Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

raona
11. feb 2010

no nic, aj ja idem zalahnut,aby si to Sarinka nerozmyslela.. xi xi.. a nech sa ttrosku aj ja vyspim..rano je tu hned..
tak bru nocku..

😎 😉 🙂

lucim
11. feb 2010

som si odbehla kojit.
rao bruuuuuuuu 🙂
zabka dobry spanok ako vedlajsi ucinok zakroku? 🙂

zaba2707
11. feb 2010

ak nahodou ano Rao tak tatina napchat do postielky 😀

zaba2707
11. feb 2010

nie lucik on v podstate pekne spinkava ... od kedy mame bezlaktozove mlieko sa sice zobudi v noci o 3 na papanie pred tym vydrzal aj o hodku dve dlhsie ... ale to nie je problem idem urobim mlieko to vysoska a buva sa dalej 🙂

lucim
11. feb 2010

zabi som nepostrehla - potvrdili vam intoleranciu laktozy?

zaba2707
11. feb 2010

nie moja na vysetrenie ideme az teraz 16. dokina nasa uz nevedela co s nim ked mu kazde mlieko po tyzdni dvoch robilo problemy ... prestal kakat a nespaval lebo ho strasne bolelo brusino ...

ja si aj tak ale nemyslim ze bude mat alergiu na laktozu ... medzicasom ako nam zacala davat tu AL110 tak Fifo sa umudril a papa vsetky prikrmy krasne .. podla mna sa tym upravila stolica bo kakame 2-3 krat denne (dnes napriklad bol az 4x pokadeny)

ja uz som ale bola zufalko z tych mliek ... mam ich doma v celku hojne 😅

lucim
11. feb 2010

vsak , ked naberies odvahu, mozes neskor opatrne vyskusat laktozove mlieko. 🙂

ani3012
12. feb 2010

Piatok

Dávidko a Nicol majú dnes 7 mesiačikov 😵
babyzuzana.................12.7.................David
hathor1231.................12.7.................Nicole Gabrielle
Prajeme vštko naj 🙂

Meniny oslavuje: Perla , Ron, Ronald, Zoro, Zoroslav, Eulália, Slavena, Solveiga, Zoroslava
Meniny oslavuje v ČR: Slavěna, Ronald, Zoroslav, Eulálie, Perla, Slávka, Solveig, Svatoslava

Stretnú sa dve blondínky a jedna hovorí:
"Včera,keď sa vypol prúd, ostala som tri hodiny zaseknutá vo výťahu!"
"To je nič! ja som zasa tri hodiny stála na pohyblivých schodoch!

Krtko ide na pláži a hľadá svojho kamaráta ježka.
- Ježko kde si??? - ježko nikde.
Krtko sa ponorí do piesku a začne hľadať.Vynorý sa:
- Ježko kde si??? - ježko nikde.
Krtko sa zas ponorí a zas hľadá vynorý sa:
-Ježko kde si??? - ježko nikde.
Krtko pokračuje dalej v hladaný a vynorý sa a má pred sebou piču:
-Ježko žiješ???

Rodičia majú dve deti - dvojičky. Jedno riadneho pesimistu a druhé veľkého optimistu. Na narodeniny chcú rodičia deti vyskúšať. Pesimistovi vykúpia obchod z hračkami a optimistovi dovezú do izby fúru konského hnoja. Z izby pesimistu sa ozýva plač.
- Toľko darčekov, všetci mi budú závidieť, hračky sa budú kaziť a bateriek koľko ide do nich.
Z izby optimistu sa ozýva smiech. Keď prídu do izby, optimista sa prehŕňa v hnojí a vraví:
- Toľko hnoja, tu musí byť niekde koník

ani3012
12. feb 2010

a jeden dnešný real 😀
Patrik obliekaj sa,ideme vybaviť nový pas!
mne sa nechce....
pod, bude tam veľa policajtov!
a žiadny človek ?

majkas
12. feb 2010

ahojki,

zelame vsetkym krasny dnik, oslavencom zvlast gratulka leti 🙂

ani ten real je super 😀

my mame dneska poobede kontrolu klbikov, budeme lahsi o 14e, kedze je to u sukromnika ale zase zoberie presne na cas a taky prijemny mlady doki 🙂

a inac nist nove, susedia furt buchaju, zas snezi mam pocit ze obcas aj vodorovne s tym vetrom takze prechadzka nehrozi ale pekne vetrame 😀

hej a dneska zjedla Tami druhu polku tej vyzivky zo vcera a aj pusu otvarala, nemusela som ju nutit 🙂 ale zase uz mala svoj papaci cas, takze u nas asi bude platit ze nechat vyhladovat a potom spapa vsetko 🙂
a cestovinky zo vcera mali tiez uspech, zatial ziadne negativne reakcie takze sa tesim, tesim 🙂

majkas
12. feb 2010

no nikde nikto tak sa ideme hrat 🙂 prave sme sa zobudili a veselo papame piskotku 🙂

samayka
12. feb 2010

ahojteee

oslávencom tri krát hurá 🙂)))

baby dnes nad ránom som sa musela na tej našej sýkorke smiať. to už je normálne človiečik, keby ste ju videli ako spala.. sa prehadzovala ako dospelák - z chrbátika na bok, potom na brucho, potom z lava do prava a na brucho... no vrtela sa jak šidlo. dokonca mi raz ležala hlavičkou na bruchu. a to všetko počas spánku. len raz sa chcela otočiť neviem kam a nedalo sa jej, tak sa na to zobudila a podoprela sa ručičkami a že mubububu... som si skoro ucvrkla. ja neviem čo bolo vo vzduchu, ale michal mi hovoril že aj on sa v noci vrtel. tak aspoň už vieme po kom ten nepokojný spánok 😀

ahoj majka. a ako robíš cestoviny? ja som kúpila včera bezvaječné a tiež sa na ne pomaly chystám.

a poslušne hlásim že my do nočníčka už aj cikáme. ráno ju posadím a ona ledva čaká až dosadne a crrrrrrr... už to jede. taká je zlatá. a aj cez deň sa nám občas zadarí kaknúť, na nej je krásne vidno keď sa chce vykakať.

lucim
12. feb 2010

dobrz den 🙂
zdravime z prace

lucim
12. feb 2010

samy elus musi byt zlata 🙂
my sme dnes boli na policii, mame nove znacky, a ujo policajt nam vsetko premontoval, neskutocne, tzmto mu este raz moc dakujeeeeeeeeem 😵 😵 😵 matko ho ukecal 😝

majkas
12. feb 2010

kuk

samy mali sme tiez bezvajecne hviezdicky (schvalne som kupovala co najmensie tvary), tie som uvarila zvlast, na jednu porciu ak ti spapa okolo tych 180g ti staci uvarit 3 lyzice. ja som uvarila 5 plnych a este nam ostalo na dnes 🙂 no a potom klasikus zvlast masko so zeleninkou (my sme mali mrkvu a karfiol, dneska mrkvu a cuketku), toto som rozixovala s troskou oliv. oleja a zmiesala dokopy. potom some ste prilievala stavu z vyvaru lebo to bolo take suchsie 🙂

luci tak to klobuk dole pred takym ujom policajtom 😉 to asi nebol clovek jak rano vyhlasil Patrik od ani 😀 alebo zeby prave ten jeden bol? 😅 😉

majkas
12. feb 2010

zopar novych foto z poslednych dni
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage... a sipka doprava

majkas
12. feb 2010

celkom zaujimava cast tej stranky, sice recepty nie su velmi pre babenka, ale aspon je popisane co a ako sa pripravuje a co to obsahuje

http://www.biopotravinykrajinka.sk/biovyziva2.html

majkas
12. feb 2010

no nic, ideme sa vychystat na tie klbiky
papa

voskovka
12. feb 2010

ahojte...hlasime vysledky z alergologie-konečne mame negat.testy na krav.mlieko..môžem davať jogurty....ale zistili mu alergiu na zemiaky....čo ma až tak netrapi.....ved budu cestoviny ryža....
aj imunitu ma dobru....
ja som na onko s prsnikmi dopadla dobre...vdaka bohu...
no a nove nič..dokopy...

traktor
12. feb 2010

ahojte, gratulujem osavencom 😵 , chvalime nasu nevestu tamarku 😵 , cim dalej krajsia, cim dalej sikovnejsia....ej dobre sme si vybrali 😀 😵 , ....a konecne sme sa vratili do starych kolaji, papame jedna radost......rano mliecko, potom jogurt, potom vyzivka obed kuracie mesko a vela roznej zeleniny a cestovinka, potom banan a medzitym stale mlieko a cajik.....a piskotky samozrejme 😀 ...dnes chce asi dobehnut zameskane 😉

traktor
12. feb 2010

a ja varim tak ze najprv varim kuracie mesko, neskor pridam zeleninku a nakoniec do toho cestovinku a ked je cestovinka ako ma byt tak odstavim a trosku masla.....takze vsetko v jednom hrnci

katica5
12. feb 2010

Ahojte, vsetko naj oslavencom
potrebujem poradit, ohladne toho ze ako obliekate tie aktivnejsie deticky. Ja som mu uz skusala dat do ruky vselico mozne ale on si to da do pusy potom sa pretoci na brucho a ide prec a nie a nie ho otocit na chrbat... 🙂

traktor
12. feb 2010

matko je v tomto spokojny ale ked vynimocne nie, dam mu jednorazovu plienku do rucky alebo mu robim vselijake zvuky/ vlak, lietadlo , rozne grimasy..... 😀 a on potom na mna pozera...ze mama co ti sije? 😀 ale ani sa nepohne.....cim vecsiu blbost urobim, tym viacej pozera a nehybe sa....len pusa otvorena...

katica5
12. feb 2010

traky dakujem 🙂 , u nas uz ani to spievanie nezabera, ale skusim tie zvuky

traktor
12. feb 2010

spievanie nie je zabavne 😉 ale tie grimasy a k tomu zvuky su super.....obcas to robim aj pri novom druhu jedla, lebo vtedy mam istotu, ze na mna bude pozerat z otvorenou pusou a ja uz len sups lyzicku 😀 🙂

nina41
12. feb 2010

Ahojte 😵
Oslavencom prajeme všetko najlepšie 😵 😵 😵
s chlapcami som dnes bola na kontrole,školaci idu už od pondelka do školy,ale riško ma ešte dalšie antibiotika,
doktorka mi navrhla aby som dala zaočkovať chlapcov proti prasačej chripke,že nejaka firma robi študiu zaočkuju deti a potom beru krv,chcela by som vedieť aky mate nato nazor, 😵

traktor
12. feb 2010

ahoj nina....no ja by som asi nedala....ale to je len moj nazor...mozno niekto by dal...a uz by stacilo pre tento rok chorob 😉 , nech ste uz len zdravucky....nasi maju od pondelka prazdniny....tak verim, ze ja ich v zdravy prezijem 😀

zaba2707
12. feb 2010

dobry vecer praje sa 🙂

oslavencom vsetko len to naj

pochvala tamarke 🙂

nini ja by som tiez nedavala

raona
12. feb 2010

caute babule.. tak hlasim, ako pekne babulka vcera zaspala tak sa okolo druhej v noci zobudila so strasnou horuckou a do pol piatej rana sme fungovali s minimalnym spankom, potom revom, viskotom, blabotanim a horucka nie a nie klesnut, tak som nakoniec dala cipok paralenovy.. rano zas horucka, tak sme sli k dokine.. no okrem soplika a tych horucok nema nic ine, tak dr. nedala nic, ze bud to ma zo zubov, no ziaden neni vidno ani citit, alebo ze to bude ta siesta choroba ci co, ze sa moze vyhadzat..
tusim ste tu uz o tej siestej chorobe pisali cosi niekto to uz mal pravda? viete mi o tom cosi popisat?

lucim
12. feb 2010

dobry vecer.
tamy je zlatunka a akcna 🙂
ja zatial bojujem len s navliekanim rukavic, ostatne si matko necha obliect, tusim sa tesi, ze sa niekam ide. 🙂 ale tiez sa mi pri obliekani gatusiek kotula, ale paci sa mi, ako spolupracuje pri navliekani rukavov. tusim pochopil, ze cim skor to bude, tym skor ho pustim 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre