Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
10. feb 2010

ahojte...jedna otazka pre maminy chlapcekov....stahujete, nestahujete?....nam doteraz doktorka prisne zakazovala stahovat, ze do roka vobec,...a vcera na poradni, kukla, ...a ze treba stahovat ked to nepojde ze nas posle na chirurgiu 😕 ...tak nechapem, najprv zakaze a potom ze treba.....tak by ma zaujimal vas nazor.....

zmurkaz
10. feb 2010

traki - tak my čo vieme - tak samiurológovia sa delia na 2 tábory ... a ani oni v tom nie sú jednoznační 🙄 🙄 🙄

vendulacky
10. feb 2010

traky, segra nestahuje, taky jede podle doporučení doktora, že až po roce

vendulacky
10. feb 2010

innes, chudinko, trhání-zubař, moje noční můra....ještě mi teda zub netrhali, ale jen ta představa, brrrr
a eriček at tolik netrpí a zoubky se prořežou

my měli lepší den, sice stále není zub venku, ale zvládala to líp než včera. Od 7 spinkáme, tak doufejme že do 8 jako dnes 😀

samayka
10. feb 2010

ahojte mamulienky

všetkým oslávenčekom všéééétko naj naj naj 🙂

a gabrielkám obzvlášť. naša elinočka má krstné meno Gabriela, po tetuške najsamlepšej, čo nám takto pred rokom zomrela... 😢

joooj ineska... brr.. aj mňa to čaká, len sa úspešne vyhýbam... som koza, potom to bude o to horšie, viem.

my sme včera skúsili prvý krát kaťu na večeru a nejak nešmakuje... aj dnes som skúsila a tiež tomu moc nedala, je to ryžová bez pridanej sacharózy od bio natur. tá je vraj najmenej sladká... lebo našej sýkorke sladké moc neleze... dnes som jej ju skombinovala s najkyselšou presnídavkou a nič moc.. môže to byť aj týmy žubálmi??? lebo ani obedu moc nedala... ale zato moje mliečko... jooooj aj dudy F - ka keby som mala plné na posedenie vypije.

inneska
10. feb 2010

ninuš...joj, dúfam, že si si moc neublížila ☹ mne tiež pár krát nohy mierne podtrhlo 😠 a tiež sa teším na jar 😵

traky...ja som sa ani nikoho nepýtala a sťahujem..som si o tom dosť počítala a jedny vrávia áno, druhí nie...zase 2 tábory a ty sa rozhodni 😒

ven...mne trhali druhý krát..1x to bolo doslova žúžo, 20 sekúnd a zub bol vonku...ale teraz čo bolo, konec 😝 ale trochu som to očakávala, kedže zub bol už len taká škrupina 🙄 ale je vonku...už aby boli aj tie erikove vonku 🙂 ale v puse, nie vonku ako vythnuté 😀

samy...tetuška 😔 aj teba čaká trhanie?? pokial nebolí zub...tak je to zajedno kedy pôjde von...ale pokial má ísť von, tak nech ide...mala som tam ten vačok, šťastie, že mi to nehnisalo ... už som si raz užila 😝 😝 ja som dnes erikovi robila kašu...rozvarené ovsené vločky s presnidávkou a šmakovalo 😵 a doteraz mi nechcel papať sladké..ale už papá...som našla fintu, ako na neho...musím mu dávať papať našou velkou lyžicou 😀 ale fakt..s malou lyžičkou mi to nechcel, na velkú mi také vrátka otváral 😀 a celkovo aj erik menej popapá..tiež to pripisujem žubákom 😅

katica5
10. feb 2010

Ahojte, vsetko naj oslavencekom
traky ja nepretahujem a mne ani nic nepovedala

ani3012
10. feb 2010

traky
téma pipík 😀
Len požmoliť a raz za týždeň skúsiť pokiaľ pôjde.
Nám neišlo a tak sme boli na zákroku- mal zrastenú uzdičku. Potom mu to už pretiahnuť išlo.Urolog detský -preťahovať a čistiť.Zase sa mu zapálil. Dospelácky,čo ma zobral povedal-dajte tomu pokoj a nefrologička povedala,že raz za čas pretiahnuť a umyť pod sprchou-nie v tej vode kde sa kúpal a bude pokoj.A aj tak je.

ani3012
10. feb 2010

zabudla som napísať,že to bolo o Patrikovi 😀

zaba2707
10. feb 2010

ahojte bambulky,

traky nam kazala nasa dokina po tretom mesiaci pretahovat tak pretahujeme a riadne umyvame a ked som bola na urologii s fifom kvoli vode vo vajicku tak ma dokina chvalila, ze bodaj by to tak kazdy chlapcek mal.

Inka my sme mali strasnu noc rev az do 1,00 zhruba potom konecne zabuval a spalo sa u nas az do pol 11 tak dnes sme tam nesli ale zajtra uz pojdeme naisto .... takze aj dnes sa stresujem ale dnes je este aj tak dost mrzutko z ockovania ....

aaaa dnes sme prvy krat papali kasu mala doooooost dobry uspech spapal ju na dva krat ale uplne vsetko ... no a teraz sa silno rozculuje v postielke

inneska
10. feb 2010

zabka...aj my sme plakali..ale spali sme len do 8 😅 tak budem na vás myslieť 😉

ani..a čo na tej nefrologii?? nieje nefro ked sa deti pocikávajú?? som myslela, že pôjdeme na urologiu, ked by sa nám tie baktérie v moči potvrdili 😕

zaba2707
10. feb 2010

no inka my sme mali vcera ockovanie takze preto je take mrncadlo ale vcera vyslovene reval chuda moje aj teplotu mal zrazenu ... no a nakoniec si ho mm dal na brusko a potom v reve nejako zaspal nakoniec a rano som nemala to srdce ho budit

nina41
10. feb 2010

inka boli ma riadne zadok ,to som bola tretia čo sa tam dnes strepala, 😉
ja malemu vôbec nepreťahujem,

ani3012
10. feb 2010

ineska nie,malý mal zápal obličiek ako 2,5 mesačný a odvtedy tam chodíme na kontrolu.

blani2
10. feb 2010

Ahojte 🙂

já vás jdu jen pozdravit..všem oslavenečkům jen to NAJLEPŠÍ 😵 a všem nemocným babulátkám heeeš choroby pryč

Inn, jsi naše hrdinka, máš to za sebou 😵

Koukám, že se probírají bimbásci, tak musím reagovat. Jsem překvapená, že už by se mělo přetahovat 😕 Nám dr nic neříkala...tak asi počkám do 8m kontroly a vznesu dotaz. Jinak my se máme fajn. Jsme teď (jako vícerí zde) takoví mamánci, ale já si to užívám. Však to nebude věčně 😉 Papáme pěkně. Zeleninku s masem má Kubík nejraději. Ovoce teda nic moc. Jede mu banánek, ale cokoliv jiného je pro něj asi strááášně kyselé. Teda podle těch výrazů, co háže...jak kdybych mu nutila citron. Se musím řehtat a už jsme to i videodokumentovali. Na noc dáváme rýžovou kaši od Hami, ta mu jede. Po ní se zlepšilo noční spaní, ale i tak v noci 2 x kojo. Dnes mě ten opičák tak hryzl, až jsem zařvala a Kubíkovi leknutím málem vypadly oči z důlků....snad to byl dostatečný zážitek na to, aby se to už neopakovalo 😕 Zítra jedu přednášet odpoledne do Prostějova pediatrům něco o očních chorobách, tak na mě, prosím, myslete. Mám trochu obavy, že jsem po roce doma a půl roce šišlání zdegenerovala a budu mít problém s vyjadřováním. Kubíka bude hlídat ségra. Poprvé budeme půl dne bez sebe, tak jsem z toho celá bez sebe já. Myslím, že jídlo problém nebude, ale ten mamistesk...no ale já sestře věřím, protože Kubíka miluje a říkala, že se toho vůbec nebojí. Že ho bude klidně 4 hodiny vyhazovat do vzduchu 😀 Mám prostě tu nejlepší sestru na světě....🙂

jsem se nějak rozepsala...no šup, jdu se na tu přednášku trochu mrknout....do pondělka budeme hlídat našeho dědulu, tak se ukážu příští týden. Mějte se tu mooooc krásně. pa a cmuk 😵

lucia32
10. feb 2010
blani2
10. feb 2010

Luci, krásná postýlka a prakticky otevřená k vaší posteli 😉 a Natálka je rozkošná, úplně bych ji popusinkovala 😵

lucim
10. feb 2010

lu pekna postielka a zlata natynka 🙂
... aj my mame postielku prisunutu 🙂
ahoj blani, cmuk kubickovi. 😵

gabrielkabj
10. feb 2010

ahoijky Samayka tu gratulovala oslávencom teda aj Gabrielkám tak sa to aj mňa tíka 😵 😵 😵 tak že ĎAKUJEM hi hi hi som ja ale riadna Hanča čo?????????? A aj ja gratujujem oslávencom mi máme 4 zuby, ešte sama nesedí papáme radi a vážime 6,5 kg. Žiadna babiska 🙂

traktor
10. feb 2010

ahojte, tak jedna otazka a a 2 moznosti...co doktor to iny nazor....tak co si vybrat aby to bolo spravne?...pri patkovi som to nechala tak a v 2 rockoch mu museli tam na jednom mieste nadrezat....som bola s nim dnu a skoro ma vystrelo ked som videla ten skalpel...a on tak strasne plakal.....teraz to uz nechcem zazit...ale ma prekvapilo, ze doteraz dokyna hovorila ze do roka s tym nic nerobit a vcera, tak, ze treba pretahovat, ked to nepojde tak to budeme riesit....lebo nam to este nejde.... 😕

traktor
10. feb 2010

a ani ,,, jasne, ze som hned pochopila ze hovoris o patrikovi 😀 😀 😀 😀 , ved o kom inom....vsak ano.... 😀 😀 😀

lucia32
11. feb 2010

sorciera24...........11.7.......................Richard má dnes 7 mesiačikov

meniny oslavuje: Dezider, Želislav, Dezidera, Želislava
meniny v ČR: Božena, Dezider, Eufrozína

Kalendárium:
Svetový deň chorých
(vyhlásený pápežom Jánom Pavlom II. v 1992 na sviatok Panny Márie Lurdskej)

Učiteľka v škole dala deťom za úlohu aby povedali vetu, kde bude slovo pravdepodobne.
Prihlásila sa Anička: Dnes je zamračené, pravdepodobne bude pršať.
Výborne! Pochválila ju učiteľka.
Janko povedal vetu: Ocko si balil dnes kufre, pravdepodobne ide na služobnú cestu.
Tiež dobre! Pochválila ho učiteľka.
Móric sa hlási a povie vetu: Naša babka si ráno vzala noviny Új szó.
No dobre, Móric ale v tej vete nie je slovo pravdepodobne. Upozorňuje ho učiteľka.
Móric znovu: naša babka si ráno vzala noviny új szó, keďže nevie po maďarsky pravdepodobne sa išla vysrať!
😀

lucia32
11. feb 2010

Blani, Lucim 😵
Gabka, tak dodatočne všetko naj k meninkám 😉

voskovka
11. feb 2010

dobre ranko.prečo ani dnes nerobi kronikarku? 😕

traktor
11. feb 2010

dobre ranko, oslavencom vsetko najlepsie 😵

traktor
11. feb 2010

a aha toto chcem http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1796728 tak nech mi to nikto nevyfukne, ok? 😀

brusinka.pusinka
11. feb 2010

ahojky zlatíčka.
Oslavencům vše nej 😵 😵 😵
Lucinka Naty je kouzelná,a postýlky supr 😉
Traky také máme už dvě kšiltky jen čekáme kdy dojdou 😀 😀 😀
http://www.baby-net.cz/154-cepicka-pu-154.html
http://www.baby-net.cz/191-ksiltovka-191.html

a tyto sluníčkové plavečky na dovču 😀
http://www.baby-net.cz/210-plavky-210.html

majkas
11. feb 2010

ahojki,

zdravime a dodatocne gratulujeme vsetkym oslavencom 🙂

k tomu ovociu - u nas tiez velmi nejde na odbyt, jablko vobec, hruska tak 2 lyzicky... vcera som ale dala banan na radiator aby nebol studeny z chladnicky a zjedla asi 3/4, som normalne nechapala. a etse v sobotu zjdela od hippu vyzivku s lesnym ovocim. len skoda ze tie hippy su jedny z najdrahsich...
na dneska ma zase vyzivku jablko, marhula a jahoda, tak som zvedava ci ju spapa

inac odkedy davam prikrmy tak mam stale pocit ze vypije menej mliecka, myslim aj na tie dojcenia ked jej prikrm nedavam, u vas je to ako?

a etse otazocka, tie desiatove a olovrantove porcie maju byt tiez 150-200g? to sa mi zda dost vela ze sak to nic nebude robit len jest cely den🙂

majkas
11. feb 2010

siltovecky peknucke, ani som nevedela ze existuju take s tym krytom na krk a pliecka 🙂

a sme sa zobudili tak ideme papat vyzivku

poobede este pridem, dneska to nevyzera na prechadzku lebo zase sa rozsnezilo

lucim
11. feb 2010

dobre ranko 🙂
my mame tuto siltovku (mala 2) 🙂 http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6195067
A oslavencovi vsetko naj 🙂
farbim si vlasy, este 11 minut.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre