Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
6. feb 2010

traky uuupsssss vcerajsie video ... proste, stava sa 😖

samy eluuussinke zubadlinke gratulujeme, 🙂 my sme este v klube, ale citim tam cosi a matko si nechce dat kuknut.

lucim
6. feb 2010

ozi dobruuuu, k umyvacke gratulko tiez, vyborna pomoc. 🙂 a ten link s izbickami, super. 🙂

zmurkaz
6. feb 2010

Ahojky babulky ... malá ešte nespí ... je ufňučko ... bo by aj chcela .... aj nechce 😠 😖 😎 😅 🙄

..taká otázočka .... koľko stojí obyč. bodynko ... ale nie v tescu... v obchode? 😅

lucim
6. feb 2010

cau zmur, ak najdes akciu, tak aj 2,50 - dnes som kukala kratke v c&a, aj za 8 byvaju ....
zuzanecku zdravime, my este hojdame kresielko .teda matko. sedi tu vedla mna na zemi. uz si prekontrolval vsetky hracky, aj nove.

katica5
6. feb 2010

Ahojte
zmurkaz ja som v c&a kupovala za cca 2,90€ a v normalnom obchode ma to stalo nieco okolo 5€

lucia32
6. feb 2010

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...
mi to nedalo...nekonečne na nervy, blbne net...idem fakt haji...pusinka 😲

zmurkaz
6. feb 2010

dík ... tá moja je jak pytel bĺch 😠 ...keď ju dám na zem tak ju riťuša páli sa zdvíhať .. a potom je nešťastná, že jej to nejte .... a v postielke tiež dlho na riťke nevydrží... a to sa bojím, že si vytlče tie nevyjdené zuby 🙄

lucim
6. feb 2010

lu, uz som ich videla, pochvalene vyssie 😀
cau kati. 😉

zmurkaz
6. feb 2010

Ahojte ... katica a lucka .... tie tvoje kočky sú krásne babulky 😵 😵 😵 ..Nataly má nádherné podkolienky 😵 a triko máme aj my .... ale nám je ešte veľké 😀 😀 😀

lucia32
6. feb 2010

Lucimečka dakujeme...sú sestry, ale zrejme každá iná, malá bije na mladého...syna 😉
zmurka, katica 😉

lucim
6. feb 2010

zmur, matko sa tu kotula ,a ked je na bruchu tak nechcee byt, ale je ako taky cervik, hybe sa na vsetky strany ...
idem ho skusit ulozit, vratim sa.

lucia32
6. feb 2010

žmur diki...to sú ponožky 😀 a triko sme dostali 🙂

zmurkaz
6. feb 2010

tak ich má pekné 😉

lucim
6. feb 2010

uz som tu, matyskovi sa konecne tie baterky vybili. 🙂

lucim
6. feb 2010

dnes sme z blavy isli cez zahorie - 2ma autami - mm prvy a my s matkom za nim - a fakt som take este nevidela -na niektorych miestach zaveje niekolko metrov vysoke, odseknute frezou, aby aspon 1 auto preslo, a to bol naviaty smeh z poli, skoda, ze som to nemohla fotit, zaujimavy zaber by bol, ked z tej steny snehovej trcal iba koncek znacky autobusovej zastavky - snad pri nej nestal nejaky cestujuci pod tym snehom. 🙂

zmurkaz
6. feb 2010

aj my zaspávame ... 😵 😵 😵

lucim
6. feb 2010

zmur hajiiii hajiiii zuzicka, zavry svoje ocicka 😵
matko sa vyspal v aute, hadam by som nechcela, aby pokracoval doma v posteli, ked bol oddychnuty. 🙂 zuzanka cez den viac spinkala ?

lucim
6. feb 2010

fuj, zase hrubka , sorry 😢

zmurkaz
6. feb 2010

no boli sme dnes na 18:00 v kostolíku a cca 19:10 mi zaspala po ceste domov 😠

traktor
6. feb 2010

ahojte nocne slniecka?....ci hviezdicky... 😵 😵 😵

zmurkaz
6. feb 2010

ahoj traki 🙂
....no som zabudla dopísať ... hodila takú 45 min. a ešte sa zobudila stým, že auuuu- zuby 😔

traktor
6. feb 2010

zmurka zuby ani nespominaj.....kuseme vsetko co sa da....papamelen mlieko, jogurty...ostatok odmiet....ale inak je v pohode, len nesmie do niecoho riadne zakusnut bo ho to boliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

lucim
6. feb 2010

zmur no vidis, mala predspate 😉
ahoj traky hviezdicka - ci hviezdica? 🙂 😀 😔 😅 😵

zmurkaz
6. feb 2010

..no ja normálne vidím, ako sa jej tie vrchné posúvajú nadol.... to je sila! ... ale jej idú všetky 4 naraz ... brrrr 🙄

zmurkaz
6. feb 2010

lucim ... šak som vedela, že dnes skôr nezalomí 😉

traktor
6. feb 2010

zmurka tiez vam idu najprv vrchne?....lucim no na slnieckaje uz prilis pozde...tak ako sa to volame ked je uz tolko hodin? 😀

lucim
6. feb 2010

ahaaaaaa, tak to mozeme mat aj my - matko teraz nechcel kuskat, ani prikrmy, ani banan, obcas trosku kase - to tie zubaky? 😕
zuzi ivy - nech im rychlo bez problemov vylezu. a aj nam by mohli. aj ked - netesim sa, ked ma kusne.

zmurkaz
6. feb 2010

..keď si dobre chytí prsko - nekusne 😉

traktor
6. feb 2010

lucim ano, aj lusia maju ten problem, misko doteraz vsetko papal a teraz nechce a plus k tomu moze byt soplik, kasel....niektore aj teplotka....ze sama radost....

zmurkaz
6. feb 2010

...mi hovorila aj dokina, že keď je dietko choré, príp. zubáky a tak - že nem príkrm.... šak keď nás bolia zuby - jeme? ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre