Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
7. feb 2010

a preco mne u zubarky neplatili, ked mi trhali zub? 😢

zmurkaz
7. feb 2010

Lucim - asi si dostatočne neverila na zúbkovú vílu 😀 😀 😀
Ani - aj u nás to tak bolo.... prvý zub sme zabudli zobrať .... ale peniaz sme nechali - tak sa Juráš vytešoval že aká je milá, nechala mu aj zub 😀 😀 😀 ...no a toto je jeho tretí zub - ja neviem čo špekuluje - prvé dva si ani nevšimol 😠 (jeden išiel úplne sám a druhému sme pomohli)

lucim
7. feb 2010

zmur, jasne ze som na nu neverila, ked som ju nepoznala 😀

ani3012
7. feb 2010

zmurky a to idú tie horne? Patrik dolne jednotky trhal sám a horného sa bál.Už sa mu začína hýbať aj druhá horná jednička.Ale sviňa krpatá si nechce zuby umývať ! Už to musím takto povedať!

lucim. Patrik šetrí peniaze na dovolenku,tak akože 😉 zúbková víla nechala peniaze na benzín 😀

zmurkaz
7. feb 2010

to je novinka na trhu....

ani3012
7. feb 2010

luci a ty nevieš,že zúbkovú vílu nikto ešte nikdy nevidel? Iba náš Patrik ju počul 😕

ani3012
7. feb 2010

aj Jurko špekuluje s umývaním?

zmurkaz
7. feb 2010

jasné že špekuluje ... ale máme tú "elektricú" zub. kefku tak ho to viac baví 😉 A dolné má už nové teraz riešime jeho ľavú hornú 😉

A Lucim - keď som dala malej nurofen čipok a ona ho vykakala tak po minúte dvoch a som jej ho dala ešte raz tak platí jeho účinok?
Inak riešim malú - je strašná ... ale som tu furt

ani3012
7. feb 2010

zmurky nám už ani elektrická nepomáha...sťažuje sa,že ho svrbí nos 🙄 a s obyčko ma zuby umyte za 20sekúnd.
A malej tiež vyliezajú zúbky? Má už nejaký ?

zmurkaz
7. feb 2010

no akurá sme v procese 😀 😀 😀 😀 😢 ... ale je to na spadnutie 😉

lucim
7. feb 2010

zmur dala si ten isty? mal by ucinkovat normalne ...
sorry, som sa motwla po el.pieckach po nete. pre babku k 60tke.

nina41
7. feb 2010

ahojte 😵
lucim prosim ťa aky sirup je dobry od kašlu,davam stodal,ale neviem kolko dni ho môžu uživať

inneska
7. feb 2010

hojte hojte 😀

zuby?? ja tiež v utorok o jeden prídem 😝 mám si ho aj ja potom dať pod vankúš?? príde aj ku mne víla ?? 😀 😀

a predpokladám, že zajtra alebo pozajtra nahlásim erikov další zub...horné dasienka má total naliate a zuby presvitajú jedna radosť.. a zlý je ako čert..ale to z tých zubov..už nevie, čo by do tej papulky dal ☹

ani3012
7. feb 2010

inneska :jasné aj ty dostaneš od zúbkovej víli! Len treba na to upozorniť manžela 😀
Ninuš stodal je homeopatikum a to sa môže aj dlhodobo.(aspoň pred 6 rokmi tak povedala naša doktorka)
zmurky: Tak nech už vylezú potvorky biele - a bezbolestne !

ani3012
7. feb 2010

Nikde nikoho....žeby som konečne išla požehliť?
A idem pozrieť ten bububu film:Paranormal activity konečne 🙄
Brú noc !

jáj a ineska,tak zajtra môžem zarezervovať ten hotel? Ideš na 99% ( percento sú choroby a úrazy )

zmurkaz
7. feb 2010

Dobrú Ani - teda pedné bátie
Babulky - dnes to bude beh na dlhé trate - a ma neskutočne bolí hlava - tak idem of 😒

Pa pa 😵 ...dúfam, že zajtra

lucim
7. feb 2010

sorrryyyyy, uz som zas tu, som volala s braskom kvoli tomu daru pre babku....
nina, stodal mozesa davat aj dlhodobo, aky maju kasel? uz vykasliavaju? ak hej, mozesa dat trebars mucosolvan, alebo solmucol. su rozneho veku, to spotrebujete dost sirupu.
ahojky inn 🙂

ani3012
7. feb 2010

tak som si to rozmyslela.... je to o tom,ako v jednom dome strašili duchovia a mladý pár sa tam naťahuje a aj počas noci sa natáčajú,aby "pristihli" tých duchov v akcii. Viem ,že to nedopadne dobre-trošku som kukla na koniec,ale nebudem prezrádzať. Ja sa bojím už teraz a to som ešte nič nevidela,ale sú to všetko originál nahrávky tých dvoch.
Tak bubu bu som mala už po 10 minútach a keď nadišla prvá noc,tak som cez žehliacu dosku skákala k počítaču,aby som to vypla 😀 Idem kukať radšej smutný film : sedem životov. Videla som ho minule len na pol oka a ku koncu bola jak Evička pred papaním a po kakaní ( uplakaná)

inneska
7. feb 2010

ani...zarezervuj, síce som mm ešte nevravela, ale myslím, že nebude proti... 🙂

ani3012
7. feb 2010

ani ja som mm nevravela a proti bude 😀

nina41
7. feb 2010

lucim jedneho boli žaludok a cele telo,druhy ma anginu a traja kašel ,ale nevykašlavaju,a mna boli prišerne hlava od stredy mi je zle,mala som aj teploty,

lucim
7. feb 2010

ide partickaaaaAAAAA 😀 😀 😀
N

lucim
7. feb 2010

nina, no, to mate tazke. na suchy kasel kludne pokracuj stodalom, potom mozes zmenit na tie druhe.

nina41
7. feb 2010

dakujem lucim,

pirinka
7. feb 2010

ahojky 🙂
koukám, že se nám tu vesele rozrůstají zoubkové a těhulkovské kluby 😉 . My zatím (bohužel?!) ani do jednoho nepatříme. Ale samozřejmě gratuluju 😵

majkas
7. feb 2010

kuki kuk 😕 😵

aj ja kukam particku ale dosla som aj vas kuki na chvilku a tu same novinky tehulkovske 🙂 srdecne gratulujeme lenicke aj kuchy, nech vsetko dobre dopadne a mate krasne zdrave deturence 😉

a vsetky choroby hes hes 😠 😠 😠

a este aj ja sa pridavam do klubu netehulkovksych k traky, aspon na par rockov a potom sa odhlasim 🙂

aspine
7. feb 2010

zdravime sovicky 😉

tak mame uz dalsi tehulku? teeeeeda takze gratulujemeeeee 😵 😵

jinak my jeste zadny zub nemame 😅 ale chtela bych se zeptat az k tomu dojde co je na utiseni bolesti nejlepsi? poradte zkusene mamky zoubkaru 😉 😀
posledni tri dny se mi mala casteji budi v noci (vzdycky spala celou noc)....place a vzdycky dam dudlik a spi dal, ale je to treba i 4x za noc 😕 tak nevim myslite ze by to bylo hladem? ze by ji uz mlicko vecer nestacilo a mela bych zacit treba s kasi? 😕

holky kouknete sem to je fak SILA! http://www.ct24.cz/domaci/80294-miminka-se-uci-... ty matky jsou snad uplne vygumovany!!!

aspine
7. feb 2010

ahoj piri 🙂

majkas
7. feb 2010

a som zabdla pochvalit Taminku, uz vieme dat papa 🙂 mavame krasne celou pazou ale je to take zlate 🙂

a este sa nam podarilo vykakat sa do nocnicka az dvakrat a raz sme sa vycikali 🙂 btw hraci nocnik to je taka somarina, normalen sa to nedalo vypnut, hralo a hralo a hralo... 😀

aspine
7. feb 2010

majka uz umite papa? tak to je super 😵 ..... my se taky snazime tak jsem zvedava kdy uz to udela sama 🙂
sranda je ze mala ma kazdou chvili nejaky novy ksichtik a dela to pak porad dokola 😀 a hlavne je z toho nejvic poprdeny tatka 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre