• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

5. októbra 2016 
no ja nedám tiež dopustiť na Juráša - jak ocmučkáva Zuzanku a jak sa snaží na ňu dávať pozor, a nás upozorňuje - "či ju tak môžeme normálne nechať?!?!" a jak ona až celá ožije keď ho zbadá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. feb 2010 o 23:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neukecavajte ma, co budem ako dochodkyna chodit do skolky? :grinning:
6. feb 2010 o 23:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
... teraz je to moderné Lucim :wink: ..a každý je tak starý na koľko sa cíti - tak ty si kľudne môžeš ubrať 10 rokov :slight_smile:
6. feb 2010 o 23:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zmurka u nas tiez tak...patko si necha od matka vsetko...aj vlasy trhat...simonku ked vidi tak krici jak divy...este viacej ako ked mna zbada....ze ma dve matky :grinning: :grinning:.....ale vsetky deti chodia okolo neho ako okolo malovaneho vajicka, furt ho ofukuju, nestihne ani e povedat a su pri nom... ...je to super....
6. feb 2010 o 23:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diky zmur za lichotku, co pijes? :grinning:
tak ja si uberiem 30 :grinning: :grinning: :grinning:
traki - teba na ďalšie prehovárať nebudem - ty máš dosť :grinning: :grinning: :grinning: čí? Ale kľudne si uber :slight_smile:
6. feb 2010 o 23:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a kedze 4 rocne babenky uz takyto cas maju davno hajat, tak idem, vsetkym vam prajem dobru noc, a nech vas nechaju deticky dobre vyspat.....paaaaaaaaaaaaa
6. feb 2010 o 23:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucim - poprosím niečo bez alergénov, nebublinkové.... pre kojace matky ... takže vodu ? :confused: :rolling_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
6. feb 2010 o 23:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zmurka dvieka zavreteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, paaaaaaaaaaaaaa :wink: :grinning: :dizzy_face:
6. feb 2010 o 23:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pá - zavreté :wink:
6. feb 2010 o 23:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som bola kojit, ok, zmur, tak strng vodou :slight_smile:
idem spat aj ja. dobruuuuuuuuuuuuuuu :slight_smile:
6. feb 2010 o 23:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrú kecalky :slight_smile:
6. feb 2010 o 23:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nedeľa

sonya16............... 7.7..............Sebastián má dnes 7 mesiačikov :dizzy_face: samé sedmičky :grinning:

Meniny oslavuje: Vanda, Romuald
Meniny oslavuje v ČR: Veronika, Romuald

Všetko najlepšie :slight_smile:
7. feb 2010 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky...som tu 100 rokov nebola aaaaaaaaaale smirujem vas kazdy den...aby som bola v obraze :grinning:
jeeeeej my mame uz 2 tehulky-srdecna gratulacia ... aj ked ja si to neviem predstavit terat-co teraz ani potom :grinning: traki ten klub zatvoris az ked tam vleziem aj ja !!!!! :grinning:
my uz mame prerezany zubok a druhy sa derie :dizzy_face: ale je taky nervny ze neviem co s nim...vcera sme museli vecer o pol siedmej vyjst na vzduch sa prejst lebo som nevedela ako ho uz zabavit... :rolling_eyes:
a zasa trosicku pokasliavame ale ako citam to vsetky deticky co im lezu zubky....a nechce mi papat skoro nic okrem mliecka ako vam uz zvestovala trakuska :wink: tak dufam ze to tiez maju na svedomi zubky....
7. feb 2010 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a som teraz skrtala cisla na sportku a pytam sa Lucinky....Lucka povedz mamke nejake cislo a ona zabila BE.... :grinning: sme sa nasmiali s drahym asi 5 minut v kuse :grinning: :grinning: :grinning:
7. feb 2010 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :dizzy_face:
Oslavencom prajeme všetko najlepšie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Tak ja už mam doma všetky deturence chore :frowning2:
Tehulkam gratulujem k bezproblemovym tehote.a k zdravym babetkam :dizzy_face:
7. feb 2010 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte bambulky :slight_smile:

všem oslavencům velká gratulace a též další těhulce Kuchy! :wink: Ten prvotní šok určitě brzy opadne a budete se mooooc těšit na dalšího člena rodiny. Děti budou blízko po sobě, tak si skvěle pohrají :slight_smile:
7. feb 2010 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ty všechny choroby už teda ale hybaj pryč...dost bolo...
7. feb 2010 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
dodatočná gratulko drobátkam, a aj tehulienkam. Ja by som aj pristala ešte na jedno, ale heš heš také myšlienky.

akurát sa chystáme na návštevu našim skorosusedovcom, majú Soničku, má o týždeň menejj ako Miška, ale vyzerá tak o 3 mesiace staršia :grinning:

lucim, to musel byť nádherný pohľad na tie záveje. Aj mne naši volali, že sú zaviaty, ani busy tam nechodili, no sranda.
7. feb 2010 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chorým skoré uzdravenie prajem
7. feb 2010 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pa všetkým, zajtra nakuknem, keď povybavujem v meste všetko
7. feb 2010 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj ahoj ahoj .... no sme na druhej strane....čvo to?!?!

...sme sa vrátili od svokrovcov ... to bol výkon ... malá dala 2x 20 min :frowning2: a Jurko asi 3x odreval - sa mu hýbe zub a strááááášneeee sa bojí, že ho to bude bolieť :confounded: - mu to drží na vlásku

...a asi sa malej prerezal zub :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: - som to nestihla lepšie pozrieť ..keď som ju ukľudňovala čo revala že chce spať - sa mi zazdalo ... tak skontrolujem - a pochválim sa :grinning: :grinning:

...a gratulko k 7 mesiacom
7. feb 2010 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...nooo ... malá naberá teplotu .... zub je na spadnutie :wink: ..ešte ťuk a je vonku -ten Zuzankin :grinning: :grinning:
7. feb 2010 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes nie je moc co citat, dobry vecer zelam pusinky, kde ste, sem sa sem :slight_smile:
a 7ckovemu oslavencovi vsetko naj. :slight_smile:
zeby aj my sme oslavovali? a tusim aj vosky - vyrocie svadby + 7 mesiacov? teda druhe vyrocie. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. feb 2010 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tu sa to so zubkami rozbieha - my dnes este zub nehlasime, ale vam blahozelame. :wink:
a zase chorobky - hes hes .
7. feb 2010 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak my tiež ešte bez žuba (ako hovorí Vendy :slight_smile: )

A zmurky,aj našemu Patrikovi vypadol minulý týždeň tuším.Ja som mu pomohla ,ani nestačil zaplakať.Ale držal sa,lebo vedel,že príde zúbková víla :grinning: Už je načase,veď budú prváci! :wink:
7. feb 2010 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ani , co robi zubkova vila? :slight_smile:
inak, matko spinkaaaaa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. feb 2010 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zúbkova víla zabudla zobrať zub :grinning: ale peniaze nechala :sunglasses:
7. feb 2010 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaaaaa, vila plati za tovar? :grinning:
7. feb 2010 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok