Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucia32
11. feb 2010

Emuška od Vendy šikovnica 😀 a mamama je krásne, aj ked ešte nie to pravé 😉
My máme chodul, ale oproti starému je mohutnejší a mám pocit, že malá ho nevládze potlačiť 😝
To Bianka v 7 mesiacoch v nom lietala ako raketa, ako Emuška...no Naty má na to ešte 2 týždne 😎 😀

majkas
11. feb 2010

na kašu 😀

asparaguska
11. feb 2010

Ahojte.

V prvom rade gratulujem oslávencom a tehuľkám

U nás je všetko OK (klop, klop). Stav zubov:0 Váha: 7700g Výška: 71cm

Musím, ale napísať, čo nám Denkáčik včera spravil. Boli sme u mm v práci, Denkáčika som mala na kolenách a v ruke som držala štvorček papiera s nákupným zoznamom. Taký tenký červený. S mm sme sa ešte dohadovali na nejakej veci a Denkáčik mi zatiaľ zožul 1/2 papiera a z toho ešte 1/2 zjedol aj s textom...

Možno jej preto dnešný príkrm tak chutil... 😀

nina41
11. feb 2010

Ahojte 😵
Oslavenčekom prajeme všetko naj naj najlepšie 😵 😵 😵
Zajtra idem s deturencami na kontrolu dufam,že už budu v poriadku 😵

vinka
11. feb 2010

Ahojte baby.Ako sa tu máte?No ja pečiem na nedelu dve torty.tak trávim kopec času pri tvarovaní hmoty. 😀 No ked nekojím.Pána čo varíte prckom?Aké príkrmi.Mne dochádza už fantázia. 😒

nina41
11. feb 2010

vinka prosim ťa ako robiš tu hmotu??

lucim
11. feb 2010

dobry vecer, rao, idem hlasnut . 🙂 aj mne dnes prislo cd s roz 🙂 ravkami, aj pri n 🙂 m matko na obed zaspal.
veeen, emus je ina rapotalka behalka 😀
cviklu sme este nepapali, zato dnes celu 200vku masovozeleninovej flasticky na 2x, 2 chrumky, zapili sme vodickou a este kusok jablcka.
vinka, ja zatial len flastickove prikrmy.
ale daj do IP maila, poslem ti receptarik. 🙂

lucim
11. feb 2010

zabka, som hrda na tvojho fifa velkeho statocneho chlopa, zvladol to perfektne. 🙂
aspar, super, ze si sa ukazala, deniska ma pekne miery, ako dama, a je sikulka, skusa, aku mate pamat. 😀
nina, dufam, ze uz ste vsetci zdravi.

asparaguska
11. feb 2010

Ahoj Lucim, ale ako som sa zľakla... a mm mi na to povedal, že jemu už zjedla kúsok prospektu. 😒
A ako sa máte s Maťkom?

vinka
11. feb 2010

Nina no z marshmalow cukríkov.Ale teraz ju robím prvý krát.Lebo do teraz som dobrý recept na marcipán nenašla. 😒 No tá hmota sa mi začína páčiť.Aj ked včera som malôa sakra problém.Alebo dnes ráno.čo som včera narobila mašle sa mi dnes dolámali. ☹ Mala som zlú hmotu.Tak som ju robila znova. 😒 Ale asi sa zadarila. 😕 🙂

vinka
11. feb 2010

Bože tie slečinky mi teraz skoro hosinu revali obe na striedačku.Jedna v spálni druhá v detskej.No nevedela som kde skôr ísť. 😒

lucim
11. feb 2010

aspar, to niiic, matko v robote citava letaky o zdravych vyrobkoch a vcera cital papierove vreckovky, jasne ze pusou 😀
a mame sa super, matko je diva selma, zlaticko mojkacie pritulne. uz som ho uspala. 🙂

vinka, hod foto, nech ta pochvalime, aka si sikulka 🙂

vinka
11. feb 2010

No hej moja ked bude čo fotiť.No ešte niesu hotové.Dnes len korpusy a zajtra ich budem plniť.A najskôr ak sa zadarí tak v sobotu alebo nedelu zahliadnete výsledok. 😀

lucim
11. feb 2010

vinka, cakam ten tvoj mail, nech ti poslem mail. 😝

asparaguska
11. feb 2010

Vinka, u mňa by za úspech boli považované už korpusy. Kdeže torta... Mne pečenie nejako nejde... mm je obetavý, zje, nič nepovie, ale... 😀

Lucim, takže to budem považovať za príjem zdravej vlákniny... 😀

raona
11. feb 2010

babule, co hlasovali dakujeeeem.. aale ostatne este stale mozte 😉

aj mne poslite receptarik, ja tiez uz neviem, co Sarinke davat... a nechcem aby to mala jednotvarne, furt to iste dokola..

a co inak porabate..

asparaguska
11. feb 2010

čo hlasujeme?

gabrielkabj
11. feb 2010

ahojky ja som zatiaľ dávala malej: cviklu, zemiak, mrkvu, petržlen, brokolicu, a dnes karfiol a kombinujem to rozne plus kuracie masko a z ovocia banán, jablko, a aj ryžu dávam k zeleninke a všetko mixujem a aj hamky sme papali a vyživky asi som na nič nezabudla a čo vy? 😉

asparaguska
11. feb 2010

Už sme hore, tak idem.

Majte sa...

gabrielkabj
11. feb 2010

ja si idem spraviť objednávku z bon-prixu a čakám kedy mi vyschne háro

gabrielkabj
11. feb 2010

idem objednať a vratim sa tu

lucim
11. feb 2010

gabi odoslane, jarka, idem ti poslat, vinka asi nechce. 😝 preposielam vam to, co inneska posielala 😉
papapa aspar ...

lucim
11. feb 2010

gabi sa niekam chystas? 🙂 a co si si objednala? maju zlavy?

raona
11. feb 2010

dik luci, ty brdo, som necakala ze to bude mat tolko stran 😉

ale super, urcite nieco pouzijem...

lucim
11. feb 2010

rao, my sme sa prave s drahym smiali, ze pri takomto style matkovho jedenia ani nebudem varit miminkovske jedla. 😝

vinka
11. feb 2010

Lucim máš môj mail. 😉

lucim
11. feb 2010

vin, uz ti to letiiiiiiiii 🙂

vinka
11. feb 2010

Aj cviklu a petržlen už tiež? 😕 No kriste a na ryžu som zabudla.Moja a ja ju napchávam furt zo zemiakmi. 😠 Ešte,že jej mám doma 5 sáčkov.Zajtra má cica zmenu.Ryžu. 😀 😀 😀

vinka
11. feb 2010

Lucim nebola som tu 😉 Tak pošli chceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem. 😀

vinka
11. feb 2010

Lucim dakujééééééééééééééééém.Tak toto som potrebovala. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre