• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
vin nemas zac. ja budem este lenivko, kym tomu matysek moc neda, a budem flastickovat az do jari asi. :slight_smile: budem sa nadalej spoliehat, ze vyzivari to robia najlepsie ako vedia pre moje dieta a mne setria cas. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
11. feb 2010 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a cviklu mozem dat aj co mame doma zavarenu?? alebo davate cerstvu??

a ryzu som tiez este nedavala, furt len zemiaky a vacsinou aj ostatnu zeleninu miesam zemiakmi.. :grinning:
11. feb 2010 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Každá veríme tomu čo chceme. :grinning: :grinning: A ako sa držíte?Joj ten môj školák teraz bol chorý a o týžden ide na preteky zas.Bude mať čo teraz dobiehať. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Aj cez prázdniny povynne bude chodiť plávať. :confounded: Vezmem Vivinu sa vyčlaptať a malú nechám babine. :wink:
11. feb 2010 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Raona tak niesom sama.Lenže ja mám už dve deti doma a na ryžu som úplne zabudla. :grinning: :grinning: :grinning: Pritom viem,že je to ako mrkva.Neškodná potravina. :grinning: :grinning:
11. feb 2010 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeej, som si spomenula, uz som matkovi varila - cestovinky do prikrmu a cerstve jablcko som mu skusala udusit ... ale nad presnidavkou a cerstvym kompotom vyhralo jablcko cerstve v kuse. :stuck_out_tongue_closed_eyes: a este mu varim lucku :grinning: :grinning: :grinning: u
ryzu uz mal v prikrme a v kasi. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
vin a daminkovi to ako ide? preteka? vyhrava?
11. feb 2010 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre vediet vinka.. ja tiez zajtra varim ryzu :grinning: :grinning: :grinning:
11. feb 2010 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim dík no chcela som si objednať zaclonu do obyvaku, ale nemaju taku veľkost ako ja potrebujem do kelu ta nič z toho ale su tam asi 3-4 pekné veci na oblečko ale tu v Bj otvorili teraz take menšie nakupne centrum a je tam aj takko a kik a gate tak tam sa dá tiež ok nakúpiť. Jasné cvikla sa už smie a petržlén našej nerobil žiaden problém tak je to ok aja vždy kupujem čerstvú cviklu a povarim ju asi tak hodinku dost dlho sa varí ale je mnam mnam
11. feb 2010 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ešte že ma máte že???????????????????

he he
11. feb 2010 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci, aj cestoviny sa uz mozu??
11. feb 2010 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabi ano, petrzlen aj karelab to uz mame za sebou a v pohode, len s tou cviklou som si nebola ista..
11. feb 2010 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rao, v kontexte najnovsich vyskumov je dobre zacat s lepkom skor, kym je dieta chranene materskym mliekom. tusim pisali medzi 5tym a 7mym mesiacom. sme tu po tom pred casom so zmurkou patrali a nasli odporucania gastroenterologov. dala som, je to v pohode. nevajecne.
11. feb 2010 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a cim si davala luci tie cestovinky? ci len same?
11. feb 2010 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no babenky opúšťam vás idem sa povenovať manželovi pa pa :grinning:
11. feb 2010 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rao, uvarila som ich a mixla do masovozeleninoveho prikrmu.
11. feb 2010 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabi, prijemny sexik. :grinning: :grinning: :grinning:
11. feb 2010 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heheheh ta to hej sš me odhalila na plnej čiare :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. feb 2010 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este nieco som vam poslala do mailov, co som mala ulozene. :slight_smile:

gabi. zname svi lidi. :grinning:
11. feb 2010 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci nejde mi to otvorit, vies to poslat s priponou doc?
11. feb 2010 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucim no niekedy vyhrá inokedy nie. :wink: Ale ved nemôže nosiť stále medaile.No kde by sme to vešali. :grinning: :grinning: No teraz na posledy bol v Brne a odtial nepriniesol nič. :unamused: Teraz má pred sebou Humenné tak som zvedavá.Po chorobe neviem či sa mu oplatí tam vôbec ísť. :unamused:
11. feb 2010 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ahoj lucimka ... juuuj dakujem ze si na nas hrda ... ja som tam fakt sla nie ze s malou ale skor so ziadnou dusickou mame to za sebou tak je super

mmmm takze by bolo treba zacat uz aj s cestovinkami??? a ake ste drobcom robili?
11. feb 2010 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem usilovne pracovat ale budem nakukat
11. feb 2010 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vin, hlavne ze sa zucastni, ze je v pohybe a ze ho to bavi. :slight_smile: ja som nemala ziadnu medajlu za plavco, teda ak neratam medziskolske sutaze v trojboji. :slight_smile:

jarka ze si to ty tak to preulozim - ja nepouzivam microsoft odffice, nechcelo sa mi ho platit, ked openoffice je z netu zadara. :wink:
11. feb 2010 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj zabiiiiiiii, fifi podrezany jazycek spinka? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. feb 2010 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci dikes
11. feb 2010 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemas zac :wink:
11. feb 2010 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
si predstavte, nasa slecinka uz dve hodky spi na tatkovi xi xi a on sa boji ju ist odniest do postielky, ze sa zobudi :grinning: :grinning: :grinning: neviem ci chce s nou vydrzat do prveho kojenia na gauci...alebo co.. no ale zazrak, ze ona uz vobec spi.. inokedy zaspava v taktomto case alebo neskor :grinning: :grinning: somm fakt zvedava, kedy sa prebudi..
11. feb 2010 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rao nech si ju tatinko uzije ... uz musi byt dobre otlaceny, chudacik. :grinning:
11. feb 2010 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim ano buva od nejakej 20,40 zjedol misku kase a potom ho drahy nejako zazracne rychlo uspal uplne bez vymyslancov :slight_smile:
11. feb 2010 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ano, dve hodky ju drzal na sebe mala je od neho cela spotena :grinning: :grinning: ani prikryvku nepotrebovala, ale uz som ho vyslobodila, preniesla som juu uspesne do postielky, snad sa nezobudi na to, ze uz neciti tatina :grinning: :grinning:
11. feb 2010 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabi,takze aj u vas dneska uradoval ocinko pri uspavani?? :wink: :grinning:
11. feb 2010 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok