zrovna jsem se tě chtěla zeptat kolik máte doma stupňů? Asi začneme Esterku otužovat 😅

majki; naše malá je teď přesně siamský dvojčátko 🙂 . Hraje si sama, ale většinou radši když jsem u ní a jakmile odejdu, tak okamžitě spustí vlnu výčitek 🙂 . Jakou značku máš toho parního hrnce? Trvá to vaření v něm dýl než na plotně?

jajona
2. feb 2010

Zdravíme všetkých,

oslávencom výmesačníkovým aj meninkovému oslávencovi Erikovi prajeme všetko dobré.

Nás chytili také hnusné sople, tak len odsávame a sme umrnčaný. Asi horné zúbky to budú mať za následok. Natierame Mundisalom a mám pocit, že celkom fajn pomáha.
Veľmi som nestihla počítkať, ale videla som fotky Trakynho Maťka - krásnunký snehuliačik 😵

traktor
2. feb 2010

pirinka tak mame tak19-20 stupnov v izbach 😉 ...jajona dakujem za spiceho snehuliacika 🙂 a nech ste cim skor fit 😉 ....matko je dnes cely den len na mliecku, ine total odmieta ale uz mame vsetky 3 vrchne zubky...objavuju sa dalsie, tiez vrchne...tak to pripisujem tomu...a som zvedava kedy sa ukaze prvy dolny zubok... 😕

jajona
2. feb 2010

traky: tak to ste riadni otužilci. no mne by bola zima 😅

traktor
2. feb 2010

ja som tiez taka babušiačka...ale co mam robit, ked vsetkym naokolo je teplo 🙂 ...v tomto sa teda ani jedno dieta na mna nepodalo....

pirinka
2. feb 2010

téda traky...to máme akorát na noc, abysme měli zimu na spaní 😅 . Maťko je šikulka otužilej, toho jen tak nějaký soplíky nepřekvapí 😉

ani3012
2. feb 2010

Matej je extra! On neberie obyčajné nádchy ale 5 a 6 chorobu či ktorá to bola 😀

majkas
2. feb 2010

ahojki,

sorry ze som tak zdrhla naobed, ale Tami sa zobudla a potom sa vybil notebook a uz sa mi to nechceo cele startovat. ale vela ste toho nepopisali 🙂

piri mame phillips tento http://www.tpd.sk/katalog/drobne-spotrebice/pri...
a co sa tyka casu, je k tomu taka tabulka ze aku potravinu ako dlho ale v priemere napr tu ryzu som robila 35 min, zemiaciky sa spravia tiez asi za pol hodku (zavisi to aj od mnozstva ktore tam das), zeleninke to trva trosku menej
robili sme aj lososa, ale uz si nepametam ako dlho, ale to uz asi nikdy viac - nie zeby zle chutil, bol vyborny, ale z neho zliezol tuk jak to odkvapkavalo v tej pare a zapchal sa takmer do kazdej dierky v tej miske. no a umyvaj to potom 😀

traky ze 19-20 stupnov a naholo? 😅 tak to su teda riadni otuzilci tie tvoje detvaky 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre