Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucia32
10. feb 2010

jaj kočulky zlaté...dženkuji barzo šumne 😀 , no veru, tolko rokov zaobručkovaná 😀 snad nám to bude aj nadalej takto pekne klapať 😉
Ven tie miliony beriem a aj dovolenku by som...ale nem hrozí...vela, vela uverov 🙄 vraj len kúpime bazenik na zahradu 😀
Brin...tak to neporadím, my sme ešte lyžo lyžo nikdy neboli 😝

ani3012
10. feb 2010

luci ono sa vraví,že každy 7. rok manželstva je kritický-že kríza.Tak som sa chcela spýtať,to akože teraz by ti mal začať ten kritický rok,alebo už keď si násobok sedmičky dosiahla,tak sa končí? 😕
My budeme mať 1.3. sedem rokov výročníka 😝

lucia32
10. feb 2010

Ani: 😀 asi sa končí...my sme mali tiež kritický, čakala som Natálku 😀
MM si ma poistil, aby som mu neutiekla? Ktovie 😝 😀

ani3012
10. feb 2010

tak to som rada 😵 😵 a teším sa teda ,čo vymyslí za 7 rokov zase 😝

lucia32
10. feb 2010

No dúfam, že nie Lukáška 😀
Dúfam, že takéto srandičky si už nechá...ale aj tak najkrajšie darčeky sú tie neplánované 😉
Ktovie čo dostanem dneska? No zájazd na Maledivy to asi nebude 😝 😀

ani3012
10. feb 2010

tak ja z tej Evičky nemôžem..... všetko pchá do úst: ovládačku,mobil,kľúče.....človek jej da na koštovku uhorku a ako sa blížila k ústam,zacítila vôňu a tak ho aj zahodila

no co,mali by ste to ako traky. dva + 🙂 dva

ani3012
10. feb 2010

viete čo krpaňa vyviedla? Hľadala som jej hrací piltík na chodítko a keď som prišla do obývačky,tak obrus na zemi a ona sa pchala čipsmi 😅 😀

lucia32
10. feb 2010

Ani....šikula je to, čo si bude prosiť, sama si vezme 😀

lucim
10. feb 2010

dobre ranko,
oslavencom a gabikam vsetko naaaaaaaaaj 🙂
ani 😀 😀 😀
my sme spolu s drahym 7my rok, zatial stale zalaskovani. 🙂
lu gratulko, tooolke krasne roky. 🙂
brin, dobre si uzite a vyberte dovcu. 🙂

voskovka
10. feb 2010

dakujeme za gratulky.....a ostatnym len to naj ....gabikam tiež....
nejaka nova tehulka???? 😕

brusinka.pusinka
10. feb 2010

pěkný den všem oslavencům velké přvelké cmuky a hlavně zdravíčko 😵

My dostanem Antibiotika a nejsme na tom moc dobře ☹ ☹ ☹ ☹ jaj co bych dala za to vzít nemoc na sebe 😒 😖

Jinak Lucika krásné datum my jsme s mojím Pavlíkem 16 let a neměnila bych krize zatím žádná velká nebyla jen malé ale to je přeci koření Manželstvíííí 😉

Ani však malá je chytrolínek, Ví že ty nezdravé věci jsou nejvíc mňam 😝

traktor
10. feb 2010

voskovka- lenicka a kuchy budu maminy 🙂 ....my budeme s mm 12.4. 15 rokov spolu....tiez sme zalubeni ale obcas mi prepne/ slabe slovo 😀/ a by som ho niecim ovalila....ale na to uz mam po tolkych rokoch narok 😀 😀 😀

traktor
10. feb 2010

...no a idem varit, lebo neviem kto potom dnes koho ovali 😀 😀 😀

ani3012
10. feb 2010

ale dnes je pekný dátum.Deti,čo sa dnes narodili a narodia budú mať krásny začiatok rod.čísla-teda hlavne chlapci : 10.10.10 😵

ani3012
10. feb 2010

čo som napísala? Blbosť 😀 ja som už v októbri 😅
10.02.2010

lucia32
10. feb 2010

Ďakujeme, ďakujeme...my sme 14 obručkovaní a 16 a pol zamilovaní 😀
Brusinka...tak to je eee, choroby jedny škaredé...a ešte teplotkujú?
A máš pravdu malé krizičky musia byť, také udobrovanie má tiež niečo do seba, vtedy si uvedomíme čo máme a šeptáme si do ucha zamilované blbosti 😀
Trak...ja dnes nevarím 😀 , teda len večeru, obedík bude made in reštika 😉

brusinka.pusinka
10. feb 2010

Traky my budeme mít den vaří nám tatino 😉 Je tam vývar hovězí ze včerejška a co bude k druhému nevím, mám se nechat překvapit

ani3012
10. feb 2010

brusi a čo povedali malunkej ?

traktor
10. feb 2010

tak jedlo sa dokoncuje, dieta spi a mamka moze pismenkovat...dnesne menu......polifka nem z pipinky ale z diviny 😀 a zapekana tota ryba co jej zobrali kosti...meno mi nepovedala 😀 , ..alebo som zabudla....a mesko na kapustnicu sa rozmrazuje, varit sa bude vecer 😉

traktor
10. feb 2010

brusinka co je malej?...joj zas same choroby...tak nech jej to rychlo prejde 😉

zaba2707
10. feb 2010

ahojte babulky 🙂 velmi pekne dakujem za gratulky a dovolte aj mne ostatnym gabika a hlavne nasim vymesacnikom vsetko len to naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj reiiik daj pusu aj Petikovi

dnesna noc bola dost zla vecer zaspal az okolo 00,15 aj to za staleho revu ... chuda nase ... ale zato rano papal az okolo 5 potom okolo 8 a spali sme az do 10,42 takze prave ranajkujeme 🙂 maly ma uz obed za sebou to len my rodkaci ranajkujeme

brusinka.pusinka
10. feb 2010

Holky malá má Angínu dostaly jsme antibiotika a tak jdem léčit a mladej má zánět průdušek. Dvě děti dvě nemoci ☹ ☹ ☹ ☹ No nic jdem si hrát už je zase vzhůru opička.

lucia32
10. feb 2010

Angina.....fuj, fuj... 😖 , tak nech ste rýchlo zdravučkííííííí 😉
Bola som o5 na socke, však mi zabudli povedať, že aj rodný list treba 😝 a zabehla som aj na soc.poisťovnu a predstavte si, konečne mi vráááátia peniaze,ktoré som nemala platiť ako SZČO počas materskej...podla nich mala....ja som si vyžiadala stanovisko zo socky z BA... vraj môj prípad je už zlikvidovaný a príde mi oznámenie a na druhý týždeň peniažky...joj čo len budem s nimi robiť? 😀

monr
10. feb 2010

ahojte
včerajším aj dnešným oslávencom všetko len to naj, naj naj. aj gabikám 🙂

choručkým skoré uzdravenie.

my sme boli včera zas u očnej, zobrala výter, tak čakáme
a máme 3 zuby, 4-tý čakám najneskôr do 2 dní.

ani, čo si písala, že máš maminku doma? to sa mi stávalo, keď som učila, sedím za katedrou, nakluše učiteľ a že "vypadni z poza toho stola". No decká mali zábavu. Alebo na chodbe ma po zvonení vyháňali do triedy.

príkrmčeky: ovocné nič moc, zeleninkovo-mäskové, oki, ale len tak pol pohárika, a docuc mliečkom.
a kašu na raňajky tak pol dávky. ochechula malá.

monr
10. feb 2010

lu, pošli, keď nebudeš vedieť čo s nimi. 😀

jajona
10. feb 2010

Ahojte,

našim oslávencom prajeme hlavne veľa zdravíčka.

všetkým chorým skoré uzdravenie

a tehulkám príjemné tehulkovanie. ja si neviem predstaviť, že by som už bola tehotná 😀

nám sa ešte 4 zub "nepredral"

a zabudla som. min. týždeň sme bol v poradni, tak dám aj ja aktuálne číslo. máme len váhu, 9 140 g.

čo sa týka papania, tak na obed mávame zeleninku. celkom nám šmakuje a potom zapíjame mliečkom. stále kojím, nič iné nedávam. len si myslím, že tie intervaly by mohli byť menšie. vydrží tak 2 max. 2,5 h. a noc... ako kedy. väčšinou prvýkrát tak okolo 1 a potom nad ránom okolo 4 - 5. ale nie je to vôbec pravidlo. napr. včera zaspinkal o 21:45 h, papal až o 02:30 a ťahal až do 08:30 h. čiže ukážkovo. ale bola to určite len nejaká výnimka

inneska
10. feb 2010

ahojte 🙂

v prvom rade gratulkejeme výmesačníkom, cmukáme peťka, adamka 😵 😵 😵 a GABIKAM tiež šickoo naaaaj 😵 😵

a ja sa cítim, ako keby mi niekto po hube dal 😝 baby, to bolo trhanie...kedže zub bol v dezolátnom stave, tak sa jej rozpadol, tak mi korene po jednom ťahala...ani neviem kolko som v tom kresle sedela..ale prišlo mi to ako večnosť 😅 a schrabla 25€ 😠 a vraj mám dalšieho adepta na vytrhnutie(horná 8 aby nezavadzala 7 🙄 )ale to sa tam tak skoro neukážem 😝 a dala mi aj atb(bo na zube bol aj vačok), potom rozmýšlam, však kojo..tak jej volám, že teda aby som ich nebrala...tak som ich zbytočne kupovala 😒

a včera bolo katastrofálne zaspávanie...erik plakal a plakal(zuby) a nurofen sme nechali doma, tak sme to museli bez neho zvládnuť...asi po pol hodke intenzívneho plaču zaspal, mne na hrudi, tak som si s ním tak lahla a spali sme tak..pootm v noci som ho preložila..

inneska
10. feb 2010

a volala som dnes o výsledky erikovho moču...tie testy KVP (či aké sú to) máme tam nejaké 2 baktérie namnožené ☹ tak máme ešte raz doniesť moč, že pôjde znova na rozbor a ked sa to potvrdí, tak nás pošle na nefrologiu 😖

inneska
10. feb 2010

žabkaaa...a ako ste dopadli na tom podstrihávaní jazýčka?? moc plakal fifko?? 😅

nina41
10. feb 2010

Ahojte 😵
Oslavencom prajeme všetko naj naj najlepšie 😵 😵 😵
Baby dnes som tak spadla,už aby bola jar,,

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre