• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
joooooj baby tak sa tesim, mala je uzasna, spi 3x za den a prespava celu noc uz vyse tyzdna :grinning:
tak je jasne ze sa nam rychlo zadarilo :slight_smile: ale to uz skor.... som v cca 10tt a byva mi zle o trochu menej ako pri Laurinke:slight_smile:
3. feb 2010 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
3. feb 2010 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeej, to mi je novinka, gratulujeeeeem lennicckaaaaaaaaaaaaaa a fazulinke v brusku zelam krasny zdravy rast a maminke pohodku. juuuuj, parada.

a coze nam to admiky zlate zmazali? my sme tu mali povodnu temu? :wink: ale upratovat treba. :slight_smile:

z robotky som vam nestihla mavat, mali sme co robit. zato mame nove foto, idem prisupnut.

vsetkym zelame zdravicko a bez nehod.

a jarke raonkovej - teda hlavne sarinke gratulko k serblikovaniu.
3. feb 2010 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leniccke gratulka k tehulkovaniu :wink:
Lucim ahojky :wink: bola tam nejaká súťaž :slight_smile:
3. feb 2010 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lu caaaauuu ... uz zmensujem foto :slight_smile:
sutaz necem. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. feb 2010 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
3. feb 2010 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kraaaasne fotky...az vam zavidim tu vodu...ale v dobrom :dizzy_face:
3. feb 2010 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, já jen hellou skok :slight_smile:

Véééélká gratulace Leničce k těhuuuu :dizzy_face: ať mimi krásně roste

Taky jsem se pobavila nad čokoládovém Matýskovi :grinning:
A krásné fotečky Erička. To je plaváček. A má tu nejúžasnější maminu. Posíláme pofoukání na nožku :slight_smile:
3. feb 2010 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inn jeeeeeeeeej, maly technik, plavec, kukadla ma fakt uzasne , a v tom bazene si to uziva. :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:

a nase 3 dnesne fotecky :slight_smile: http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vReferer=&vImageID=3767021#navigator
3. feb 2010 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj blani, kubickovi pusku :slight_smile:

trakyyyyy ajooooj mojaaaaa :slight_smile:
3. feb 2010 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj luciiiiiiim, krasny matej, krasne svaly :grinning: ...uzasny je :dizzy_face: :dizzy_face: to co papal?...no a na konci frajer ako vzdy....
3. feb 2010 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj blani...no vies cokoladovy matko...co dodat...chutilo mu statocne...a nebojovala som...asi by som prehrala :grinning:
3. feb 2010 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky taky mix vselicoho :slight_smile: kuriatkovozeleninovy prikrm s rezancami, a kedze to bolo nejake riedke, tak zahusteny kasou a neskutocne mu to chutilo :grinning: ze svaly hehehe ... ale to vybehame, ci vylozime? . :grinning:
3. feb 2010 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7643954 a aha aku vestu som nasla k snoopyho suprave, najlepsia je ta cena..uz je nasa :grinning: ..este tak zelene tenisky...lucim poziciame od vas? :grinning: :grinning: poradte kde kupit ...
3. feb 2010 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak - prave robim jogurt s umeleho HA mlieka - som zvedava, ci sa podari . :slight_smile: vcera mi matko slohol kelimok od jogurtu a keby mu jazycek dociahol, tak aj dno pooblizuje. :slight_smile: tak mu robim jeho vlastny. a HA je fakt trosku horkaste.
3. feb 2010 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
naco vybehat vsak je chutny...co ma byt jak palica? :wink: pravy slovensky chlap :slight_smile:
3. feb 2010 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky ja som dodavatela tych tenisiek hladala ... a nasla tu v senici - skus si vygooglit Gmini -- pozicali by sme, ale su nase najoblubenejsie, najlepsie sa obuvaju a najdlhsie vydrzia, kym ich neskopne (vcera sa to naucil - paticka o paticku a bota je prec. ) :grinning:
vyyyborna vesticka aj cena , ja som objednala zase snoopy siltovku, uz sme jednu mali, bude zase, ta kocka mala 2. :slight_smile:
3. feb 2010 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nasmu velmi chutia jogurty...a teraz najviac biely...to je u nas 1...na ten nema nic..ten ked vidi, skoci a z ruciek nepusti...
3. feb 2010 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Matýsek Lucimčin jak si dává :grinning: :grinning: Luci, koukám, že jsi mu nechala správný umyvatelný "oděv". Jaký spokojený, co furt řešit špinavé oblečko, tak se to má dělat...:slight_smile: no a oblečení hmmmm fešááák :wink: taky posíláme cmuk a zaroveň přejem dobrooou noc
3. feb 2010 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky ja viem ze uz davas jogurtiky, evidujem to a aj ze miuska pisala, ze sa chysta robit jogurt zo sunaru, tak som sa zmobilizovala k aktivite. :stuck_out_tongue_closed_eyes: bola som sa na to kuk ... a pracuje to, zeby sa podaril? uvidime rano.
3. feb 2010 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nam kazala dokyna ze treba a najlepsie ze zo zivou kulturou..ci jak..tak davame a chuti...doma som neskusala, ked sa ti podari vyskusam.. :wink:
3. feb 2010 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blani zlatinko dakujeme a aj tebe zelame sladke snicky - a mas pravdu, tento odev sa najlepsie umyva :grinning: zvazovali sme neopren, ale toto nam pripadalo lacnejsie :grinning:

matko tie masovo-zeleninove papa vacsinou tak bez zaujmu, tak som ho nechala sameho nech si riadi papanie. :grinning:
3. feb 2010 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blani dobru noc...
3. feb 2010 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky od kolkych mesiacov uz mam matkovi davat ozajstne topanocky a nie capacky? (s poriadnou podrazkou? )
3. feb 2010 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak uz vidis ze vie pevne stat, ked robi krociky...pretoze ked bude v capackach tak sa mu bude krivit nozicka....a ked si doma tak je fajn ked chodi naboso...v lete aj vonku.... :wink:
3. feb 2010 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
že sa do toho montujem ... nie je to odvtedy odkedy sa dieťa samo stavia ..robí kroky?
3. feb 2010 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traki :grinning: :grinning: :grinning: .. sme sa dohodli? :wink:
Ja dávam malej papučky - nech má pevné státie .... :slight_smile:
3. feb 2010 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, dakujem za odpovede, skusene maminy, takze kym nebude poriadne chodit , tak este capacky, aj na tie jeho pokusy o statie. ak som to spravne pochopila. :slight_smile:
3. feb 2010 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
... som tu nebola ... slnečnica ešte nespí ...
...aháá ... som si zbežne kuki link :wink:
3. feb 2010 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok