Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

raona
6. feb 2010

no kuchy gratulko.. dalsia tehu 😉 ?!
luci, ty davas tie kupovane prikrmy? cukinu som chcela dat aj ja,ale zatim som nezohnala

traktor
6. feb 2010

ahoj kuchy tak si druha...lenicka je v 10 tt....

zmurkaz
6. feb 2010

jéééé - gratulko kuchy - do nového bytíku nový prírastok 😵 😵

No rao - ona mi povedala, že malá mi príkrmy aj tak bude odmietať - že vtedy horšie jedia deti a že nič nové jej nemám pridávať preto, aby keď sa náhodou z niečoho osipe nech sme si na istom, z čoho to je....

lucim
6. feb 2010

jeeeeej kuchy . v prvom rade, no konecne, ze si sa ukazala, a po druhe, tolko zmien, parada, gratulujem k bytiku, velkemu chlapiskovi a aj surodencekovi buducemu. 🙂 ty si sikulka, zvladnes to. a uz si druha, lennicka ta predbehla s //. drzim palce a prajemm vela energie. 🙂

raona
6. feb 2010

aha chnapem zuzi... 😉
no mne celkom dobre papa, len vcera nechcela akosi len nejake dve tri lyzicky a dost, ale nenutila som ju dalej papat, a zatim nic nove nedavam, len to co som napisala..

lucim
6. feb 2010

rao, ano, stale este davam tie kupovane. 😉

raona
6. feb 2010

baby kto bude tretia s // ? 😉 😀

zmurkaz
6. feb 2010

Rao ...no tak super ... 😉 ...a k tomu mäsku ... že je to dobré pre železo? či čvo tak aby jej akože nechýbalo 😉

lucim
6. feb 2010

juu, spenatik som zabudla, aj ten znova papame - teda, dnes len 1,5 lyzicky. a ma radsej zeleninkove ako masovozeleninove.

zmurkaz
6. feb 2010

no ja nie ...dakujem ... neprosím 😉 ...nechám inej - s radosťou 😉

raona
6. feb 2010

jaaj no vidis, ano a tiez spenatik papala... 😀

traktor
6. feb 2010

tak ja idem radsej spat...lebo sa tu este dake dieta na mna nalepi abo co 😀

raona
6. feb 2010

zmurka ja to iste.. zatial sa na dalsie necitime.. 😉
ale ked boh da aj motyka vystreli sa hovori 😉 😉 😀

zmurkaz
6. feb 2010

traki - nechóóď 😀 😀 😀

kuchy
6. feb 2010

.....moc děkujeme za podporu, ještě to nemáme potvrzené a zatím máme spíš šok, než radost, ale to se doufám časem podá.

Omlouvám se,ale bylo toho moc, vyřizování hypotéky , stěhovali jsme se 20.12, do Vánoc jsem vše stihla a to ještě 20. netekla voda, pak Matýskovi zuby, má 2, další na cestě , a ted tohle překvápko....to je opravdu moc....

raona
6. feb 2010

ja tiez prcham hajde, bo mala sa uz akosi preguluje, snad nebude o chvilu hore.. tak nech si aspon troska pospim.. sa majte krasne, bru nocku a moc moc dakujem za rady, ja sa zas ozvem, ked budem moct byt chvilu bez malej 😉 sladke sny babenkam aj babuliatkam...

lucim
6. feb 2010

traky 😀 bude sa o tebe pisat v bulvari - ze otehotneha cez monitor 😀

zmurkaz
6. feb 2010

pa - aj môj muž z obyvky odkazuje - chrrrr chrrr ... a to je cez 3 izby 😀 😀 😀 😀

raona
6. feb 2010

kuchy neboj, sok opadne a budete sa moc moc tesit ako na Matyska...

to zvladnes.. drzime palce !!

tak pa pa

traktor
6. feb 2010

hej aby som si zajtra nasla // ...to sa vsetko veeeeeeeeeeeeeeeeeeeelmi siri, same kluby...lehatkove, mrchove, tigrikove, chrumkove, zubkove...teraz tehu....ja otvaram klub zatvorene dvierka....kto sa prida 😀 😀 😀 😀

kuchy
6. feb 2010

mějte se tu, taky jdeme hajat, občas kuknu a písnu, co se z toho překvápka vyvrbí... 😉

lucim
6. feb 2010

tak teda dobru rao, traky,

kuchy, je na case si vydychnut , zmakli ste to bravurne, treba to len rozdychat a predstavit si to ... ako sa mytysek hra skoro s rovesnikom ... 😉

raona
6. feb 2010

traky JAAAAAAAAAAAAAAAA sa pridaaaavaaaaaaammmm... 😀 😀

raona
6. feb 2010

ale uz fakt pa pa pa..bru noc..

zmurkaz
6. feb 2010

aj jáááá

traktor
6. feb 2010

kuchy , zvladnes to......aj ked teraz sok...o to vecsia radost to bude ked to budes mat v naruci a bude to krasne voniat a ked to na teba pozrie tymi kukadlami.....to...ci uz mala princeznicka alebo princ 😵 😵 😵

lucim
6. feb 2010

ja este stale neviem, ci chcem dve deti ... mne by sa pacilo byt tehotna, ale fakt neviem, ci by som vladala kmitat okolo dvoch a do prace by som uz nestihala, a asi by som bola stale len doma???

traktor
6. feb 2010

fiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiha, len par minut a klub je plnyyyyyyyyyyyyyyyyy 😀 😀

zmurkaz
6. feb 2010

lucim - šak si vypipli Matýska a potom hodíš princeznú 😉

traktor
6. feb 2010

lucim ked su dvaja je viacej prace, ale aj viacej radosti a je to krasne pozorovat ako sa ty krpci spolu bavia, recnia....a obcas sa aj prastia autickom do hlavy 😀 ...je to fakt super....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre