• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
aspi hej vcera to spravila prvykrat :slight_smile:
a ksichtiky to aj u nas krcime nosikom, funime, spoji si pery jak bezzuba babka (sak este furt nememe nic v puse :grinning: :grinning: ) a snazi sa opakovat ked sa na nu skerime :slight_smile:
7. feb 2010 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo to krceni nosu a funeni to je ted uplne cerstvy asi 3 dny :grinning: mm tomu rika mysacek a porad ji rika...udelej mysacka....a kdyz to mala udela tak mm je uplne vyrizenej :grinning: :grinning:
7. feb 2010 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
reklama ...
ahojte kocky ...
ideme teraz hromadne trenovat papa? :grinning: my sme to este nenacvicovali.
ale nas synacik sa stale meni, teraz je to mojkatko, ktore sa vie vsade naciahnut a otocit a fakt sa krasne tuli. a keca do toho bebebebubububububupppppppp .
a najdlhsie vydrzi hrat sa na piane. :slight_smile:
7. feb 2010 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no particka skoncila mozme ist hajat
akoze nebolo to zle ale cakala som este trosku viac srandy :slight_smile: a ta polnisova na to ze je tehu si teda dost
davala do tela :slight_smile:

luci mojkanie je aj tak najkrajsie, u nas je to uz pomaly ritaul rano ked uz nechce byt v postielke tak mrnci dokial si ju nevezmeme na postel :slight_smile: no a vecer zaspavame v objati :slight_smile:
7. feb 2010 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co rikate na to video? :confused:
7. feb 2010 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a idem haji
zelam vsetkym dobru nocku :wink:
7. feb 2010 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majka, peta polnisova je fantastis. a ako tehulka je fakt rozkosna. dnes to bolo superrrrr. :grinning: tak sladke snicky. my uz par tyzdnov zaspavame v objati, je to take sladke. :dizzy_face:
7. feb 2010 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne to video neprehralo, ze cosi nemam nainstalovane.
7. feb 2010 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha .....no je to o tom, ze nejaka magorka vede kurzy, kde matky svy miminka drzi za rucicky nebo nozicky a mavaj s nima nad hlavou a toci s nima dokola a dalsi silenosti.....a ty mrnouskove placou a jsou cely vydeseny.....no proste des a hruza.... a to je prosim nova metoda pro jejich uvolneni, posileni tela a bla bla bla :unamused:
7. feb 2010 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky,

zdravím všechny :slight_smile:

aspi, holka moje, jsem ráda, že se vám daří fajn. Pozdravuj markyťušku :wink:

majky, už jsem četla, že ten hrací nočník občas štrajkuje a nejde vypnout:slight_smile: Dotyčná ho nakonec hodila a zavřela do pračky:slight_smile:

Jinak dávám bublince okolo 17-17,30 kaši a v půl sedmý, když jdem spát HAMI hajaja (obsahuje rýžovou a kukuřičnou moučku na zasycení) a prdelka spinká do 6-7 ráno :wink:

Jinak zuby horní stále neprorazily, má je oba vidět, jen vylézt..emuš to bolí, v noci ze spánku heká..chudinka. Dneska jsem jí dala nurofen, tak se jí ulevilo a spala mi odpo 2 hodinky :slight_smile:

jdu do sprchy a pak asi hájí, tak bočkáme
7. feb 2010 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jinak mně to taky píše že nemám zásuvný modul, ale musí to bejt fakt otřesný! Bych je pověsila do průvanu za nohy a nechala je tam trčet, až by se jim rozsvítilo v makovici
7. feb 2010 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj vendy vyridim :wink:
jsme se tady nedavno minuly :sweat_smile:

kasicku zkusim :wink: uvidim jak dneska jestli se to nocni buzeni bude opakovat :sweat_smile:

a ze prdelku malou moc zdravime a prejeme at uz zoubky vylezou a nezlobi :dizzy_face: nas to teprve ceka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. feb 2010 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak papa sme ani mi ešte neskúšali :slight_smile:

erik je teraz posledné dni desne uplakaný, umrnčaný...ja len zájdem do kuchyne a už mrnčí, že ma nevidí...ani tata mu nestačí...len ku mne na ruky...už ich vie krásne natiahnuť, ked chce ísť na ruky..zatial ich naťahuje vždy len smerom ku mne :grinning:

aspi...to video je otrasné...tá baba to musí mať v hlave vymetené a tie mamičky jak by dal...toto s detičkami robiť :angry: :angry: chúdatka, ako tam plakali :frowning2:

lu..asi aj dobre, že si nevidela to video...ty by si určite maťka nechytila za nožičky(členky) a netočila s ním okolo svojej hlavy...alebo chytiť dieťa za nožku pod kolienko jednou rukou a dvíhať ho hore dole(ono je dole hlavičkou)
7. feb 2010 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ven..aj nám zubáky horné presvitajú, a erik je dosť zlý z toho a v noci tiež sa s velkým plačom budieva...tak nurofen tiež máme stále po ruke :slight_smile:
7. feb 2010 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no davali to dneska na CT1 ve 168..... tak dyztak se mrknete na webu CT1 jestli se povede......fakt nad tim zustane rozum stat :confused: a hlavne ta zenska co to tam obhajovala vypadala jako z nejaky sekty anebo takova ta prirodni matka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. feb 2010 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inn jo je to hruza :frowning2:

chudatka ty vase ditka jak se trapi se zoubky :frowning2: tak at je jim brzy zas dobre :wink:

inn no jasne ze u mamky v naruci je to nejlepsi :dizzy_face: uzivej si to za chvili si nas pubertaci ani nevsimnou :grinning:
7. feb 2010 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brrrrrrr to su truby tie matky aj tie co to predcvicuju a este za to beru peniaze :angry: :angry: :angry:
jaaaj ze na ruciciky? tak to mame teraz rucickove obdobie viaceri. krasne sa pyta, len preco ho mame furt nosit? na vsetko by chcel pozeraz z ruk . :slight_smile: :confused:
a ven - gratulko, ze ti tak krasne prespi :slight_smile: ... nam sa zatial spanok zlepsil, ze nepyta po tej hod. a pol, ale po 2 - 2,5. obcas 3hod.
kasa nezabrala.
7. feb 2010 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aspi, ježiš to je hrůza :confounded: . Fuj, úplně mám husinu. Jak můžou být nějaký matky takový krávy :angry: :angry: :angry: ? Ta instruktorka je samozřejmě taky, jenže tý jde hlavně o prachy a je jí to jedno...matka má mít rozum! Panebože, takhle trápit chůďátka malinký :frowning2: . S nahatýma tam házet jak s onucí...si pletou děti s opicema ne :angry: :angry: :angry: ?

jé, tak i vy máte fixační období? U nás taky...nesmím odejít z dohledu a poslední dni má i neklidné spaní.
7. feb 2010 o 23:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jsem uspávala zase na několikrát Zuzinku a vy jste všechny zdrhly co? Dneska má taky nějak divokou noc, tak půjdu radši do postele...bůh ví jak se dneska vyspím :sweat_smile:
7. feb 2010 o 23:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrou všem :slight_smile:
8. feb 2010 o 00:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo, ještě straším. Ale kdyby to někoho zajímalo, tak tady na té stránce prezentují ta zvěrstva s miminkama a je tam i diskuze, tak která chcete, můžete napsat nějaký peprný vzkaz ať si to ta čůza za rámeček nedá :wink:
8. feb 2010 o 00:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. feb 2010 o 00:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko, olavencom vsetko najlepsie a aj novym zubadielkam, aj papa a inym srandickam gratulujem :grinning: :dizzy_face: ...to video ani mne nejde prehrat, ale take veci nechapam, to je ako raz ukazovali kdesi v rusku myslim, ako malinke babetka chytia za nozky a ponoria do ladovej vody vonku a *maminy a a ocovia* v kabatoch su pri tom a tesia sa jak blby :confused: :angry: take veci skratka nepochopim a pre mna je otazne ci nazvat takych ludi maminou a ocinom....
8. feb 2010 o 06:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nas matko sa stal samostatnou jednotkou, vystaci si aj sam, nepotrebuje sa nosit, vyhra sa , napapa, zas vyhra da hlavku tak nabok a aaaaaa si hovori, tak podme spinkat :grinning: :dizzy_face: ...je to zlatucke...ale papa nevieme, to kuka jak puk, velmi sa mu to paci,ale robit to nevie, v tomto na nas kasle.... :slight_smile: ...inak stale nechce ziadne varene veci, jogurtiky to ano, tych nie je nikdy dost,...ale to bude tymi zubami, ...tie 3 uz pekne vidno..ukazuju sa dalsie...ale tiez vrchne...tak neviem budeme bez spodnych zubov? :confused:
8. feb 2010 o 06:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
.....a zabudla som napisat, ze aj nas matko miluje/ miluje je slabe slovo :grinning:/ klavir ako matko od lucimky....tak este daky hudobnici by sa mohli ozvat a zalozime kapelu :grinning:
8. feb 2010 o 07:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pondelok

Zuzka,Deniska a Ninka majú dnes 7 mesiačikov
zmurka ......................08.7....................Zuzanka
asparaguska................08.7.....................Deniska
kozicka ......................08.7.....................Nina
Skalnej Zuzanke posielame zvlášť o pusinu naviac,nech zúbky bolia čo najmeniej :wink: -samozrejme aj ostatné dzífčence :grinning:

a posledné polročné bábätko je Lenka
zuzkalenka...................08.8....................Lenka

Prajeme všetko najlepšie! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Meniny oslavuje: Zoja, Aranka
Meniny oslavuje v ČR: Milada, Mlad, Šalamoun, Aranka
8. feb 2010 o 07:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj traky :slight_smile:
8. feb 2010 o 07:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ani :slight_smile: ...kde mame vtip na rano? :grinning: ...ako sa mate?
8. feb 2010 o 07:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krásný den přeji všem , nemocným zdravíčko a oslavencům pusinku na líčko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Traky děkujeme za okomentování fotek, jdu kuknout na Matýska :wink:
Jinak Fotečky Na FB Holky moje , a jdu trochu počítat :wink:
8. feb 2010 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Joj Traky jaký je fašák v tom Snoppy oblečení zlatulinký :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. feb 2010 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok