Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
8. feb 2010

noooo,. ja obcas od matka nieco dostanem, ale zeleninku ma radsej.
do speci jogurtu som mu dala banan, trosku cuckal, potom ze prso, potom sa s tym hral a zase cucol, tak na mna hodil nestastnu tvaricku, ze sa sa pomylil, ze on chcel mlieko. ☹ 😀 - mal to vo flaske.

lucim
8. feb 2010

nie od matka - do matka - opravujeeeem 😝

ani3012
8. feb 2010

ani mne Evička nechce moc ovocie,ani predsnídavky.Skôr zeleninku aj to keď je tam aj mäsko.Väčšinou má kuracie prsíčka

traktor
8. feb 2010

aaaaaaaaaaaa ahoj dietatko nase 😀 😀

ani3012
8. feb 2010

zdar !

lucim
8. feb 2010

ahoj aniiiiiiiiiiiii 🙂
no my opacne, zeleninku skor, ked tsm masko nie je . 🙂
traky tak zajtra skusim jablcko nestruhane, uvidime, banan mi okaslal.

traktor
8. feb 2010

lucim ja ho oplachnem pod studenou vodou a jemu naramne chuti....asi mu to dobre robi na zubky..... 🙂

ani3012
8. feb 2010

luci ti skáču písmenka, či si chcela napísať nastrúhané alebo nestrúhane ? 😕

traktor
8. feb 2010

krasna čaja......a ten pohlad...ze aha co ja mam.. 😀 😵

traktor
8. feb 2010

ani neskacu 😀 ..struhane skusila a nechuti tak vyskusa nestruhane 😉

lucim
8. feb 2010

ani jeeeee, vy mate tuto stolicku? 🙂
a teraz mi neskocili pismena, 🙂 myslela som jablcko v celku, bananik v celku nechcel. ale mozno je to len docasne, ze som trafila moment, ked ho trapili dasienka.

ani3012
8. feb 2010

by som sa bála,aby sa mi s tým nedrhla.Síce nema zuby,ale aj tak.Máme take dosť sypke jablčka

traktor
8. feb 2010

ani sem tam ho trosku trepnem....matko si uz vie tym svojim triom 😀 odkusnut....ale fakt mu to robi dobre na zubky, .....ked vidi jablcko skoci po nom a nepustiiiiiii.....

lucim
8. feb 2010

traky ale dnes spapal celu ovocnu vyzivku, taku mensiu , tak je to asi len od nalady.
ozaj, zajtra mame poradnu ... a k curologovi som nejak s matyskom nestihla ist na kontrolu ...

ani3012
8. feb 2010

ale ja ju predávam.Nemáme miesto pri stole a nevyužila som ju ani pri Patrikovi.Evulka ma plastovú vysokú,čo sa da rozložiť na stolík http://www.facebook.com/photo.php?pid=30500786&...

botečky pre detičky
http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1792880

traktor
8. feb 2010

lucim aj u nas zajtra poradna 😉 .....a s tou stravou je to tak, jeden den chuti druhy den nemusi a naopak....ono niekedy staci zacat po lyzickach....a dietatko si zvykne na chut a bude papat...u nas sa za vyzivkou len tak zaprasi....

lucim
8. feb 2010

ani, to su tie vase alebo ine boticky???
velka stolicka jej sedi 🙂 aj s tym darcekom. 🙂

ani3012
8. feb 2010

my už ich máme doma.Ona to predáva asi vo veľkom.

traktor
8. feb 2010

to su tie ale ine 😀 😀 ....asi ponuka dalsie...le su peknuckeee

traktor
8. feb 2010

a si spokojna? velkost sedi?..janikdy neviem presne velkost..lebo tie cislovania....niekde pisu 12 cm pri 19, 20 ale aj 21....tak si vyber...

lucim
8. feb 2010

traky jaaaaaj, mam pred ocami to video, ako ste papali vyzivu 😀 😀 😀 to u na nie, obcas papa bez reptania, inokedy ho radsej zaujima cely svet, tato nesmie chodit okolo, macka nesmie mnaukat, lebo inak sa nenaje. a cim menej mrkvy v prikrme, tym viac z neho zje. aj tak to berie ako doplnok a kludne by mu stacilo len prso. a cez den mi fakt menej je.

ani3012
8. feb 2010

idem spať.Počítač som už mala aj tak vypnutý, len som musela ešte v banke čosi vybaviť. Keby mi niekto povedal 5 rokov dozadu,že o jedenástej v noci budem platiť účet za telefón ,tak mu ukážem ,že je šiši. A kto je teraz šiši? 😀
Dobrú noc babuľky a vystískajte tých Matejkov vašich ♥

ani3012
8. feb 2010

no a tenisky sú nám veľké,tak budu na leto.Ale ona je taký drobec,nosíme číslo 62 a už aj nejaké aj 68.

lucim
8. feb 2010

ani su nadherne ... ale aku maju podrazku, pruznu?
a platby cez net . ... ja aj po polnoci 😀 nova doba.
a bruuuuuu

pirinka
8. feb 2010

jsem se zase někde zasekla a ještě do toho 2x uspávala ☹

aspi; taky doporučuju römer. Třeba king plus. A určitě kategorii maximálně do 18 kg, protože ty 9-36 mají moc velký rozptyl a vždycke je to na úkor něčeho 😒

traktor
8. feb 2010

lucim teraz aj matko biedne prebiedne je...som zvedava ci neschudol...lebo je to fakt take o nicom, len mliecko, vyziva, banan, jogurt a to jablcko...ostatok mi okasle, ruti pohlad , hlava dozadu a skoncili sme....ach tie zubky ,nech uz su von vsetky...ale tymto tempom to bude este dlho trvat...

pirinka
8. feb 2010

ani to je prča jak Evulka visí pod stolem 😀

lucim
8. feb 2010

traky mi nemame este ani jeden zubok a uz mame caviky . 😝
a topanocky - v sobotu som nasla v akcii capacky Gmini velkost 3 - bezovooranzove - no nekup to - drahy bol s matkom vonku z predajne . presne taka ista velkost aj znacka ako tie zelene. ale! aj ked maju vzadu ten dzindzik, za co sa to lepsie obuva - a ide to tazkooooooo, budu na kratko, su len o par mm kratsie a iny material - a vidis to. uz asi nikdy bez skusania.

ahoj piriiiiiiiiiiii zaseeeeeee 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre