Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
3. feb 2010

ano spravne si to pochopila 🙂

lucim
3. feb 2010

ja hladam po nete capacky ... ale aj tak najviac doverihodnejsie vyzraju liliputi.
http://www.liliputi.sk/index.php?option=com_vir...
aj pre traky zelene tam su, mne sa pacia tie sportove bezove (k dnesnemu oblecku na foto by sa hodili 😝) ale lacne to nie je ... a tusim som ich niekde videla o kusok lacnejsie ... aha tu http://www.anjelikobchod.sk/index.php?cPath=364 🙂

lucim
3. feb 2010

a tak teda - sa musim spytat - co tenisky- vyzeraju ako ozajstne, len zmensene - jedny mame , aj ani teraz vyaukciovala nadherne. to uz su predsa pevne topanky ... je ci nie je to vhodne?

traktor
3. feb 2010

lucim tenisky nosi aj mtko, su v kociari, nechodi v nich...len taka ozdoba....a pred chladom....doma je vecsinou bosi...v teniskach sa len frajerime....este to nie je o chodeni...

lucim
3. feb 2010

traky ok, ja ich tiez davam len ako ochranu pred chladom - frajerinka na sedenie - a potom ho trebars v robote prezuvam do papuciek 🙂 tak ta intuicia ma dobre naviedla. 🙂

traktor
3. feb 2010

na ozajstne chodenie si este chvilku pockame...a tie liliputi mi pridu zbytocne predrazene, su krasne ale...radsej si pockam na normalnu pevnu obuv...

lucim
3. feb 2010

traky nasla som ti zelene, ale su ine ako tie nase http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...

traktor
3. feb 2010

tak nadnes koncim, dobru nocku lucim aj vsetkym co este nespia a sladke sny, papa 😵

traktor
3. feb 2010

lucim pekneee, babetkovo je aj u nas v meste, mam s tade aj deku....skocim kuknut vyskusame...a daka nizka cena...vsak fajn...

lucim
3. feb 2010

dobru nocku traky, pusku matkovi, aj tebeeeee 😵 😵 😵

traktor
3. feb 2010

cmuuuuuuuuuuuuuuk a uz tu ne som 😵

aspine
3. feb 2010

zdravim vas sovicky 😉

tak procitam co u vas noveho a chci poslat veeeelkou pusinku Erickovi na nozicku at se mu brzy uzdravi 😵 😵 Inn a ty se neobvinuj, protoze jsi super mama a pro Ericka bys udelala cokoliv na svete jako kazda z nas pro svoje zlaticka 😵

samy uff ty pady jsou fakt rychlovka....tak hlavne ze to dobre dopadlo a mala nakonec i cukrbliky delala 😵

nam se dneska stalo neco podobnyho 😒 ....mala byla v loznici na posteli a ja se oblikala....koukam na ni a tutututu nununu a ona najednou fik a letela z postele.....zachytila jsem ji v posledni chvili, ale uz byla na kolinkach na zemi 😨 no bylo to vo fous 😅 i kdyz se to nezda jsou hrozne rychli drobeckove nasi 😎

lucim matko mel gastronomicke orgie co? 😀 😀

jinak u nas celkem nic noveho.....mala je zlaticko 😵 papa vsechno co ji davam, smeje se na nas skoro porad a kazdy den ma nejaky novy ksichtik.....dneska zrovna zacala nafukovat tvaricky a krcit nosik 😵 😵 no proste bysme ji laskou sezrali 😀 😀

ani3012
4. feb 2010

Štvrtok

Nelly Anna má dnes už 7 mesiačikov 😵 😵 😵 😵
haasa..............4.7.........Nelly Anna

Lauruška je naše skoro najmladšie júlovčátko 😵 😵 😵 😵 😉
laurajana ........4.8........ Laura
Lauruška má dnes 6 mesiačikov-1/2 rôčka 🙂

Prajeme všetko najlepšie 🙂

Meniny oslavuje: Veronika, Nika, Verena, Verona
Meniny oslavuje v ČR: Jarmila, Gilberta

To meno Nika sa mi páči 😵

monr
4. feb 2010

gratulujem dnešným oslávencom
cmuki

lucim
4. feb 2010

dobre ranko, oslavenkyniam vsetko naj 🙂

nam dnes prisli ciapocky, su super, 🙂 len skoda, ze nam jednu zabudli poslat. aj zauctovat. tak mame 3, nie 4. 😒

monr
4. feb 2010

lucim ahoj

monr
4. feb 2010

čiapočiek nie je nikdy dosť 😉

monr
4. feb 2010

maťko je krásny bucko 😀

lucim
4. feb 2010

cau mon, mas pravdu, ale fakt, ja ciapky nenosim, tak som si to nikdy neuvedomila, ale je to uplne tak. na jesen sme z dvoch vyrastli a jednu stratili a zrazu neboli. do zbierky na jar mi chyba bezova, mame tmavohnedu, zelenu, modru, este pride biela snoopy siltka. a dakujeme. 🙂

lucim
4. feb 2010

a ako sa mate vy - kocky? 🙂

monr
4. feb 2010

ja som začala nosiť, v tých mrazoch, ale mám takú ako šatka, je to hrubé a uviaže sa.
a mišina s kikinou majú tak zo 5 každá

monr
4. feb 2010

máme sa fajne, sopíky už miške prešli, ešte budúci týždeň očnej. inak super.

monr
4. feb 2010

dneska robíš?

lucim
4. feb 2010

tie ocicka sa uz lepsia?
u nas zatial ok.
dnes idem do prace na nejaku pol druhu, mozno skor .

monr
4. feb 2010

očná to zvaľuje na zuby, ale má ísť na výter. stále ich má polepené. no čo už.
tak to každý deň skoro chodíš, pokiaľ je Maťko super, tak je dobre. Mňa už tiež volali, ale bez Mišky a to nechcem

lucia32
4. feb 2010

Dobré ránko 🙂

lucim
4. feb 2010

mon, to ma mrzi, ze tie ocka su stale take. 😕
tak sme si dali prikrm, a uz sme zahajili doobednajsi spanok.
ahoj lu, ako ? 🙂

lucia32
4. feb 2010

Ahoj lucim...papali sme a hráme sa...

lucia32
4. feb 2010

Dočítané...
Monr...tak ešte stále sa trápite? A ani prepichovanie kanálikov nepomohlo? Tak to máte fakt ťažké 😒

lucia32
4. feb 2010

Fotečky krásne, chválime šikovníčkov a pády nezávidíme ale ani nikomu neprajeme 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre