Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucia32
5. feb 2010

První lekce 

Manželka zrovna vystoupila ze sprchy a manžel se chystá sprchovat, když v tom zazní dole v hale zvonek. 
Manželka si přes sebe přehodí osušku a jde otevřít. 

Před dveřmi stojí soused Bob. Ještě dříve, než žena stačí otevřít ústa, Bob spustí: "Dám ti 800 dolarů, když si tu osušku na chvíli sundáš." 

Po krátkém rozmyšlení nechá žena osušku sklouznout a zůstane před Bobem jen v Evině rouše. 

Bob chvíli kouká, pak dá ženě 800 dolarů a odejde. 

"Kdo to byl?", ptá se manžel, když se žena vrátila. "Jenom Bob od vedle." "To je fajn, že přišel. 

Dal ti těch 800 dolarů, které mi visí?" 

Poučení: Existuje-li důležitá informace ohledně budoucích zisků, je lépe riskovat a akcionářům to sdělit včas. 

Zamezíte tím možnému nepříjemnému odhalení v budoucnosti. 

Druhá lekce 

Duchovní nabídl jeptišce svezení. Když nastupovala, odhalila na okamžik lýtko. 

Duchovního ten pohled tak vzrušil, že vzápětí téměř naboural. 
Když vyrovnal řízení a uklidnil se, položil opatrně jeptišce ruku na koleno. 

"Otče, pamatujete na žalm 129?", zeptala se s nevinným výrazem jeptiška. 

Duchovní ruku sundal. Ale po chvíli mu to nedalo a znovu ji položil jeptišce na koleno. 

Jeptiška se znovu zeptala: "Otče, pamatujete na žalm 129?" 

"Promiňte sestro, opravdu nevím, co se se mnou dnes děje," mumlal duchovní. 

Když přijeli do konventu, rozloučili se a duchovní spěchal nahlédnout do Bible. Nalistoval žalm  129 a čte: "Pokračujte v hledání. Nebojte se stoupat výše. Najdete štěstí." 

Poučení: Nemáte-li ve své profesi hluboké znalosti, můžete propást skvělou příležitost. 

Třetí lekce 

Prodavač, pokladní a jejich šéf jdou společně na oběd. 

Cestou najdou starou lampu a když ji začnou otírat, objeví se džin: 

"Splním každému jedno přání," hřímá. 

"Prvnímu mně, prvnímu mně, volají prodavač s pokladní." 

"Přejte si," vyzve je džin. 

"Chtěl bych být na Bahamách, řídit rychlý sportovní člun a nemít žádné starosti," říká prodavač. Puf - a prodavač je pryč. 

"Chtěla bych se opalovat na Havaji se svým milým, nechat si dělat masáž a po ruce mít neustálý přísun pina coladas.", 

říká prodavačka. Puf - a prodavačka je pryč. 

"Tak jste na řadě, ", obrátí se džin na manažera. 

"Chci ty dva zpátky než skončí polední přestávka," říká manažer. 

Poučení: Nechte svého šéfa, ať mluví první. 

Čtvrtá lekce 

Ve větvích stromu seděla vrána a nedělala vůbec nic. Přišel k ní zajíc a ptá se: "Co děláš?" 

"Jen tak sedím a koukám." 

"Mohu si sednout také?" 

"Ale jistě, proč ne." 

A tak si zajíc sedl pod strom. Vtom se objevila liška, zajíce chytila a snědla. 

Poučení: Abyste mohli sedět a nic nedělat, musíte sedět hodně vysoko. 

Pátá lekce 

Svěřuje se krocan býkovi. "Moc bych si přál, abych měl tolik síly, že bych dokázal vyletět až na vršek toho stromu." 

"Možná bych měl pro tebe radu," říká býk. 

"Když budeš denně hrabat v mých výkalech a zobat z nich zrníčka, brzy se posílíš a pak to třeba dokážeš. 

Je v tom velká výživná hodnota." 

Po několika dnech této stravy krocan zjistil, že má dostatek síly vyletět na nejnižší větev. 

Po dalších několika dnech se mu podařilo dostat se výše a ještě výše, až nakonec opravdy vyletěl až na vrcholek stromu. 

Krátce nato jej tam spatřil lovec a krocana sestřelil. 

Poučení: Občas se vám podaří dostat se na vrchol za hovno, ale pamatujte, že to hovno vás tam neudrží.  

 
Šestá lekce 

Na lodi se plaví medvěd, myš a žába. Medvěd si zpívá, ale žábě se to nelíbí a strašně medvědovi vynadá. 

Medvěd ji ignoruje. Myš se jen dívá a když vidí, že medvěd nepřestal zpívat, vynadá mu také. 

Medvěd se naštve a myš i žábu hodí do vody. 

Ve vodě se ptá žába myši: umíš plavat? Ne, pláče topící se myš. 

Tak proč nadáváš medvědovi? 

 
Poučení: když si kolega dovoluje na nadřízeného, neznamená to, že si to můžeš dovolit i  ty.

traktor
5. feb 2010

ani nepojde ..take flaky poznam..to je zazrate ....normalne to vidno...len slepy by nevidel..triko svetlomodre a biele rukavy a na prednom diely 2 flaky a na rukavoch viac...a oranzove je normalne sprate...ze nie oranzove...ale...handra..akurat obrazok je uzasny.. 😀 ...jej napisem nech mi poukaze peniaze spet...balicek jej vratim , hoc aj postu zaplatim...ved predsa nevyhodim 14 eur von oknom.....a radsej mu kupim jedno uplne nove,...

traktor
5. feb 2010

a co ma zarazilo, ma nenormalne vela dobrych hodnoteni...tak som myslela...le uz ani hodnotenie nie je zaruka...

traktor
5. feb 2010

lucia 32 tu si?

ani3012
5. feb 2010

jéj luci super !
traky ved ukáž, od koho to máš

traktor
5. feb 2010
lucia32
5. feb 2010

Som tu, len som čítala a kukala vaše videjka a pomaly mi načítava net 😝

traktor
5. feb 2010

hodim ti ip

lucia32
5. feb 2010

mne tiež dnes písala mamička, že pri balení si všimla 2 malé namodralé fliačiky na ružovej kapucke, ale že ich ani nevidno, určite pôjde vyprať,, ale že mi pribalila 2 darčeky a keby že som to nechcela, tak mám vrátiť, vráti peniažky...no som zvedavá...včera to poslala

traktor
5. feb 2010

vies ked upozorni tak je super..ale mne doslova napise ze super stav, ziadne flaky....lebo som chcela spustit cenu a ona v ziadnom pripade nesuhlasila lebo ten 100 percentny stav....tak ako 100 percentna handra na okna tak to beriem...

traktor
5. feb 2010

tak mi odpisala, ze ju to mrzi, ze tricka vyprala a vyzehlila jej mama 😅 a nech poslem nazad a peniazky mi vrati..

lucia32
5. feb 2010

Ešteže tak 😝

ani3012
5. feb 2010

traky tak kukám,že je z Modry,tak keby niečo 😠 😉

traktor
5. feb 2010

ani budes moj bodigard..../ citaj ako pisem 😀 😀 😀 😀

ani3012
5. feb 2010

ja s tým problém nemám 😀

mata1976
5. feb 2010

ahojte, traki tak to je smutne ze aj taketo predavajuce sa najdu, tiez robim MMB a este sa mi nestalo ze by niekto nebol spokojny s tovarom. Nechapem ako si niekto moze dat zaplatit za vec a ked pridu prasule na ucet tak 'nahodou' si predavajuca vsimne flaky. Aj tie ceny co tam ma ta mamina z Modry su prehnane-nosene komplety za 15-16eur, ved za to sa daju kupit nove... 😠 😠 😠

lucia32
5. feb 2010

Maťka ahoj...a čo dobré predávaš na MMB...urobíme biznis? 😀 Inak stretko sa blíži...už sa tešíme 🙂

ani3012
5. feb 2010

baby,tak ešte raz...kedy je to stretko? 😅 si musím zapísať do kalendára

mata1976
5. feb 2010

ahoh lucia, vacsinou vecicky po mojej malej, ale najdu sa tam aj pre vacsie deti, predtym som to robila dost intenzivne, zacali sme to spolu s kamoskou ked som bola este v Londyne (vsetko je odtial, resp. z USA) no teraz uz nemam tolko casu a libra klesla takze sa to uz velmi neoplati 😉

ved pozri tu:
http://www.mimibazar.sk/bazar.php?user=15101

ani3012
5. feb 2010

mati, maš naozaj krásne veci aj celkom dobré ceny k nim 😉

lucia32
5. feb 2010

No niekedy to muselo fičať, ked bola libra 60 Sk 😀
Stretko je 18. apríla o 14.00 hod v centre...Aida 😉

mata1976
5. feb 2010

ani, dakujem skoda len ze ich musim predat, bude mi za nimi luto lebo su to veci nenosene (vacsina z nich) akurat som odtrhla vysacku a sup pekne do skrine (hlavne tie moje kedze som dufala ze raz do nich schudnem no akosi sa mi nedari 🙂 ). Nemohla som to tam napisat (ze su nove) lebo by mi stopli ucet...

na stretko sa tesime...

mata1976
5. feb 2010

baby co varite dnes na obed? Emmka ma kuracie masko so zemiacikom, mrkvou a pastrnakom. Pre manzela robim filety pangasius a pecene zemiaky, mnam 😵

lucim
5. feb 2010

hooohoohooooo nikde nikto?
ja by som - my by sme - s matkom mali ist do blavy na oslavu, ale matko zaspal a vraj su niektore cesty neprejazdne .... tak cakame, co bude. zbaleni uz sme.

lucia32
5. feb 2010

ja nakukujem...ale som už tiež na ceste domov 🙂

lucim
5. feb 2010

cau luuuuuu 🙂

samayka
5. feb 2010

caute lucinky 🙂

teeeda tu je dnes mrtvo... hm hm hm..

a my máme novinúúúú... my už patríme medzi šelmy zubatééé!!! dnes som natrafila na čosi ostré v tlamičke 🙂)) ukázať sa zatial neukázal, lebo sýkorka si také poklady stráži, ale cítiť ho veru už je 🙂))

ani3012
5. feb 2010

gratulka k zúbku ! Tak už aj Eluška sa odtrhla z klubu bezzubých,hmmm? 😀

samayka
5. feb 2010

no aspoň v jednom klube nezostávame až do samého konca 🙂))))

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre