Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

inneska
9. feb 2010

večerík 🙂
práve sa chystáme, že ideme spať k babke...bo ráno o pol 8 musím byť u zubiny 😅 budem i pár gramov lahšia 😀 aj o niekolko euráčov 😠
tak sa ohlásim až navečer...

čo sa týka ovo, tak tomou moc nedáme...horkoťažko jablkopresnidávku s piškotami, a občas banán, inak nič ... ale hlavne, že zelenina šmakuje 🙂

a gratulkujeme ku krásnym ´rozmerom´ a novým zúbkom 😵 😵 😵 😵

traky, lu..krásne váhy, už cez 10 kilečiek 😉

lucim
9. feb 2010

inn zajtra na teba budem v spanku mysliet, teda dufam, ze mam matko necha spat do pol 9. mna to caka v pondelok - teda len korene.
inak - neviem ako u vas - ale minului noc matko buntosil vkuse - niekedy sa budil po 20 minutach , som bola rano ako zbity pes. a pred 8 uz rozpraval z postielky. neviem, boli nejake erupcie na slnku ci spln? 😲 aj kamoska a jej frajer vraj nespali .... boli kazdy inde, nie to, na co ste mysleli. 😝

vendulacky
9. feb 2010

lu, odpoledne spala necelou půlhodinu, a to sjem jí dala nurofen...tak byla ještě větší pískátko🙂) ve 4 jsem se jí snažila uhoupat,marná sláva, prskala na mě a dělala ksichtíky...pak se na mě furt sápala, ručičky ke mě, tak jsem jí vzala a výjímečně chovala asi půl hodinky, jen se tak přitulila, dudala a za chvilku byla híííín..tak spala od půl 6 do 6...super když chodí spát v půl 7 😅 Pak jsem jí vykoupala, nakrmila a v 7 byla tuhoň🙂 Spinká, ale čekám v 6 ráno budíček 😀

tvůj matko už taky stojí? hezkyyyyyyyyy 😵

malá ode dneška žvatlá mamamama a bababababa...jak se na mě odpo sápala, tak se přitulila (je to děsně tulící mazel) a že mamamamama, sem málem uronila slzu, jak to bylo dojemný 😵 Sice mamama nebylo vědomě jako máma, ale já jsem si usmyslila, že to bylo na mě 😀 😝

zaba2707
9. feb 2010

dakujem babusky ... ale aj tak som v peeecku

lucim
9. feb 2010

ven to je pekneeee, my sme zatial pri bebebebe bububu brrrr grrrr drrrrr 🙂
a to mojkanie a tulwnie je aj tak super dojemne - dnes sme mali tiez nieco podobne, a aj samy take cosi popisovala ... v lekarni nam nechcel zaspat ziadnou osvedcenou metodou, oci ako vycuranie dierky do snehu - unavko, tak sediac na mne, pritlaceny si v tej polohe cucol a zaspal mi tak - ja kozu vonku ale matko hajal. 🙂 ale bez ujmy som ho prelozila do ohradky. a ked sme prisli, tak ma preliezal a ohmataval, az na mne na gauci zaspal.

budicky v 6 nezavidim, ja nocna sova. 😝

zaba2707
9. feb 2010

lucimka no my mame tak nejak samo nastaveny rezim, ze nas mlady vstava medzi 6-7 rano. Takze nehrozi si pospat dlhsie 🙂 ale nevadi aj tak ho silno milujem

lucim
9. feb 2010

zabi, ale za pol roka si si uz na to urcite zvykla. 🙂 ci nie? 😕

zaba2707
9. feb 2010

nie on to ma asi tak 2 tyzdne pred tym spaval do tej 8 ... a byvalo horsie ked sa kojilo kazde dve tri hodky ... teraz uz take nie je 🙂 takze pohoda v podstate 🙂

zaba2707
9. feb 2010

bozeeeeeeeee namiesto pracovania sa flakam ... s ntb na kolenach a kukam ordinacku 😀

lucim
9. feb 2010

jaaaaaj, tak to je ine, ked to zrazu zmenil .... 😕
a ja este kojim kazde 2 - 3 hodky 😒

zaba2707
9. feb 2010

ano aj v noci sa matysko tak casto budi?

inneska
9. feb 2010

babušky, tak ja idem...zajtra sa ozvem 🙂 papa a dobrú nocku prajeme 😵

u nás v noci stále kojo 2-3x za noc(teda to aj vychádza cca. každé 2-3 hodinky 🙂 )

čuuuuuuuuuuuuuuuuuuuz 😲

lucim
9. feb 2010

on teraz cez den jedava menej casto , v noci to asi dobieha.

zaba2707
9. feb 2010

zo zaciatku to u nas bolo 3 krat za noc a postupne sa to zredukovalo .... a teraz ked je na UM tak papa iba raz v noci a aj to je uz nad ranom vlastne okolo 4 plus minus pol hodka takze v tomto si nestazujem.

lucim
9. feb 2010

innnnn drzim ti palceeeeeeeeeeeee 😉 paaaaa

zaba2707
9. feb 2010

ahoj inkaaaaaaaaa

ale aj pokial sme sa kojili (resp. odsavali a pili MM z flasky) tak uz potom jedaval okolo 2 a potom potiahol do 6

lucim
9. feb 2010

ja si nestazujem, ja ho luuuuuuuuuuuubim 😝 len ked dnes v noci hadzal nad ranom dvadsat minutovky, mrnkal a potreboval sa ma dotknut a potom zaspal a tak dokola, tak to ma trosku nicilo.

zaba2707
9. feb 2010

jasne mojka chapem 🙂

teraz jr hore dali sme paralenovy cipok mal 38´7 v ritke

ani3012
9. feb 2010

baby , niečo vám ukážem,ale mm to nehovorte- prekvapko:

Potvrdenie rezervacie.

Tymto Vam potvrdzujeme rezervaciu 1/2 na jednu noc 18.-19./4. Cena izby je 55,- eur s ranajkami + 1,- euro miestny poplatok na osobu na noc. Platbu je potrebne zrealizovat v hotovosti alebo kred. kartou.Ubytovavame oficialne od 14:00 , ale vacsinou sa da ubytovat aj skor, treba si to telefonicky overit a izbu mozte pouzivat do 12:00.

S pozdravom
Hotel Centrum-Košice
recepcia

a tí čo su mimo obraz: ani3012 a inneska 😀 😀 😀

traktor
9. feb 2010

huraaaaaaaaaaaa, nech ziju kosiceeeeeeeeeeeeee.... 😀 😀 😀 😀 .....teda ....nech zije ani a ineska 😀 😀 😀 😀 ....teda....huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa stretko 😀 😀 😀

traktor
9. feb 2010

...isla som kukat panelak a aha kolko hodin....zeby som zaspala? 😀 😀 😀 ...lucim, mas pravdu ta vaha, to bude tymi zubkami... 😀 😀 😀 ...a ani, co si nepochopila , ....napr. ako s tym bananom....jeden povie ano, druhy povie nie....ak by sme sa podla vsetkeho toho mali riadit tak nase deti doteraz nic nejedia, nic nepiju...lebo vsetko raz mudry ludia preskumaju a zistia, ze je nevyhovujuce...tak si myslim , ze to konecne rozhodnutie zostava uz len na nas, ci ano alebo nie...vyjadrila som sa ako...no ako traky 😀 😀 😀 , ale kto ma pozna takto snad pochopil... 😉

vendulacky
9. feb 2010

lu, no my taky vstáváme průměrně v půl 8, někdy v 7, někdy až v 8...ale když dneska hajala tak pozdě, tak počítám, že se vzbudí dřív, resp. počítám s horší variantou, abych se na to psychicky připravila, v opačném případě budu příííjemně překvapená🙂
zabi, my měly taky vstávací období okolo6, bylo to po změně času a pak si v tuhle dobu usmyslila, že bude kadit🙂) a po přebalení můra už neusnula🙂)

ani, super!! ;) já přemýšlím jak to zrealizovat, u příbuzných mají přírůstek, tetka nemá dostavěnej dům a bydlí v malém bytě...bukovat hotel nechci, resp. nechci jet na východ na otočku....vrr

vendulacky
9. feb 2010

traky, stejně jako dnes byla reportáž na němcích, že nějaký chytrý halvy vykoumali, že sladké limonády obsahují karcinogenní látky....blablablabla 😀

zavřela jsem skripta a jdu hááájíííí, tak bró noc 😉

ani3012
10. feb 2010

bré ráno 😉
Streda

Peťko,Adamko,Tiborko a Emmka majú dnes presne 7 mesiačikov 😵 😵 😵
reilyy......................10.7......................Peter
voskovka.................10.7..................Adamko
monikabe................10.7 .....................Tibor
mata1976................10.7.....................Emma

Prajeme všetko najlepšie 🙂

a v plnom prúde sa bude dnes gratulovať na koníkovi aj Gabikám ! Všetko najlepšie žaby !

Meniny oslavuje: Gabriela , Scholastika, Školastika
Meniny oslavuje v ČR: Mojmír , Gorazd, Scholastika, Sotira

ftipy:
Jeden chlap vedel uhádnuť podľa chuti vína aké je a ktorý je to ročník. Naliali mu do pohára, vypil a vraví: muškát otonel, ročník 1975. Vypil druhý pohárik a vraví: veltlín zelený, ročník 1960. Postupne vypil ešte pár pohárov a pokaždé uhádol. Kamaráti ho chceli dobehnúť, tak dali pohár jednej babe, tá sa do neho tajne vymočila. Potom podali pohár chlapíkovi a ten chvíľu rozmýšľal a potom povedal: Marie Pokorná, Vodičkova 11, Praha 1.

Mníška sa rozhodla, že sa pokúsi umravniť robotníkov na stavbe, ktorí počas práce strašne nadávajú. Pomyslí si, že najlepšie to bude počas obedňajšej prestávky, aby ich nezdržovala od prace. Príde na stavbu a pýta sa najbližšieho robotníka:
- "Prepáčte pane, poznáte Ježiša Krista?"
Ten sa otočí a kričí na ostatných:
- "Pozná tu niekto Ježiša Krista?"
- "Prečo?"
- "Má tu ženu s obedom."

lucia32
10. feb 2010

Dobré ránko...oslávenčekom všetko naj...špeci cmuky Peťulkovi 🙂
Gratulka letí aj Gabike žabike 😀
A ak môžem skromne spomenúť aj ja mám dnes výročník, sobášový, 14 násty 😝 😀

traktor
10. feb 2010

lucia co tak skromne, vsak to je super nie, ked ste tolko spolu vydrzali 😀 😀 😝 a dobre ranko a vsetkym gratulujem , jednu velku cmukaciu posielam petkovi 😵 😵 a zabke tiez vsetko najlepsieeeeeeeee 😵

brinzulka
10. feb 2010

Gabcam vsetko naj a aj 7mesacnikom... 😵

a skladame poklonu dlho vydrziavacej manzelke L. 😀 nie 😀 ....super 😵

info: andrejovi som vcera dohovorila...tak konecen ukazal zubcek...postavil sa na 4...a tliacha baba..tata ...dada...chomoli kade tade....ale mama v slovniku nie je 🤐

mliekojueme kojo...som rada ak spapa 2lyzicky...opiciak...uz mu aj srandicky robime, zabavame ho, jeme pred nim...snad to raz pride

ideme asi na vikend k rodicom..maju tam detsky karneval...staniatko, hada a ine stovrenia-napr.moji surodenci..este vyzistit situaciu-ako su na tom zdravotne s dychacimi cestami...a nas tata-na chatu s kolegovcami...Ziarlim, ale raz pojdem aj ja niekam a on ma bude musiet pustit a este aj s usmevom...

neviete niekto o dovolenke na slovensku so snehom, svahom pre nenarocnych lyziarov a ubytkom? Chodim cely zivot na Oravu....rozmyslame, zeby sme niekam vybehli...budeme si prehadzovat ´deturence na striedacku....po svadobnej ceste, zeby sme uz niekam sli....

vendulacky
10. feb 2010

ahojky🙂

všem dětičkám cmuky, obzvlášt peťkovi andílkovi🙂

luci, super! Tolik let!! Tak at vám to vydrží navždy, at se máte furt rádi a manžel tě nosí na rukou, splní ti modré z nebe, nosí ti domů miliooony,...... 😀 😀

emma je zlato, v 6 jsme krmily a spala až skoro do 8🙂

vendulacky
10. feb 2010

ahoj brin, když mluvíš o té dovolené....tak jsme bukli týden v itálii na červen! 🙂 Juch!!

brinzulka
10. feb 2010

super....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre